Przewidywania Nostradamusa na temat III wojny światowej mogą się spełnić

Kategorie: 

Niektórzy uważają, że konflikt na Bliskim Wschodzie, jakiego jesteśmy właśnie świadkami w Strefie Gazy może się przerodzić w III wojnę światową. Jeden z czterowierszy Nostradamusa w trzeciej centurii jest szczególnie niepokojący w kontekście ostatnich wydarzeń na świecie.

 

Czterowiersz nosi numer 97 i pochodzi z centurii III, w autorskim przekładzie brzmi ona następująco:

 

Nowe prawo okupuje nową ziemię

W kierunku Syrii, Judei i Palestyny

Wielkie barbarzyńskie imperium upadnie

Przed tym, gdy Księżyc dopełni cyklu

 

Gdyby analizować tą przepowiednię w kontekście tego, co dzieje się teraz można by pokusić się o pewne interpretacje. Sytuacja międzynarodowa wygląda tak, że Syria płonie, w Judei jest Izrael a Palestyna jest przez Izrael atakowana.

 

Jak wiadomo tak zwane przepowiednie Nostradamusa są zaszyfrowane alegorycznymi sugestiami. Dla jednych jest to dowód na to, że te przepowiednie nie mają zbyt dużej wartości, ponieważ można je interpretować dowolnie, zależnie od kontekstu. Zwolennicy Nostradamusa wskazują, że nie wszystko jest zaszyfrowane tak, że każdy czterowiersz można dowolnie to zinterpretować. Poza tym, jeśli słynny jasnowidz widział rzeczywiście wydarzenia z przyszłości to oglądał wszystko z perspektywy XVI wieku.

 

Czterowiersz, który cytowany jest powyżej może oznacza, że dojdzie do jakiejś wojny między Palestyną, Izraelem oraz Syrią. Dwa pierwsze kraje już są w stanie wojny a Syria może się do niej jeszcze dołączyć. Tajemnicą pozostaje, które imperium może być barbarzyńskie z punktu widzenia szesnastowiecznego uczonego. Powszechnie interpretuje się to, jako opis Imperium Osmańskiego, ale może też chodzić o Rosję, USA a nawet Izrael, który jest militarna potęga w regionie Bliskiego Wschodu.

 

Ostatnią kwestia pozostaje ustalenie, kiedy może do tego dojść. Jeśli interpretować ostatni wers z tego czterowiersza to do eskalacji napięcia a może i wojny dojdzie do 28 listopada, kiedy zakończy się cykl księżycowy. Inwazja lądowa Izraela na Palestynę może nastąpić w każdej chwili i nie wiadomo jak zachowa się wtedy Syria, Liban, Egipt i Iran. Już wkrótce przekonamy się, czy ta przepowiednia została umieszczona prawidłowo na linii czasu.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Zb.

Wielkie pierdoly! Jakakolwiek

Wielkie pierdoly! Jakakolwiek bzdure móglbym nabazgrolic, i czekac tysiace lat zeby sie spelnila wreszcie, a przy tym jakies zaszyfrowane czy niezaszyfrowane, albo symboliczne albo niesymboliczne.  [ciach] od samego rana! Albo cos sie pisze jako wszystko symboliczne, albo jako literalne. Objawienie Sw. Jana jest w pelni literalne, ale niektóre tylko wyrazy maja znaczenie dodatkowego symbolizmu. a tutaj, co ? Moze i by tak bylo, ale Pan Bóg obiecal, ze jesli ludzie zie poprawia i zaczna sie modlic, to tych katastrof nie bedzie. Tego typu przepowiednie nostradamusowe tylko zabieraja nam nadzieje, ze bedzie lepiej na swiecie i powoduja, ze popadamy w pesymizm iz:"nie warto sie starac i modlic, skoro i tak nastapi wielka wojna swiatowa, która zniszczy wszystkie nasze wysilki, a nas po prostu wybije"!

Portret użytkownika KONRAD112233

po rozmowie ze swiadkami

po rozmowie ze swiadkami jehowy uslyszalem  ze to niebo i raj  bedzie tu na ziemi i kto bedzie dobrym swiadkiem jehowy bedzie zyl wiecznie i mial w raju tak jak za zycia bedzie dalej sobie zyl !!
to ja tak nie chce ciagle do roboty i roboty zmartwienia i znowu  ta sama babe poslubic ! ludzie ja to pier ....
zostawcie mnie lepiej spac na wieki moze wkoncu sie wyspie
pozdrawiam wszystkich i nawoluje tych opetanych wiara zeby sie nawrucili i zmadrzeli zeby zaczeli poprostu normalnie zyc .....

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Jasne wszystko można dopisać

Jasne wszystko można dopisać do tego csię widzi. A zwłaszcza jak się czyta posty :D.
Nie będzie żadnej wojny światowej bo to nikomu się nie opłaca, jestescie tylko okłamywani. Kto z was zadał sobie pytanie kto prowadzi handel swiatowy: USA, UE, Chiny, Japonia, Rosja, Indie i one nie zaatakują się nawzajem bo nie maja w tym żadnego interesu. Co do kwestii Żydów to jest tak jak ze straszeniem dzieci czarownicami, dużo słów mało czynów. Wszyscy jadą po nich w necie a jak widzi w realu to głowę opuszcza bo jest za słaby by patrzeć w oczy.
Kto jest zagrożeniem światowym oczywiście GŁUPCY bo to oni słuchają nawiedzonych, tępych i populistycznych jednostek chwytając za broń. Kim ci głupcy są? Marnym puchem, niewykształceni, niesamodzielni, bezrobotni którzy nie starają się nawet polepszyć swojego losu. Chcą by było im dane wszystko i zazdroszczą osobom z inicjatywą dlatego tak nienawidzi się bogatych. smutne tak bo zawiśc i głupota to najniebezpiczniejsza broń, która niesie spustoszenie. Historia pokazała już jak ludzie szli za stalinem, hitlerem, Aleksandrem Wielkim, Cortezem za banderą, nie wspominając krucjat czyli wojen za religię. Widzę ze większość z was sieje nienawiść do Żydów dlaczego??? chyba nie muszę wyjaśniać.
Ja sam nie lubię elit, rządzących którzy zamiast pomagać i uczyć wolą robić własne interesy nie patrząc na innych. Ale w każdym narodzie znajdzie się taki przypadek i nie ma co się dziwić taka natura człowieka. 
Baca mam pytanie co oni tobie zrobili??? Mam nadzieję że choć raz odpowiesz bez ironi szydery, całkowicie poważnie. Nie mówię tu o syjonistach tylko o Żydach. I jak się ustosunkujesz do najeźdźców jak Niemcy, Rosjanie, Szwedzi, Czesi itd wzyscy ci którzy byli w stanie wojny z Polską i mordowali Polaków. Czy oni nie wyrządzili więcej krzywd??
pozdrawiam Juszka

Portret użytkownika jako

nostradamus nie tylko opisał

nostradamus nie tylko opisał w swoich pzepowiedniach opis całej 3 wojny światowej,
ale równierz zamieścił dokładną nazwę 3go konfliktu nazwał te działania wschodnią burza .

znalazłem świetną książkę w której autor ,przedstawia bardzo szczegółowo ,masońskie  Plany wojenne
,w niektórych fragmentach można znaleźć ,bardzo dokładny przebieg 3 wojny światowej.
wstawiam ten filmik  ponieważ, cały opisany przez autora  przebieg 3  wojny ,
jest niezwykle dokładny .
i wysoce prawdopodobny .

autor tylko zapomniał dodać że wojna została zaplanowana na 2027 rok .i ma wybuchnąć w nocy o 3 .00 .

książka pt;"Orędzie Tajemnica Przyszłości"o przyczynach i przebiegu III wojny światowej
wydana w gatunku   S-F, powieści  sensacyjno-przygodowej

na filmiku  fragment , przebiegu III wojny światowej.
w linku poniżej
http://www.youtube.com/watch?v=mL-O_wRWEB8

link na księgarnie.
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/66832/oredzie-tajemnica-przyszlosci#buy

według mojej analizy przepowiedni Nostradamusa ,
planów Masońskich takich jak "Plan trzech wojen światowych."
oraz  sytuacji gospodarczej na świecie i innych faktów  .

jest to najdokładniejszy plan Wschodniej Burzy Illuminatów.

przestawie moją  hipoteze  wydażeń wojennych.
od siebie dodam   parę SŁÓW  do filmiku i Mapek by uzupełnić dziury w planie.
 
według mnie 3 wojna światowa  została zaplanowana na 2027 rok .ma wybuchnąć w nocy o 3 .00 czasu europejskiego.

Dla przypomnienia, wojna ta była planowana wraz z obiema wojnami światowymi już w roku 1871.

Oto Masoński plan

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu.
 Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu,
 pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami,
 będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy,
formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację,
 otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu,
 obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.

 Jak wiadomo poprzednie wojny światowe poprzedzały kryzysy finansowe na ogromną skale,
 tworzone przez te same grupy osób, które stały za obydwoma wojnami światowymi.
 Taka sama sytuacja jest też aktualnie, a trzecia wojna nastąpi szybciej niż może wam się wydawać.
 Osoby  które teraz rezygnują ze stanowisk , wiedzą do czego to wszystko prowadzi.
 politycy Doskonale zdają sobie sprawę że już niedługo “wybuchnie” kolejna i ostatnia światowa wojna,
 A prezesi największych banków rezygnują z tak opłacalnych dla nich posad i chowają się w cieniu.
 “nazbierali” oni  już tyle pieniędzy, że nie potrzeba im więcej,
 wiedząc co czeka cały świat. mając tą wiedzę i pieniądze mogą sobie kupować najlepsze bunkry,
 robić zapasy i czynić resztę przygotowań, aby przetrwać ze swoimi rodzinami.

 dzisiejsza sytuacja ekonomiczna jest niezwykle podobna do tej sprzed 2 wojny światowej.
 tyle że w tamtych czasach postawiono na Niemcy .a w latach 80 tych MASONI  postawili  na chiny.

 W Chinach żyje najwięcej ludności na świecie ,
 wiedziano już o tym W Chinach pod koniec lat 70.
 XX wieku wprowadzono regulację urodzeń pozwalającą na posiadanie tylko jednego dziecka.
 to był jeden z powodów.

 więc Masoni postanowili ,zainwestować w chiny [rozbujać ich gospodarkę] i wykorzystać ich do 3 wojny .jako mięso armatnie ,
Gospodarka Chin jest najdynamiczniej rozwijającą się na świecie. W II kwartale 2010 roku nominalny PKB Chin szacowano na 1,337 bln $, co daje drugie miejsce na świecie za USA,
 a przed Japonią (II kw. 2010 – 1,288 bln $).
 Z najnowszych prognoz wynika, że do roku 2030 Chiny staną się światową potęgą gospodarczą nr 1.
Uwzględniając PKB realny chińska gospodarka już od 2001 roku znajduje się na drugim miejscu, a od 2010 roku Chiny są największym konsumentem ropy naftowej

Tak dynamiczny rozwój, który trwa od lat 80., jest efektem stworzenia korzystnych warunków dla inwestycji zagranicznych i transferu nowych technologii.
 Do tych warunków można zaliczyć: niskie koszty pracy, zakaz strajków dla pracowników, niskie podatki, brak ograniczeń w ochronie środowiska i obietnica dostępu do ogromnego rynku zbytu.
 Według socjologów, ważnym czynnikiem jest także tradycyjny szacunek wobec przedsiębiorczości i kult pracy,
 który w XX wieku przyczynił się do sukcesu krajów zaliczanych do chińskiego kręgu kulturowego, tj. jak Japonia, Korea Południowa, Singapur czy Tajwan.

Na początku ogromną rolę w stymulowaniu inwestycji w Chinach odgrywała chińska diaspora na całym świecie, a w szczególności z krajów i regionów przez nią zdominowanych,
 tj. jak Hongkong, Singapur czy Malezja. Ogromną rolę odgrywa również Tajwan, który – mimo napięć w sferze politycznej – integruje się z Chinami na płaszczyźnie ekonomicznej.
 Szacuje się, że na kontynencie pracuje 1 mln obywateli Tajwanu, którzy stworzyli nawet 50 mln miejsc pracy. Inwestycje tajwańskie odpowiadają za ok. 10% zysków z chińskiego eksportu.

Po przystąpieniu Chin do WTO rośnie rola inwestorów z Ameryki i Europy. W 2005 roku inwestycje zagraniczne wynosiły ponad 70 mld $ i głównie pochodziły z USA,
Japonii i krajów Unii Europejskiej.

Według krytyków, Chiny stworzyły gospodarkę opartą na wyzysku swoich obywateli i braku poszanowania dla środowiska naturalnego,
 w której główne profity są udziałem ludzi powiązanych z władzą. Dla przykładu w Chinach jest już 320 tys. osób, których majątek wynosi średnio 5 mln $.
 90% z nich należy do partii rządzącej lub jest w bliskich relacjach z jej przedstawicielami. Z drugiej strony,
 chińskie przemiany przyczyniają się również do awansu ekonomicznego rzesz zwykłych obywateli,
 co mimo napięć społecznych pozwala się utrzymać partii rządzącej przy władzy.

 Według badań przeprowadzonych przez ONZ[18], OECD[19] oraz CIA[20],
 nierówności społeczne w Chinach są mniejsze niż w USA,
 choć wyraźnie większe niż w krajach europejskich.
 Rozwój gospodarczy Chin drastycznie wpłynął na liczbę osób żyjących poniżej granicy ubóstwa na świecie.
 Według badań Banku Światowego, liczba mieszkańców Chin żyjących za mniej niż 1$ dziennie zmalała z 730 milionów (73,5%) w 1981 do 97 milionów (7,4%) w 2008.
 Tym samym zmiany gospodarcze w Chinach odpowiadają za 85% zmniejszenia światowej populacji żyjącej poniżej granicy ubóstwa.
 Liczba mieszkańców żyjących za mniej niż 2$ dziennie zmalała w tym okresie w Chinach z 972 milionów do 394 milionów.
 Na świecie liczba ta pozostała na niezmienionym poziomie około 2,5 miliarda

 Więc Masoni postawili na chiny ,i to chiny odegrają rolę NIEMIEC z czasów 2 wojny światowej.
 
 Ale  zanim wybuchnie 3 wojna światowa .może dojść do  stanu zagrożenia globalnym konfliktem  nuklearnym.
Może być on  spowodowany umieszczeniem przez U S A  w Polsce .
pocisków przechwytujących SM-3 ...http://www.globalsecurity.org/space/systems/sm3.htm
i SM-3 Block IIB,- http://www.globalsecurity.org/military/systems/munitions/arclight.htm
która będzie w stanie przechwytywać nawet potencjalne rakiety międzykontynentalne zdolne do rażenia terytorium USA.

więc jednym z elementów masońskiej gierki  może to być  celowe, wywołanie polskiego kryzysu rakietowego .
w celu odwrócenia uwagi związku radzieckiego  od  Ataku ze strony  chin .
wywołanie  kryzysu, miało by mieć na celu zwrócenie uwagi Związku radzieckiego ,na zagrożenie  ze strony U S A>
a odwrócenie uwagi od planów wojennych CHIN.
A Tarcza  Była by  jednocześnie środkiem ochronnym dla U  S A ,w czasie trwania 3 wojny światowej.

przyczyną [ polskiego kryzysu rakietowego]  ,może stać się  budowa tarczy antyrakietowej na terenach polskich .
ma to nastąpić pomiędzy 2018 a 2022 ,A co może wywołać konflikt pomiędzy ZSRR i USA.

Polski kryzys Rakietowy byłby podobny w skutkach do Kryzysu kubańskiego.
Kryzys kubański – stan zagrożenia konfliktem między dwoma supermocarstwami dysponującymi bronią atomową - ZSRR i USA,
który miał miejsce w dniach 15-28 października 1962 na Kubie.

Fragment artykułu

Stany Zjednoczone pozostają w pełni zaangażowane w realizację programu obrony antyrakietowej,
który już teraz wstępnie zapewnia ochronę naszym sojusznikom w NATO - napisał w liście do "Gazety" amerykański ambasador w Polsce

w nawiązaniu do opublikowanych 11 i 12 lutego artykułów nt. obrony antyrakietowej chciałbym jasno zobrazować stan polsko-amerykańskich prac na rzecz stworzenia instalacji obrony
 antyrakietowej w Polsce w ramach NATO-wskiego systemu opartego na European Phased Adaptive Approach (EPAA, program obrony USA i sojuszników przed atakiem rakietowym z Iranu).
 Stany Zjednoczone pozostają w pełni zaangażowane w realizację programu obrony antyrakietowej,
 który już teraz wstępnie zapewnia ochronę naszym sojusznikom w NATO oraz siłom USA rozmieszczonym w Europie.
 Prace te mają w całości finansowe pokrycie i zmierzają do pełnego wdrożenia trzeciego etapu EPAA w Redzikowie w 2018 r.

"Gazeta Wyborcza" cytowała projekt raportu przygotowanego przez Government Accountability Office [niezależna instytucja Kongresu USA zajmująca się m.in.
 kontrolą wydawania publicznych pieniędzy], który - jak się wydaje - próbuje ustalić, czy będący jeszcze w fazie projektu system pocisków przechwytujących SM-3 IIB,
 przewidziany do rozmieszczenia w czwartym etapie EPAA w 2022 r., będzie odpowiednio chronił terytorium USA przed zagrożeniem w postaci ataku pociskami balistycznymi.
 Rząd Stanów Zjednoczonych będzie nadal analizował wyniki różnorakich badań na temat SM-3 IIB, a jednocześnie prace nad pełnym wdrażaniem EPAA będą posuwały się do przodu.

Warto zauważyć, że projekt raportu nie kwestionuje pierwszych trzech etapów EPAA, które mają w Stanach Zjednoczonych silne ponadpartyjne poparcie.
 Miejsce na bazę w Polsce zostało wybrane, ponieważ taka lokalizacja - podobnie jak w przypadku siostrzanej bazy w Rumunii -
 zapewnia optymalną równowagę między obroną terytorium Stanów Zjednoczonych a ochroną naszych sił i sojuszników w Europie.
 Baza w Redzikowie odpowiada w rzeczywistości tej samej lokalizacji,
 którą zamierzała wykorzystać poprzednia administracja amerykańska dla ochrony Stanów Zjednoczonych i Europy przed pociskami balistycznymi z Bliskiego Wschodu.

Tak jak staramy się wspólnie odpowiadać na pojawiające się zagrożenia, tak Polska może być najzupełniej pewna zaangażowania Stanów Zjednoczonych na rzecz kolektywnego bezpieczeństwa.

inny artykuł .
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prezydent-komorowski-chce-budowy-polskiej-tarczy-a,1,5208752,wiadomosc.html

3 etap EPAA  w Redzikowie Słupsk w 2018 r.

4 etap EPAA w 2022 r.

jak widać wojna nie rozpocznie się wcześniej niż przed ukończeniem budowy tarczy antyrakietowej.

więc sugerowana przez-menie data 2027 godz 3-00 w nocy czasu europejskiego.  jest wysoce prawdopodobna .

mało tego potwierdza ją sekretny [zaszyfrowany] plan iluminatów .
zawarty w dokumencie NOSTRADAMUS ,wydanym w formie czterowierszy jako przepowiednie Michaela de nostradame.

Persage II 3, 14
ciekawostką jest że liczba 3,14 nawiązuje do liczby {PI] ? = 3,14 według Bibli oznacza początek .
w tym przypadku być może oznaczać początek wojny .
nawiązuje terz do daty 14 marca .3/14
fragment brzmi
Kiedy będzie ogłoszony i zawarty wielki pokój i ludzie będą się bawić,
W nocy jak złodziej przyjdzie III wojna i wszystkie traktaty będą rzucone na śmieci,
Wielki Smok Azjatycki zawrze tajny układ z Wielbłądem Półksiężyca,
Jeden ruszy na Ruś zajmując ogromne przestrzenie, a złociste strzały i płomienne grzyby będą burzyły jego miasta,
Drugi wrzuci do morza niepłodną Synagogę i poprzez wewnętrzne morze i kraj Osmanów ruszy na Europę,
A jego pobratymcy tam mu pomogą i witać ich będą zielonymi sztandarami.

jest rok 2022 USA buduje tarcze antyrakietową w Polsce co doprowadza polskiego kryzysu rakietowego .
kryzys jest sygnałem dla wszystkich wtajemniczonych do rozpoczęcia przygotowań wojennych.

[ibimage==16664==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

rok 2023  chiny korzystając z zamieszania  przygotowują się do 3 wojny . zajmują się zjednoczeniem Korei północnej z południową .
podpisują sojusz  militarny z Laos ,Wietnamem ,Tajlandią  . przejmują władzę w jap-oni i Taiwanie .
wchodzą w interesy z Kirgistanem ,Tadżykistanem,Uzbekistanem i Kazachstanem ,współpracą  nawiązuje do dobrych stosunków,

jest rok 2027, ostatni kraj  z paktu uni europejskiej podpisuje pakt przyłączenia się do uni  .            
w telewizji ogłoszone zostaje że za miesiąc wszyscy prezydenci ,
spotykają się w  Brukseli aby podpisać dokument potwierdzający połączenie się wszystkich państw w jedno.

w tym czasie Chiny podpisują tajny pakt Z Iranem.-[Wielki Smok Azjatycki zawrze tajny układ z Wielbłądem Półksiężyca.]

rok 2027 miesiąc później  , Europa staje się jednym wspólnym państwem .i zyskuje jedną wspólną walutę .
zostaje ogłoszone święto Narodowe .prawdopodobnie 14 marzec roku 2027.

rok  2027 14  marzec  godz 3-00 w nocy czasu europejskiego.

gdy cała Europa idzie spać po hucznej zabawie ,z okazji święta narodowego ,
CHINY o 3-00 w nocy, rozpoczynają atak na ROSJE.
[ibimage==16662==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Drugi wrzuci do morza niepłodną Synagogę i poprzez wewnętrzne morze i kraj Osmanów ruszy na Europę,
IRAN przejmuje ziemie tureckie i przez może czarne rozpoczyna atak na europe.
[ibimage==16661==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

unia europejska widząc że Ukraina obrywa , wysyła lotnictwo na pomoc .
w tym samym czasie wojska chin i Iranu wchodzą na ziemię rumuńskie.i bułgarskie .
Bułgaria i Rumunia zamiast walczyć wita wojska atakujących.
fragment centurii.
A jego pobratymcy tam mu pomogą i witać ich będą zielonymi sztandarami.
Iran i chiny na wejściu oddają ziemie bez walki.
unia europejska wysyła całe lotnictwo na pomoc Ukrainie ,
ale chiny z przejętą Rosyjską Bronia są niepokonani.
ROZPOCZYNA się INWAZJA NA EUROPE.

UNIA EUROPEJSKA Widząc ŻE PRZEGRAŁA STARCIE POWIETRZNE.
I ŻE IRAŃSKIE WOJSKA ZAJĘŁY BUŁGARIĘ I RUMUNIE .I ŻE UKRAINA ZOSTAŁA ZDOBYTA.
A CHINY WCHODZĄ DO SŁOWACJI I POLSKI ,POSTANAWIA ODDZIELIĆ SIĘ ATOMOWĄ KURTYNĄ.
[ibimage==16660==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

GINĄ MILIONY ALE CHINY WYCOFUJĄ SIĘ.NASTAJE ROCZNY BĄDŹ PAROLETNI PRZESTÓJ.
zostają skażone ziemie
[IMG]http://imageshack.us/a/img803/7231/50896820.jpg[/IMG]

zostanie odcięty internet ,i inne możliwości połączeń .
zablokowane ZOSTAJĄ  dostawy żywności .
wina  ex portu produktów żywnościowych z zagranicy .
większość ludzi  zginie z głodu braku lekarstw .
cena transportu benzyny i żywności zwiększa się  o 100 %  .
konflikt blokuje  transport z lekami i żywnością ,umiera drugie tyle .
tych co przeżyją dopada  głód ,bieda i zarazki.
[ibimage==16659==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 
chiny i Iran  wycofują się z europy  ,chiny wracają na ziemie rosyjskie .
a Iran wycofuje się do Turcji ,i wspólnie atakują Egipt.
Egipt odpowiada atomem niszczy Iran .
Egipt zaatakowany z obu stron zostaje zdobyty.
unia europejska rusza na ratunek ,Egiptowi .
Egipt oblężony przez wojska chińskie i Irańskie .
zostaje wyzwolony przez wojska Uni europejskiej.
 unia chcąc  zakończyć 27 letnią wojnę .zrzuca Atom na chiny .
chiny w odwecie z ziemi rosyjskich atakują Atomem Wielką Brytanię i U S A>
[ibimage==16658==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
po zakończonych atakach ,UNIA WYGRYWA STARCIE.

chiny poddają się i oddają zdobyte  ziemie i  całą władzę ,uni europejskiej.
Apokalipsa 13, 1-7 .I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc
                     oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć

W taki sposób unia europejska chce przeistoczyć ,W Unię państw zjednoczonych .bądź [UNIE ŚWIATOWĄ] nad nazwą jeszcze pracują.
tak to mniej więcej zostało zaplanowane .

ale to nie wszystko Biblia wspomina coś o 3 dniach ciemności.
to wydarzenie najprawdopodobniej nastąpi podczas przestoju wojsk chin .

 w czasie trwania 3 wojny , ziemie czekają 3 dni ciemności

Zaraz tez po ucisku owych dni słonce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku;
  gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte.
  Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać
  narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach
  niebieskich z wielka mocą i chwała. [Mt 24,29-24,30]
 
 w telewizji 2 tygodnie przed zdarzeniem .zostanie podana informacja o komecie lecącej w stronę ziemi.
 kometa lecąca w stronę ziemi tuż przed zderzeniem ,zostanie przecięta drugą lecącą z przeciwległej ,w formie krzyża .
 po zderzeniu cień tych  dwóch zderzonych komet na tle słońca utworzy krzyż
 po całym widowisku ,pył z roztrzaskanych komet .
 unoszący się w przestrzeni utworzy wielką chmurę ,co spowoduje zaćmienie słońca .i zaćmi słońce na 3 dni.
 energia zderzonych komet doprowadzi do drgań ziemskich , dojdzie do trzęsień i wybuchów wulkanicznych.

Portret użytkownika jako

dodam jeszcze kilka faktów

dodam jeszcze kilka faktów potwierdzających moją hipotezę

W przypadku maksymalnej mobilizacji wojennej, Chińska Republika Ludowa może
wystawić 13,5 milionową armię zawodową wspartą 206 milionami żołnierzy rezerwy.
 W dodatku może też liczyć na wsparcie swego jedynego realnego sojusznika – Korei Północnej –
w liczbie 1,2 mln. żołnierzy zawodowych uzupełnionych aż 8 milionami żołnierzy rezerwy.

 myślę że nie powinniśmy  mieć  wątpliwości że iluminaci  postawili na chiny i to na pewno chiny rozpoczną inwazje .
 wypadło na nich z 2 względów  są centrum światowej władzy .i na ich ziemiach jest nieludzkie przeludnienie .
 postawili na chiny w latach 70 tych kiedy  wprowadzono regulację urodzeń pozwalającą na posiadanie tylko jednego dziecka.
 wiedzieli że prędzej czy później chiny będą chciały rozwiązać problem przeludnienia.
 i przyjdzie czas kiedy będą na kolanach prosić wojnę.

 polecam 2 filmiki  na którym

 Historyk Webster Tarpley przedstawia swoje hipotezy rozwoju wydarzeń światowych,
 Tarpley sugeruje, iż to m.in. Polska ze swoją 'tarczą antyrakietową',
 jest istotnym elementem rozgrywek politycznych pomiędzy USA oraz Chinami.

http://www.youtube.com/watch?v=BdcYwg7xmIY

 w minucie 3,50  
 wyjaśnia że  Brzeziński nalega na zmiażdżenie Rosji i chin.
 i napuszczenie ich na siebie .by się wzajemnie zniszczyły.

http://www.youtube.com/watch?v=lhtlBHqF36o

 mało tego  illuminati urządzili sobie w Kazachstanie centrum dowodzenia na czas trwania 3 wojny światowej.

 filmik  Nowa Stolica Iluminatów
 http://www.youtube.com/watch?v=DXz8FIZmadY

 popatrzcie  na zdjęcia satelitarne z góry ,cały główny plac w astan jest zaprojektowany na podobieństwo
 kabalistycznego drzewa życia .nie znam się za bardzo na kabale ,ale na pewno FUFEK będzie coś na ten temat wiedział .
 jest ogarnięty z kabały , więc jeśli będzie tak łaskawy to może doda coś od siebie .

[ibimage==16669==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 

 co jest niezwykle ciekawe na środku placu znajduje się [Bayterek ]jest pomnik i wieża widokowa w Astanie ,Kazachstan
 wieża widokowa została wybudowana na podobieństwo drzewa życia  
 które  pochodzi z legendy  o drzewie  życia, centralnym symbolu w tureckiej mitologii .
[ibimage==16668==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

filmik  Turkic Mythology Bayterek' (Tree of Life)
http://www.youtube.com/watch?v=EDYGbDp66DY

 
 
a co jest jeszcze ciekawsze to drzewo życia znajduje się na dwóch kartach, Karta Nostradamusa 67 i 68
[ibimage==16667==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Karta Nostradamusa 67
wskazuje wg badaczy na dwa słowa umieszczone po prawej stronie księgi ONE MAN (jeden mężczyzna)
oraz obraz tego co niektórzy interpretują jako Drzewo Życia.

natomiast Karta 68 , wg badaczy jest informacją o eskalacji konfliktów na całym świecie.
i na niej również znajduje się Drzewo Życia tyle że wchodzi na nie jakiś potwór.
być może autor rysując drzewo życia  , miał na myśli to drzewo z ASTANY .
potwór wchodzący na drzewo może być w przenośni  dyktatorem ,[potworem]

no i na prawie samym końcu kabalistycznego placu ,mamy przed wejściem do pałacu prezydenckiego ,2 filary  Joachim i boaz
[ibimage==16666==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

więcej o filarach -http://www.yellowsprings421.org/Pages/WhitePapers/TheTwoPillars.aspx

no i na samym szczycie drzewa kabalistycznego mamy Piramidę  Pałac Pokoju i Pojednania.
Piramida została specjalnie skonstruowana do organizacji Kongresu Liderów Świata i tradycyjnych religii .
a stół Kongresu Liderów Świata przy którym zasiadają jest zbudowany na podobieństwo okrągłego stołu ,
Rycerze Okrągłego Stołu – według legend arturiańskich 150 (choć wedle rozmaitych przekazów wymienia się ich także 25 lub 50)
rycerzy zasiadających przy Okrągłym Stole na dworze Króla Artura.
a symbol pojawiający się na środku okrągłego stołu odnosi się  do  runicznego kola  zycia .

[ibimage==16665==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

http://en.wikipedia.org/wiki/Palace_of_Peace_and_Reconciliation
filmik na którym typ oprowadza po piramidzie .
http://www.youtube.com/watch?v=jIwpnRcA-aM

filmik z satelity
http://www.youtube.com/watch?v=8PJrSKMvRac

http://en.wikipedia.org/wiki/Bayterek

http://www.kazembassy.gr/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=2%3Aastana&Itemid=9&lang=en
 

Portret użytkownika Gość

Zaraz.. "a Palestyna jest

Zaraz.. "a Palestyna jest przez Izrael atakoiwana" to coś nowego, bo z tego co pamiętam, to jest dokładnie odwrotnie - brudasy zaczęły od ostrzału Izraela i Izral szykuje atak na Strefę Gazy. Ciekawe co powiedzielibyśmy my, tu w Polsce, gdyby np. Słowacy zaczęli ostrzeliwać losowo Małopolskę rakietami... hę?

Portret użytkownika rysiek223

Tak się zastanawiam czy zatem

Tak się zastanawiam czy zatem BABA WANGA nie miała racji przepowiadajac III wojnę w listopadzie wprawdzie 2010 ale ona sie posługiwała innym kalendarzem i w rzeczywistosci moze to zostało źle przeliczone?

Strony