UFO unieszkodliwiło rosyjską rakietę nośną Zenit

Kategorie: 

Niezidentyfikowane obiekty latające często towarzyszą ziemskim pojazdom oddalającym się od Ziemi na więcej niż kilkadziesiąt kilometrów. Nie ma z tym większego problemu, jeśli obiekty typu kule orbs tylko monitorują, lub obserwują start, ale gdy zaczyna dochodzić do interakcji i to na dodatek powodującej awarię rakiety to problem robi się znacznie poważniejszy.

 

Właśnie taki problem spotkał rosyjska rakietę Zenit-3SL, która miała wynieść na orbitę kilka satelitów. Niestety start ten był nieudany a ładunek przepadł. Oficjalnie oczywiście była to awaria rakiety, ale nagranie ze startu dowodzi, że doszło tam do jakiejś interwencji pojazdu UFO, który dosłownie strącił rakietę.

 

Co ciekawe podobny problem miał miejsce również podczas startu rosyjskiej rakiety Proton-M, która spadła w sierpniu 2012 roku.

Powyższe przypadki mogą dowodzić tego, że ktoś dba o to, aby pewne rodzaje satelitów nie znalazły się na orbicie. Może to być oczywiście działalność jakichś obiektów pochodzenia pozaziemskiego, ale nie można wykluczać, że to obiekty będące wytworem jakiejś tajnej techniki wojskowej.

 

 

Źródłohttp://rt.com/news/satellite-rocket-pacific-ocean-222/

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Należy miec na uwadze, że

Należy miec na uwadze, że rosyjski i nazistowski mimo podobieństw ideologicznych system imperialny jest w konflikcie a co za tym idzie nazistowskie pojazdy UFO strącają nosniki rakietowe nieporządanych strategicznie urządzeń, lub innych ładunkow rosyjskich.
 Obecnie jesteśmy świadkami I Zimnej Wojny XXI w pomiedzy NWO USA i NWO rosyjskie. Róznią się one ideologicznie tylko tym, że rosyjskie jest przeciwne globalnej depopulacji. A wynika to z dużego zacofania technologicznego Rosji.

Portret użytkownika oświecony

To nie pierwszy przypadek

To nie pierwszy przypadek kiedy to UFO przelatując nad bazami wojskowymi potrafi unieszkodliwić rakietę,  wyłączyć prąd czy popsuć elektronikę.Wg mnie powodem takich działań jest fakt, że w najbliższym czasie Ziemia będzie wkraczać w nowy wymiar.W związku z tym mogą wydarzyć różne scenariusze m.in. niekontrolowane wybuchy rakiet balistycznych lub arsenałów atomowych i innych.Wystarczy wyobrazić sobie co by wtedy sie działo: ludzie, zwierzęta, rośliny znikneliby z powierzchni. Może część bakterii przetrwałaby taki armagedon.Rozwój na Ziemi cofnąłby się o parę mln lat.Dla tej części istot z UFO jesteśmy pożywieniem, więc Oni starają się abyśmy nieznikneli tak szybko z Planety, bo czym wtedy będą się żywić? Ile to razy człowiek z głupoty zrobił coś, przez co reszta bardzo cierpiała. Jeśli ktoś chce więcej wiedzieć na temat dlaczego UFO się ukazuje, niech poczyta sobie więcej o ich cywilizacji i historii, bo wtedy można zrozumieć coś niż pisać tylko durne komentarze.Pozdrawiam.

Portret użytkownika anubis

witam , sami sobie w dupe

witam , sami sobie w dupe strzelaja a moze ktos inny . Ufo by juz dawno pierdyknelo w ISS i reszte ludzkich wynalazkow co lataja u gory jak by chcielo ... ale nie chce , moze ma nas w swojej ufodupie Smile .... pozdrawiam 

Portret użytkownika pies kot

moze byc to ptawda   ale   co

moze byc to ptawda   ale   co u  ruskich nowego sie wydazy to sciema , napewno cos kombinowali   niewyszlo to klamia jak z lotami w kosmos w latach 70, zawsze klamali co do uzbojenia by zachod sie ich bal  

Portret użytkownika pasjonat

total sciema... brak zmian

total sciema... brak zmian proporcji smugi spalanego paliwa w czasie 30 sek ? predkosc stale rosnie a obraz sie nie zmniejsza. zrodło podaje ze kilka sekund ..i faktycznie po kilkunastu sek na oryginalnym filmiku zanika..a tu pali sie zapalniczka zarowa ? Oj Adminie konkretniej weryfikuj co wstawiasz...

Myślę, więc jestem...

Strony