Obce istoty od zawsze nam towarzyszyły

Kategorie: 

Ludzkość od zarania dziejów stykała się z dziwnymi istotami, które zdawały się wnikać niepostrzeżenie do naszego otoczenia. Przez lata nazywano te stworzenia demonami, zmorami, diabłami a niedawno, szarakami. Do tego dochodzi zjawisko porwań przez UFO i od opowieści o marach sennych różni je tylko zastosowany katalog pojęciowy.

 

Gdy jeden człowiek widzi obcą istotę można to łatwo zdyskredytować twierdząc, że jest pijakiem albo ćpunem. Gdy widzi to kilka osób można próbować tłumaczyć to zbiorową halucynacją, a gdy do tego dochodzą zdjęcia i filmy to najłatwiej stwierdzić, że to lepsze lub gorsze fałszerstwa. Jednak ilość dowodów potwierdzających obecność wśród nas tak zwanych ufonautów jest ogromna. 

[ibimage==16223==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Nie sposób zweryfikować teorii wedle, których istnieją nawet różne rodzaje obcych a tak zwane szaraki są tak naprawdę klonami, rodzajem biologicznych robotów. Nie da się tego zweryfikować dopóki w rękach ludzkosci nie będzie choć jeden ujawniony przypadek, ciało lub żywy osobnik. Ilość materiału filmowego i zdjęciowego przedstawiającego podobne niewytłumaczalne fenomeny i istoty nieznanego pochodzenia jest tak wielka, że nie można tego pomijać wzruszeniem ramionami. Mimo to większość ludzi tak robi nazywając to głupotami. To są jednak podstawy i skoro nie umiemy zauważyć, że ktoś jeszcze jest obok nas to może się to na nas kiedyś zemścić.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika benet

Tak masz rację,wszystko

Tak masz rację,wszystko dostali od kosmitów na tacy ,tylko po co ? Jaki mieli w tym cel ? Żeby póżniej ich wybić w pień? Zgadzam się,że dowody mówią że to sumerowie są najstarszą cywilizacją tak wysoko rozwiniętą, ale nie możemy wykluczyć innych cywilizacji tylko dla tego,że na nich nie ma dowodów .W końcu dinozaury odkryto dopiero w X|Xw. a o istnieniu sumerów na początku XX w.
 
 

Portret użytkownika benet

Jeżeli ONI faktycznie

Jeżeli ONI faktycznie istnieją ? to myślę,że tylko wydarzenie na skalę globalną,jak w filmie "Kontakt",dało by pewność że faktycznie istnieją.Choć teraz pomyślałem,że pewnie i wówczas znalezli by się i tacy ,którzy twierdziliby,że to jakiś hologram.Tymczasem ja jak ich spotkam? przybiję sobie z nimi piątkę,albo walnę foto...ale i tak mi nikt nie uwierzy Smile

Portret użytkownika baca

nieprawda Adminie, że tych

nieprawda Adminie, że tych informacji o UFO i szarakach nie da sie zweryfikować - otóż można je zweryfikować i to niemal z nieograniczonej liczby źródeł, tylko jest w tym mały ale zajebiście wredny haczyk - otóż PRAWDA o tych zjawiskach jest tak niepoprawna politycznie że jeszcze nikt nie odważył się jej ujawnić - ot i cały sekret ufologii. za jakiś tydzien ją poznacie i dobrze wiecie że baca zawsze dotrzymuje słowa. poznacie PRAWDĘ bez srania w banie, bez dezinformacji i absolutnie bez tinopodobnego lub homosiowego bełkotu.
pozdrowionka tymczasem no i cierpliwości, bo to nie jest niestety materiał na newsa tylko ksiażke co najmniej wiec naprawde jest co skracać aby pozostało tylko i wylacznie same sedno - czyli absolutna prawda bez żadnego lania wody.
większośc "ufologów" pewnie pożałuje że ją pozna ale co mi tam - zawsze uwielbiałem rolę posłańca przynoszącego złe wiadomości hi hi hi...

Portret użytkownika ralf

hmmm wiesz coś może na temat

hmmm wiesz coś może na temat remote viewing? to jest chyba najbardziej wiarygodny zestaw danych na temat różnych cywilizacji poza naszym systemem wibracyjnym.
Ludzie pokroju Courtney'a Browna,   (http://www.courtneybrown.com/), Ingo Swanna (notabene prekursora remote viewing), czy strony http://www.wingmakers.pl  - bedącej filozofią, faktem i jednocześnie mitologią w jednym, opisują min zależności emocjonalno duchowe pomiedzy tzw "szarakami"(lecz nie tylko) a ludźmi.
Na podstawie powyższych można wnioskować, że istoty zwane potocznie "szarakami" zakończyły swoją działalnośc na ziemi do roku ok 2012, a to co teraz się wyprawia jest manipulacją lub ujawnianiem szczątkowych danych na temat min reptilianów.
Odnośnie widoczności tzw UFO - cały problem polega na tym, że istoty te są przesunięte fazowo względem ziemi , a przez to są niewidoczne dla trójwymiarowej istoty fizycznej , poza szczególnymi przypadkami przechodzenia przez ewentualne portale czasowo-przestrzenne - wniosek jest taki, że w dużej mierze istnieje manipulacja rządów i /lub mediów w jedynie sobie własnym celu - patrz. http://www.courtneybrown.com/, www.wingmakers.pl - wywiady z Jamesem

Portret użytkownika PRAWDA

Ja wam prawde powiem! Po co

Ja wam prawde powiem!
Po co udowadniać istnienie jakis szarakow, ufo i innych fantastycznych istot z opowiadan oszolomow...
Kosmici ISTNIEJA! sa poszlaki, a nawet w penwym sensie DOWODY! ze obcy to np: mikroby z meteorytow, na marsie szukamy dowodow na istnienie w przeszlosci lub teraz jakis form zycia, sa planety pozasloneczne ktore leza w ekosferach (kepler 22b, glise itd.. odkryto juz wiele ukladow slonecznych w ktorych znajduja sie superziemie ktore leza w ekosferach - poczytajcie sobie) tym sie zajmuja powazni naukowcy, jest nawet taka dziedzina nauki jak astrobiologia, badajaca mozliosc zycia organizmow poza nasza planeta oraz w skrajnie nieprzyjaznych srodowiskach na Ziemi, odkryto np. ze pewien gatunek porostow wytrzymalby na marsie Smile wiec byc moze to my kiedys zasiejemy zycie w naszej galaktyce Smile

Portret użytkownika MARGO

Baca Napisał: "...większośc

Baca Napisał: "...większośc "ufologów" pewnie pożałuje że ją pozna ale co mi tam - zawsze uwielbiałem rolę posłańca przynoszącego złe wiadomości hi hi hi..."
 
Witaj Baca Smile
Ja osobiście wolę być posłańcem dobrych wieści, jednak lubię wiedzieć co w trawie piszczy...
A mając do Ciebie i Twoich wpisów zaufanie intuicyjne -  z niecierpliwością czekam na... "..PRAWDĘ bez srania w banie, bez dezinformacji i absolutnie bez tinopodobnego lub homosiowego bełkotu..."
 
Serdecznie pozdrawiam Smile
 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Strony