UFO w burzy, prawdopodobnie czerpiące z niej energię

Kategorie: 

Powyższe nagranie możemy zobaczyć dzięki internaucie posługującym się pseudonimem StephenHannardADGUK. Jak sam twierdzi ktoś mu je przysłał na jego skrzynkę. W kadrze widać jasny obiekt i ciężkie chmury burzowe. Niebo co jakiś czas jest rozdzierane błyskawicami a obiekt wydaje się czerpać z tego energię wyraźnie rozbłyskając silniejszym światłem.

 

Sam fakt obserwacji obiektu na tle burzy raczej wyklucza hipotezę, że był to chiński lampion. Taka lekka konstrukcja od razu zostałaby zniszczona przez silny wiatr wiejący na kilkuset metrach wysokości. Teoria, że UFO czerpało energię z burzy opiera się o poszlakę w postaci zmiany jasności światła występującej na chwilę po kazdej z błyskawic.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

Konferencja UFOlogiczna w USA

Konferencja UFOlogiczna w USA jeszcze trwa czy też już się zakończyła milczącą zgodą dla bliskowschodniego nazistowskiego reżimu na zaatakowanie Syrii?
 
Wiadomo też kiedy powstaną pierwsze jednoski antyUFOtroops mające za zadanie "zdemokratyzowanie" całego świata by zasoby naturalne Ziemii nie wpadły w ręce paskudnych Annunaki?
 
PS. Pamiętacie z Bibli o tym jak Jezus wypędzał złe duchy jako świnie na pustynie w czym przeszkadzali mu "uczeni w pismach"? To teraz obadajcie zdjęcie tego rabina. Czyż Biblia nie mówi prawdy?
 
http://www.tvn24.pl/nieludzki-los-byl-udzialem-wielu-narodow-europy,323472,s.html
 
Człowiek na starość wraz z wyczerpywaniem się zasobów prany upodabnia się do ducha jaki go zamieszkuje. Dlategoi się mówi iż "wyłazi szydło (prawda) z worka (cielesnej powłoki).
 
 
 

Portret użytkownika FuBBu

Naprawdę dziwne to...

Naprawdę dziwne to... chciałbym jednak zauważyć, że jest to nagrywane kamerą i obiekt w cale nie musiał rozjaśniać się w rzeczywistości. W momencie gdy występowało wyładowanie, jasność pioruna oddziaływała na matrycę aparatu i jego urządzenia pomiarowe i ten próbując dostosować się do nowej jasności otoczenia zmieniał parametry naświetlenia, stąd też rozjaśnianie i ściemnianie obiektu. Tak mi się wydaje.
 
A co do tego obiektu przelatującego w pewnym momencie przez kadr, to może to być równie dobrze oświetlony owad, który jest widoczny tylko jako rozmazana kreska, bo ostrość aparatu ustawiona jest w dal.
Zauważmy też, że film jest dostępny w jakości 720p, a mimo to obraz jest słaby, więc albo kamerzysta miał słaby aparat (być może w telefonie), albo kręcił ujęcia na dużym zoomie (cyfrowym). Jeżeli byłby to zoom, to taki owad spokojnie mógłby śmignąć przez kadr w tak krótkim czasie.
 
To taka moja próba wyjaśnień tego filmiku w racjonalny sposób, ale to nie zmienia faktu, że coś jednak wisiało w powietrzu i nie wiem co to mogło być. Musiał to być obiekt "silny", żeby utrzymać swoją pozycję nieruchomo, na takiej wysokości podczas burzy (silne porywy wiatru, zjawiska konwekcji itp), tak więc wszelakie drony, helikoptery, samoloty itp. odpadają. No i w dodatku ta silna emisja światła, nie pasująca raczej do żadnych wcześniej wymienionych pojazdów.
 
Jeżeli oczywiście wykluczymy fałszerstwo, to jest to UFO albo ziemskie (jakiś tajny pojazd wojskowy), albo ufoludki podziwiały burzę. Jednak z czerpaniem energii to jak już wyjaśniłem, trochę to naciągane, wg. mnie.
 

Portret użytkownika ekscelencja

Ten film nasunął mi myśl że

Ten film nasunął mi myśl że cywilizacja związana z UFO które jest rejestrowane na Ziemi może być cywilizacją egipską która wycofała się z życia na powierzchni ziemi. Jest taka książka pt. "Dopust Boży" Grahama Philipsa próbująca odpowiedzieć na pytania dotyczące Mojżesza, Tutenhamona i Atlantydy.  W tej książce opisana grupa badaczy doszła do wniosku że egipskie obeliski miały u swojej podstawy zamontowane urządzenia i w całości służyły wyłapywaniu energii piorunów. Następnie wykorzystywano tę energię do różnych celów. Pozdrawiam wszystkich.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

No ja zawsze tak

No ja zawsze tak twierdziłem... Oni nas hodują jak mrówki mszyce i są niesmiertelni, dzieki naszej tzw. duszy. Ona wazy 21 g i jest materialna.. Niematerialny jest jej "zapach". czyli nasze emocje i ślady postępowania w życiu... Dusza to "zapachowa" eteryczna materia...
Ale aby się nami "pożywić" musza wywoływać wojny, mordy i ludobójstwa i pandemie.. W tych stanach społecznych emocje ludzkie najbardziej są "śmierdzące" a owa cywilizacja to padlinożercy- potępieni "Aniołowie"
Pokój i wszelkie stan społeczne, w których człowiek udoskonala sie duchowo i rozwija pozytywne emocje może spowodować "wymarcie" tej rasy.. Czyste i pachnące dusze wracają do Boga, kimkolwiek on jest...
To wyjaśnia, dlaczego na świecie jest tyle krwi i pomorów. Nasze rządzące elity sa na usługach tych istot...

Strony