Dziwny obiekt uchwycony przez rosyjską kontrolę lotów z Jakucka

Kategorie: 

Kontrolerzy ruchu lotniczego na Syberii twierdzą, że byli zakłócani przez poruszające się z dużą prędkością UFO. Piloci podobno słyszeli dziwny jakby kobiecy obco brzmiący głos, który mówił coś niezrozumiale. Tajemniczy obiekt nagle pojawił się na ekranach śledzonych przez kontrolerów lotu lotniska w Jakucku.

 

Na ekranie radaru obiekt poruszał się z prędkością nieco ponad 9600 km/h, i szybko zmieniał kierunek. Wydarzenia rozegrały się w marcu w godzinach porannych. UFO według radaru znajdowało się na pułapie 19 800 metrów nad poziomem morza i wydawało się kolidować z częstotliwości lotniczych. Na zdjęciach umieszczane na You Tube, kontroler ruchu lotniczego wyraźnie starał się nawiązać kontakt z obiektem prosząc o identyfikację.

 

Radar pokazuje UFO szybko przemieszczające się po niebie, podczas gdy samoloty śledzone przez radar zmieniają pozycję zauważalnie wolniej.

"Ciągle słyszałem żeński głos, jak gdyby kobieta mówiła miau-miau i tak cały czas," powiedział pilot przelatującego w okolicy samolotu Aerofłotu.

Jak twierdził komunikaty rosyjskiego samolotu zostały zakłócone poprzez interferencję. Monitor kontroli ruchu lotniczego, automatycznie oznaczył obiekt, jako '00000 UFO ", ponieważ nie posiadał numeru lotu.

 

W pewnym momencie UFO odlatuje z Jakucka z dużą prędkością a następnie wraca w kierunku miasta. Nie było żadnego komentarza urzędników z lotniska w tej sprawie.

 

 

Źródło:http://www.dailymail.co.uk/news/article-1361878/Russian-flight-controllers-UFO-aliens-speak-cat-like-language.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

troszke dziwny to radar bo

troszke dziwny to radar bo pozycjonuje ten jeden cel nonstop. niebieska linia wiazki penetrujacej po 1 okresie powinna dopiero wykazywac zmiane polozenia, a polozenie zmienia sie nonstop. tyle od strony technicznej. samo zjawisko jest dosc ciekawe
Rędzikowo II

Myślę, więc jestem...