UFO wypatrzone w okolicy pożaru buszu w Australii

Kategorie: 

 

Jak wiadomo na półkuli południowej trwa lato. Jest to pora roku w trakcie, której panują tam ekstremalne temperatury. Upałom ponad 50 stopni Celsjusza towarzyszą gwałtowne pożary buszu, podczas jednego z nich zaobserwowano jakiś pojazd, który bynajmniej nie wygląda na śmigłowiec gaśniczy.

 

Obserwacja została dokonana 7 stycznia 2013 roku, ale przelot niezidentyfikowanego pojazdu został zauważony potem podczas kolejnego odtwarzania nagrań dokonanych tego dnia.

Obiekt, który widać na filmie odpowiada wyobrażeniu UFO obecnego w kulturze popularnej. Jest to, bowiem pojazd w kształcie spodka. Sam przelot trwa dosłownie dwie sekundy i zaczyna się po 20 sekundzie nagrania. Czy istnieje jakieś sensowne wyjaśnienie tego zjawiska? Czy mógł to być dron obserwacyjny australijskiego nadleśnictwa?

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Endor

85r. Jesteś z parti

85r. Jesteś z parti komunistycznej nowopowstałej po rozpadzie ZSRR ? Wolność wiesz co to jest ? Moja ścieżka i moja Wiara oraz wiadomości które tu podaję są zgodne z tematyką UFO duchów. To wszystko ma z nimi połączenie bo to mogą być duchy. Twoje nerwowe wpisy pokazują że jesteś opętany i się boisz ! Powinieneś się nawrócić i pomodlić o zbawienie . Pozdrawiam.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika 85r

Jak przestaniecie siać swoją

Jak przestaniecie siać swoją propagandę religijną to wszyscy zaczną się zachowywać cacy, to wy naruszacie prawo dobrego wychowania i nie piszecie na temat a potem się dziwicie że atak leci z jednej i drugiej strony. Ten kali bardziej pasuje do was krowi filozofie.

Strony