Wzrosła ilość obiektów nieznanego pochodzenia identyfikowanych wokół Słońca

Kategorie: 

W ciągu ostatnich kilku dni doszło do bardzo dużej ilości obserwacji przedstawiających trudne do identyfikacji obiekty. Jedno ze zjawisk świetlnych uchwyconych za pomocą SOHO wprost przypomina wizerunki Nibiru pozostawione w artefaktach starosumeryjskich.

 

Wspomniana dziwna obserwacja miała miejsce 20 lutego. Widzimy tam obiekt, być może astronomiczny, który w LASCO C2 wygląda zupełnie jak wizerunki sumeryjskie.

[ibimage==16594==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Oczywiście nie jest to raczej mityczna Nibiru, i prawdopodobnie jest to Merkury, ale podobieństwo między wizerunkiem ze starożytności a tym widocznym wczoraj jest uderzające i gdyby rzeczywiście pojawiła się taka duża planeta, jakiej oczekują zwolennicy teorii Nibiru to z dużym prawdopodobieństwem na niebie mogłoby to wyglądać podobnie. Trzeba przyznać, że to daje trochę do myślenia.

[ibimage==16596==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jednak jest to tylko jedna obserwacja a w sumie było ich tak dużo, że wystarczyło na przygotowanie siedmiominutowego filmu. W pierwszej jego części można zobaczyć wielką kolekcję tak zwanych "artefaktów obrazu". Warto poświęcić kilka minut i wyrobić sobie zdanie na temat natury tego zjawiska.

[ibimage==16597==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Oficjalnie to niedoskonałości matrycy CCD, ale dziwi to, że zamiast nieregularnych zakłóceń składających się z losowych pikseli widzimy regularne kształty obiektów często symetrycznych. Jest tego tak dużo, że uznanie, iż to nie fantomy cyfrowe a rzeczywiste obiekty implikowałoby konieczność zgłębienia przyczyn obecności tych tworów w bezpośredniej okolicy naszej gwiazdy.

[ibimage==16598==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Wszelkie zdjęcia wykorzystane do kompilowania tego materiału filmowego znajdują się na oficjalnych serwerach NASA. Zostały one wykonane za pomocą następujących urządzeń rejestrujących:  LASCO C2, LASCO C3, SOHO, STEREO Ahead & Behind w filtrze EUVI 195. Gdy widzi się tak duża ilość niezidentyfikowanych kształtów i to obserwowanych za pomocą różnych satelitów to są tylko dwie możliwe interpretacje tego faktu, albo ludzkość posiada bardzo wadliwe koronografy, albo jest tam coś jeszcze, czego do końca nie rozumiemy.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika nanashi

Jestem ciekaw co by zrobił

Jestem ciekaw co by zrobił rząd światowy gdyby się wszyscy, absolutnie wszyscy zbuntowali. Wydaje mi się że potraktowali by nas HAARP'em i koniec imprezy. Nic nie możemy zrobić. Ale spróbować zawsze można. Jakiego wydarzenia potrzeba aby coś zrobić. Później może być za późno. Ponadto jak zrobić ruch choćby 1 miliarda buntownikó. Jak go stworzyć. Zwróćmy uwagę ile ludzi nie wierzy w NWO. A ci co wierzą mają podzielone idee. Rząd prowadzi z nami wojnę informacyjną. Przy buncie trzeba zapomnieć o wszystkim, o religii, historii, fizyce, komputerach i wszystkim innym. Jest jeden cel. Poprawić nasz BYT. To co teraz jest nie można nazwać życiem. Mamy szansę, ale jak zrobić blok miliarda buntowników. W tym bloku wszyscy muszą być równi, ale znając życie będzie problem z przywództwem. Równe prawa. Każdy nawet przywódca muszą mieć równe prawa. Przywódcą musi zostać ktoś z łbem na karku, a nie jakiś chciwy głupiec. Tak powinien wyglądać świat. Po pierwsze absolutnie trzeba zlikwidować pieniądze. Nie będę się rozpisywał, ale zapomnijmy o teoriach i zjednoczmy się. Nie polegajmy na Bogu, kosmitach czy innych tylko na nas samych.

Portret użytkownika Basketo1

Do Cholery jasnej !!!

Do Cholery jasnej !!! Powiedźcie mi Czy to wszystko jest falsa ?? Bo Szlak Mnie trafia jeżeli dysponuje sie takimi materiałami to czemu do cholery rząd się wypiera wszystkiego a większość ludzi ma to w Dupie, bo po co mieć jakieś ambicje lepiej zapierd......ć w pracy po 8 godzin 5 dni w tyg. A niektórzy jeszcze więcej i żyć tak jak by sie nie żyło !! I zamiast na takich stronach pisać coś fajnego w Temacie to przylezie Kilku pacanów i bęcwałów i zaczną nadawać na bace, a baca jako światowy znawca nic nie wnosi tylko wszystkiemu zaprzecza jak jakaś maszynka podkręcająca bezsensownie tematy !!! Zróbmy Coś Bo jak nie my to Kto jak nie teraz to kiedy ??!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Tak jest... ZRÓBMY COŚ!!!

Tak jest... ZRÓBMY COŚ!!! zalecam zimny okład na czoło...przepraszam, nie chciałem urazić... Też kiedyś dałbym w ryja komuś jesliby zaprzeczył zyciu w kosmosie... oziębłem na podstawie faktów i przemysleń... polecam zwrócic uwagę na to co robią z nami nasze rządy... i nie dać jej sobie odrócic bzdetami... Oni z Was się śmieją do rozpuku...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Witam magi... ale muszę Cie

Witam magi... ale muszę Cie rozczarować... To ziemski filmik... naiwne oszustwo... Porównywanie znaleziska na ziemi z utworem kamiennych " kręgów" bestii to tylko sugestia. Nic takiego na MARSIE NIE ZNALOEZIONO...  POZDRAWIAM

Strony