Rosjanie mogli się wielokrotnie kontaktować z obcymi

Kategorie: 

Od jakiegoś czasu w serwisie YouTube pojawiają się nagrania, które przedstawiają humanoidalną istotę. Wizerunek przedstawia obcego zwanego pospolicie szarakiem.

 

Jeśli jest to fałszerstwo to ktoś zadał sobie dużo trudu, aby sfabrykować. Mamy nie tylko niesamowite wręcz nagrania, ale i całą historię kontaktów między Rosjanami a obcymi. Według informacji załączonych do nagrania pierwszy kontakt nastąpił w 1942 roku, a więc jeszcze w trakcie II wojny światowej. Od tego czasu miały się odbywać spotkania tych "szaraków" z wyższymi rangą oficerami wojska rosyjskiego. Podobno takie same spotkania odbywały się tez z przywódcami USA.

Z informacji dostępnych, jako opis do tych nagrań wynika, że spotkania odbywały się od 1942 roku, do 1961, kiedy doszło do pewnego incydentu polegającego na tym, że obcy zorientowali się, że są filmowani. Padają nawet tak szczegółowe informacje jak ta, że z obcymi podpisano jakiś traktat oznaczony symbolem 23/04 jednak może to być próba uprawdopodobnienia fałszerstwa.

Oto nagranie przedstawiające rzekome miejsce katastrofy UFO, do jakiego doszło w 1969 roku gdzieś w Rosji. Podobno pojazd w kształcie spodka, który widzimy w pierwszych kadrach tego wideo, został zestrzelony celowo. W obiekcie tym znajdować się miało kilka niewielkich humanoidów a autopsja jednego z nich naprawdę robi wrażenie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika 85r

On pewnie nawet nie wie na

On pewnie nawet nie wie na czym polega programowanie. A ty z takimi trudnymi pojęciami wyskakujesz.
To by przedstawić świat jako symulacje komputerową to jest celowe działanie, bo każdy choć trochę rozgarnięty, widzi świat jako żywy organizm. I do tego nie trzeba żadnych naukowców, wystarczy własna percepcja.

Portret użytkownika co_new

Pomorzcie bo nie pamietam juz

Pomorzcie bo nie pamietam juz dokladnie jak to Archimedes powiedzial: Dajcie mi punkt staly i wystarczajaco dlugi kij a wywarze ziemie z zawiasow. Jakos to tam  podobnie sie wyrazil nie? Wszystko jest sprawa perspektywy, intelegencji i mozliwosci. Moze jestesmy tylko Symulacja szkoleniowa dla siebie samych i ci co zdaja dostaja sie na sluzbe a ci co nie to do piekla-eee powtorke z egzaminu. Czyli jak to mowil Buddha nastepna inkarnacja az dusza nie dorosnie do stanu nirvany gdzie bedzie godna opuscic cielesny stan bycia.
A smieszne ze on juz wtedy mowil o globie tylko Rzymsko-Katolicka doktrynya pozniej kit o plaskiej ziemi propagowala mimo ze w archiwach mieli/maja mapy ziemi jako globus. Nie nawidze Komuny ale Vatykan to opium dla ludzi ....... brak mi slow.

Portret użytkownika ER

Brawo jesteś blisko - tylko

Brawo jesteś blisko - tylko ten pomysł niebo-piekło to nadl sen z pozycji ego. Dla ułatwienia: Jesteś, który jesteś; iluzja odosobnienia nie ma trylionów istot -( od bakterii po ludzi), jedna świadomść rozssypana na eony poziomów oglądająca wizualizacje siebie samej. To co oglądsz, łącznie z Twoim kompem i tym wpisem jest jedynie wewnętrzną wizualizacją w umyśle. ... i tak dalej, miłego dkrywania wewnętrznej Istoty Nieskończonej Kreacji
Rzyczy R

Portret użytkownika co_new

Nie ze to nowina, te nagrania

Nie ze to nowina, te nagrania ale w ramach tematu powiem to:
Jezeli ktos sie pyta czy szaraki maja dobre zamiary, to patrzac na to ze najpierw nawiazali kontakt z Waffen SS, pozniej z NKWD a w naszych czasach z Naziolami z USA OSS pozniejsze CIA a teraz to gestapo homeland security FEMA (sorry ale USA prowadzi wojne z calym swiatem od 70 lat i wymordowali juz prawie tyle samo ludzi w imie wolnosci co inne rerzimy jak wujek Bacy Adolf, czy ten Gruzin Jozek itd.) to chyba mowi samo za siebie.
Jak to kazdy zna z woja, jak zostajesz pojmany to nie mowisz gdzie twoj dom tylko podajesz te dane ktore twoj wrog i tak z twych osobistych papierow zna i tyle. A tu niby TAAAKA kooperacja. Nie sa to te demony jakie niekturzy by tu z checia w nich widzieli ale maja grubo za tymi malymi uszkami. 
Nie ufam nikomu kto sie obraca w kolo takich rzadow!!! 

Strony