Cylindryczny obiekt widziany w okolicy wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Kilka dni temu przedstawialiśmy przypadek obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających zarejestrowanych za pomocą kamery internetowej śledzącej meksykański wulkan Popocatepetl. Tym razem nie obserwowano pojedynczych świateł tylko wyraźny podłużny obiekt.

 

Aktywność UFO w okolicy wulkanu Popocatepetl jest naprawdę zadziwiająca. Na uwagę zasługują szczególnie zdarzenia z końca października 2012 roku. Wtedy to do wulkanu wleciał bardzo podobny podłużny obiekt. Specjaliści uznali wtedy, że obiekt mógł być meteorem, który wpadł do wulkanu.

Pomijając fakt, że takie zdarzenie jest wysoce nieprawdopodobne ze statystycznego punktu widzenia nie pasuje jeszcze to, że obiekt wyleciał po około dwóch tygodniach. Następne obserwacje dokonane około tydzień temu pokazywały obiekty latające w okolicy wulkanu. Jeden z nich prawdopodobnie wleciał wtedy do krateru a drugi tylko krążył po okolicy stożka. Oczywiście nie ma do tej pory przekonującego wyjaśnienia dla tych fenomenów.

[ibimage==16610==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Przed dwoma dniami w okolice wulkanu powrócił cylindryczny obiekt do złudzenia przypominający ten, który wleciał do wnętrza wulkanu 26 października zeszłego roku. Nie wiadomo, jaka jest natura tego zjawiska, ale fakt, że występuje cyklicznie uprawdopodabnia hipotezę wedle, której wulkany mogą służyć, jako wrota do podziemnych baz UFO.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika magi74

  Przeciez do choinki wiadome

  Przeciez do choinki wiadome jest, ze sa setki miejsc, do ktorych wstepu z kamera czy aparatem nie ma. Co do  krecenia filmow na terenie Japonii: Fukushima- ile jest filmow, ktorych nie pokazuja media. Ilu bylo smialkow by pokazac te prawdziwa strone problemu. A zatoka Taiji? Znam kogos kto bywa w takich miejscach i ryzykuje. Te rejony sa niedostepne dla turystow z kamerami. Nie wspomne o tym, ze przylapani na goracym uczynku traktowani sa bardzo brutalnie. Wiem co widzialam i co slyszalam z ust kilku osob, ktore nie naleza do grupy zabawy w skladanki video. To dorosli, powazni ludzie. Wyjatkowo dobrze strzeze sie tych miejsc.
P.S. A tak na marginesie- czy filmy nagrywane ukryta kamera w Skaryszewie na targu koni to tez fejk?!

Portret użytkownika baca

skoro w okolicy tego wulkanu

skoro w okolicy tego wulkanu niby non stop coś się dzieje to jak to jest że się tego miejsca non stop nie filmuje?
nie filmuje oczywiście w najlepszej  możliwej jakosci, bo "filmy" takie jak w newsie to niestety nie są filmy.
te piksele wygladają jakby reżyser filmował otwieraczem do butelek przez judasza w jakichś drzwiach wejściowych i oczywiście poprzez noktowizor...
słowem lipa... a juszka niezdrowo jeszcze tym materiałem się podnieciła...

Portret użytkownika ArDoR

A kto ma za to zapłacić?

A kto ma za to zapłacić? wiesz ile kosztuje taka technologia? Naukowcy południowoamerykańscy nie mają takich budżetów jak w Holywood...
Tutaj przykładowe kamerki HD:
http://www.eltrox.pl/kamery-ip-kamery-kompaktowe-c-484_485_487.html
(i nawet taka jedna kamera nie jest w stanie filmować wystarczająco szybko (15klatek) i szerokiego kadru żeby potem po zbliżeniu mozna było zobaczyć co to leciało), dlatego trzeba użyć kilku kamer.
Odpowiedni rejestrator na  4 - 8 kamer kosztuje w granicach 2 - 5 tyś zł.
Średnio licząc budżet na uruchomienie monitoringu (wraz z podtrzymaniem akumulatorowym) w jakości takiej która pozwoli na jakotaką interpretację, to min 20tyś zł. Niby nie pieniądz, ale trzeba jeszcze posadzić człowieka który to będzie pilnował... a i tak nie ma gwarancji że się coś się nagra...
Jeśli jednak się nagra coś interesującego, to jeden taki filmik zapłaci za cały projekt... wszelkiej maści agencje prasowe zapłacą za taki film okrągłe sumki...
Może by ktoś zainicjował taki projekt i zrobić małą zbiórkę funduszy na instalacje w tym roku w wylatowie, albo w bieszczadach takiego monitoringu....
zrzutka po 10zł na głowę  i jak się pokaże zboże w wylatowie to można ruszyć z całodobowym monitoringiem.
 

Portret użytkownika Rubin

Odpowiedz jest prosta Baca

Odpowiedz jest prosta Baca ,bo bardzo im zależy aby ukryć prawdę przed gawiedzią . Trzymając gawiedź w niewiedzy jak najdłużej jest im  na rękę. Bo inaczej musieli by się przyznać do tego ,że od dziesiątek lat oszukują ludzi ,sami korzystając z technologii ,przechwyconej ,bądź przehandlowanej za nas ,tak ,tak za nas bo bezkarnie mogą nas hodować i wykorzystywać jako dawców genetycznych. Przeczytaj sobie projekt ujawnienie dr. Stven Greer. A być może przestaniesz mącić w głowach. Oczywiście jak nie jesteś trolem! ,bo jak tak!, to i tak nic i nikt nie zmieni tego co wypisujesz ,to zrozumiałe a zarazem bardzo logiczne.
A pyzatym kto miałby umieścić do monitoringu te wysokiej rozdzielczości kamery  TY!  
 
Dla takich jak ja i mi podobnych co widzieli na własne oczy nie potrzeba lepszego dowodu ,w roku 1974 w sierpniu obserwowałem czujkę NOLa  , czyli obiekt patrolujący wyznaczoną okolicę wysłany przez obiekt matkę  i choć minęło 38 lat pamiętam to bardzo wyraźnie tak jakby zdazyło się wczoraj ,pytanie do Ciebie Baca dlaczego w detalach to pamiętam? ,jesteś inteligentny  wiec odpowiedz znasz. 

Portret użytkownika Aron Silwersztyjn

A ty Baca, znowu

A ty Baca, znowu marudzisz...jaka lipa???
Na zbliżeniu widać wyrażnie swastik-krojze, i daję
sto franklinów, że to wycieczka adolf-jugend z
Antarktide Neue Reich, bo u nich w tych norach
takich faier atrakcji ni ma, i chcą dzieciakom coś
tam pokazać zanim oślepną i wyłysieją. Szalom

Portret użytkownika Juszka1980OGL

http://www.youtube.com/watch?

http://www.youtube.com/watch?v=nB0ByfzSmDM
w potocznej nazwie miejscowej ludności ten wulkan nosi nazwę "góra bogów" i pochodzą zapiski z już przed 2000 lat o dziwnych obiektach wokól tego wulkanu. Dodam że jest to jedyny wulkan w Japonii objęty strefą bezpiczeństwa wynoszącą 8km. Zaobserwowano tam najwięcej tego typu zdarzeń ze wszystkich wulkanów na świecie.

Strony