Kula orbs na nagraniu z telewizji przemysłowej

Kategorie: 

Powyższe nagranie przedstawia widok z kilku kamer CCTV umieszczonych w jakimś magazynie. Zapis przedstawia ten sam obiekt i wygląda na to, że w tym konkretnym przypadku nie można raczej tłumaczyć tego zjawiska, jako złudzenie wywołane efektem soczewkowania.

 

Wygląda na to, że obiekt posiada racjonalną trajektorię i porusza się między półkami magazynu, albo czegoś poszukując, albo dokonując jakiegoś skanu jego zawartości.

[ibimage==17815==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Nie wiemy gdzie wykonano nagranie, ani kiedy, ale pojawiło się ono na w serwisie YouTube przed mniej więcej tygodniem. Kwestię oceny jego wiarygodności pozostawmy każdemu z osobna.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika oświecony

z każym rokiem będą się

z każym rokiem będą się nasilały takie wydarzenia. Myślę że to dopiero początek.Ewidentnie widać że to sonda. Takie latające urządzenia mogą być niepozorne i niebezpieczne jeżeli założymy że są wytworem innej cywilizacji o zamiarach jeszcze nam nie znanych.Przez ostatnie lata jest duże zainteresowanie UFO, innymi cywilizacjami itp. więc przylatują, badają i obserwują.

Portret użytkownika pako1205

To ciekawe zjawisko i u mnie

To ciekawe zjawisko i u mnie występuje w domu bez przerwy,a wystarczy czuła kamera z reflektorem IR np doświetlacz LED IR.Kiedyś nabyłem drogą kupna taką kamerkę do obserwacji nieba,ale sprawdziłem ją oczywiście najpierw w domu i ku mojemu zdziwieniu pojawiło się na obrazie sporo takich jak na filmie Orbs'ów.Przyglądałem się im nie tylko ja i ku mojemu zdziwieniu wychodziły One wprost ze ściany,przyspieszały,zawracały,zmieniały kierunek etc.Później przyszedł czas na pracę na zewnątrz i zrobiłem oczy jak jaja sadzone,gdyż na zewnątrz było tego setki,jak śnieg i musiałem odłączyć doświetlanie IR,gdyż obraz był jak przy śnieżycy,nie do przyjęcia.Mam wrażenie,że to jakieś silnie odbijające światło cząsteczki,np metalu,swobodnie poruszające się w powietrzu,ponieważ jest tego tyle na zewnątrz,doszukać można się cząsteczek mikroskopijnych wymiarów pochodzących z oprysków chemtrail.Pewnie mam gdzieś jeszcze zrzuty klatek z tej obserwacji,chociaż to nic pewnie nie wniesie,dodam,że były identyczne gabarytowo i zachowywały się tak,jak ten na filmie z yt.

Portret użytkownika MCRemek

Czy to jest takie trudne, że

Czy to jest takie trudne, że nie wszystko jest to co widzimy ?
Wszechświat stworzony przez Boga jest tak tajemniczy z punktu widzenia człowieka, że wielu jeszcze długo tego nie będzie chciała pojąć.
Czy jeśli za pomocą sprzętu usłyszymy to co nietoperz to też powiemy "Fake" ? Bo co ? Bo nasze ucho tego nie słyszało ? Ale słyszy nietoperz , to co więc nietoperz głupi, że coś słyszał ?
A może koń głupi, który dębem stanie na widok ducha bądź czegoś podobnej energii i widma bo my - człowiek tego nie widział to tego nie ma ? i nie było ?
Oj ałabo, pokolenie telewizji, istnieje tylko to co można było zobaczyć w tv.
Słabo.

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Tutaj tego nie

Tutaj tego nie wyperswadujesz. Podzielam Twoje zdanie, bo pewne rzeczy (domyślam się) obaj bardziej czujemy niż rozumiemy. Skrajny racjonalista to taki gość, który myśli że nigdy się nie myli. Na IM ciężko jest się czasem dogadać (choć na szczęście bywają ludzie otwarci na zdrową dyskusję).

Portret użytkownika Ariel

prawdę gadasz, tylko co to

prawdę gadasz, tylko co to da?
Mamy nowe pokolenie nieempatycznych i garstkę zdolnych do refleksji. 
Mamy takie czasy, że ta garstka staje się ośmieszana i nawet czasami uznawana za groźną dla pozostałych? Tak jak z tą grupą dzieciaków z Krakowa bawiących się w survival i uznanych przez policję za grupę terrorystyczną.
 

Strony