Dziwne dźwięki z nieba zarejestrowane w New Jersey

Kategorie: 

W Stanach Zjednoczonych doszło do kolejnego już fenomenu dziwnych dźwięków. Tym razem nie były to jednak bardzo głośne eksplozje a raczej szum o harmonicznej częstotliwości. Nagranie wykonano 6 marca 2013 i daje ono pewne wyobrażenie do tego z czym mieli  do czynienia mieszkańcy New Jersey.

 

Trzeba przyznać, że dźwięki brzmią nieziemsko i nie sa podobne do niczego innego, co dałoby się zidentyfikować. Pełne zachmurzenie powoduje, że nie wiadomo na pewno, czy na niebie nie ma jakichś samolotów, ale odgłos nie przypomina raczej silnika samolotu. Nie dalej jak wczoraj donosiliśmy na temat wystąpienia podobnego fenomenu dźwiękowego w Rostowie nad Donem. To zjawisko brzmi bardzo podobnie, jednak nagranie jest dużo lepszej jakości zwłaszcza pod względem dźwiękowym. Warto posłuchac sobie tych odgłosów za pomoca słuchawek zdolnych do przenoszenia większego spektrum częstotliwości.

 

Jak widać na filmie świadek nagrywający to zdarzenie nie ma za bardzo pomysłu gdzie zlokalizować źródło tych odgłosów. To bardzo typowe dla tego typu zjawisk. Większość ze świadków twierdzi, że dźwięki dochodza z całego nieba. Widać tą dezorientację nagrywającego. Istnieje wiele hipotez na temat tego czym moga być te dźwięki. Jedne zakładają, że to odgłosy postepującego przebiegunowania, inne, że to wynik aktywności słonecznej. Jeszcze inni sugerują, że to próby przed wielką globalną maskarada z wykorzystaniem hologramów. Bez względu na to jaka jest prawda fenomen dźwiękowy wciąż występuje a jego wytłumaczeń brak.

 
 
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika zoetje80

nowy papiez,kometa na

nowy papiez,kometa na niebie,dzwieki trab anielskich,jakby tak przeanalizowac wszystko to moze rzeczywiscie idzie koniec swiata,oj sie bedzie dzialo!!!ale wtedy jedno mnie bedzie cieszylo jesli to prawda-wszyscy po dupie dostana rowno nie bedzie rownych i rowniejszych!!!

Portret użytkownika leming pospolity ;)

Jak wybiorą afrykańskiego

Jak wybiorą afrykańskiego czarnoskórego kardynała,który w oficjalnej wypowiedzi stwierdził iż problem pedofilii w KK ma swoje podstawy w gejostwie wśród białych księży - TO BĘDZIE KONIEC ŚWIATA !!!  Biggrin 
Szczerze mówiąc byłem prawie przekonany,że to właśnie TEN odważny i szczery do bÓlu propagator normalności zostanie wybrany - bo nudno się zaczyna robić na tym łez padole,ale najwyraźniej watykańscy pośrednicy boga na Ziemi nie mają jeszcze współczesnego poczucia humoru większości budzących się ze snu owieczek !!!  Wink

Portret użytkownika d0_0b

Normalnie napisałbym, że to

Normalnie napisałbym, że to bujda na resorach ... ale sam dwukrotnie słyszałem coś podobnego (trzeźwy byłem) w Częstochowie w zeszłym roku - raz około sierpnia, a drugi jakoś jesienią.

... i Śmierć nie będzie miała Władzy.

Portret użytkownika pasjonat

Ja to samo...ale tylko

Ja to samo...ale tylko podczas wietrznej pogody..okazało sie ze 8-o metrowy maszt antenowy na moim dachu nie ma zasklepionego przeplywu w Słupie i wiatr powodowal dzwięki podobne jak dmuchanie w butelke od piwa. Dobre 3 miesiace zastanawiałem się czy coś ze mna nie tak.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Endor

Mi to się wydaje że to

Mi to się wydaje że to dzwięki które mają nas obudzić że jest ktoś kto daje nam znaki, że na Ziemi się dzieje nie po myśli Niebios, bo niektórzy Ziemianie grzeszą a powinni być święci. Możliwe że to rodzaj przekazu Z Nieba od Istot duchowych byśmy się nawrócili na prawdziwą Wiarę daną na Górze Izraelczykom, gdzie się objawił Prawdziwy Wszechmocny ! Papież Benedykt XVI powiedział na jednej ze mszy świętych że potop był chrztem ludzkości ! Cała ziemia została zanurzona w wodzie i dlatego potem wszyscy ludzie którzy chcą uczestniczyć w prawdziwej wierze muszą być ochrzczeni wodą i Duchem Świętym !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika b@ron

Endor...jeżeli potop był

Endor...jeżeli potop był chrztem ludzkości to zaiste dziwny to sposób bóg wymyślił ...moim skromnym zdaniem to raczej nikt nie powinien umierać w czasie chrztu ...a w czasie potopu to "troche" ludzi umarło...czy aby biblijny potop nie był tylko jakąś anomalią? (np duże tsunami) nie wywołaną przez Boga a jedynie przez nature ...jednakże w "boski" sposób interpretowaną przez ówczesnych ludzi którzy to opisywali?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Endor

Nie mnie oceniać wyroki Wszec

Nie mnie oceniać wyroki Wszechmocnego ale tak jest
 napisane w Biblii
 a także dlaczego wygubił ludzkość... Żydzi to naród
 wybrany i nic tego 
nie zmieni no chybaże sam Wiekuisty ! a Polacy tak jak Żydzi 
powinni się obawiać narodu niemieckiego ! 
Termin „polskie obozy koncentracyjne” wymyśliły niemieckie tajne służby.
  Na początku 1956 r. Alfred Benzinger, były nazista, a zarazem szef tajnej zachodnioniemieckiej komórki kontrwywiadowczej „Agencja 114”, wpadł na pomysł jak zmniejszyć odium ciążące na Niemcach za wojnę i Holokaust Żydów. Benzinger (zwany "Grubasem") zaproponował, aby rozpocząć w mediach propagowanie terminu „polskie obozy koncentracyjne” w odniesieniu do niemieckich obozów zagłady na terytorium Polski. „Odrobina fałszu w historii, po latach może łatwo przyczynić się do wybielenia historycznej odpowiedzialności Niemiec za Zagładę” 
 
 Propagandowego sukcesu pozazdrościli Niemcom najlepsi spece od dezinformacji na świecie – Rosjanie. 24 maja 2011 r. rosyjska telewizja publiczna ORT w głównym wydaniu wiadomości pokazała reportaż na temat „polskich obozów koncentracyjnych”, w których zgładzono rzekomo 30 tys. jeńców sowieckich z wojny polsko-bolszewickiej 1920 r. Cel akcji Rosjan jest jasny. Tak często powtarzać termin „polskie obozy koncentracyjne”, aż uzyska się międzynarodowy rezonans. 
 
http://klubkip.nowyekran.pl/post/89728,polskie-obozy-koncentracyjne-wymyslily-niemieckie-tajne-sluzby

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika b@ron

Endor...a ja myślę że gdyby

Endor...a ja myślę że gdyby religia katolicka wywodziła się np od nas z polski...to my bylibyśmy narodem wybranym ,Boga ,(jeśli istnieje) nie możemy osądzać ale tak naprawdę nikt nie wie kim on jest i w wielu przypadkach nie jest taki wspaniałomyślny jak to twierdzi biblia

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony