W Mołdawii narasta strach przed atakami węży

Kategorie: 

Panika wybuchła w mołdawskich wsiach Jevreni i Criuleni. Mieszkańcy skarżą się, że są atakowani przez węże i boją się wychodzić z domu. Kilku z nich uważa, że zostali zaatakowani przez gigantyczne gady podczas pracy w polu. Są też przekonani, że groźne zwierzęta nie pojawiły się od tak, a zostały zrzucone… z helikoptera. Z drugiej strony, lokalne władze zapewniają, że nie ma śladu po ogromnych wężach i rolnicy mogą bezpiecznie wrócić do prac polowych, donosi Jurnal TV.

 

Michael Bot mówi, że kilka tygodni temu został ukąszony przez węża podczas pielenia w winnicy. Od tego czasu nie postawił stopy na wzgórzu i po tym zdarzeniu ma zamiar sprzedać swoją ziemię. Bot nie jest jedynym człowiekiem, który widział ogromne węże.

 

Przerażeni ludzie z Jevreni są przekonani o jednej rzeczy - węże zostały podrzucone do wsi. Trzy tygodnie temu nad wioską miał przelecieć helikopter, z którego zrzucono dwa pudełka z gadami. Z drugiej strony, burmistrz uspokaja mieszkańców wiosek i twierdzi, że nie ma powodów do obaw.

 

Argumentuje, że żaden śmigłowiec nie przeleciał nad tym obszarem od kilku lat. Przedstawiciele Ministerstwa Środowiska, zapytani o opinię, powiedzieli, że jest mało prawdopodobne, aby ktoś zrzucił węże z helikoptera. Obiecali jednak, że zbadają sprawę.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

moze zibi zrobil jakies foty

moze zibi zrobil jakies foty swoim rejestratorem pixeli.
 
nie trzeba zadnego projektu blue beam, sa dzialajace przekazy podprogowe, dla testu puszczono je w kinie klatka filmu o czasie trwania ledwo rejestrowalnym dla oka - wszyscy palacze wyszli zapalic. a tu mamy do czynienia z lokalna ciemnota - odrazu sprzedal ziemie ? no na farme wiatrakowa jak znalazl.

Myślę, więc jestem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika adrem

Nie jest to tak całkiem

Nie jest to tak całkiem niemożliwe.
Wielokrotnie donoszono z róznych miejsc o upadku z nieba żab, ryb, węży a nawet... mięsa !  Są to zdarzenia udokumentowane , czasem zdjęciami.

Portret użytkownika Zenek

Ktoś im wgrywa wizje wężów w

Ktoś im wgrywa wizje wężów w głowy. Znaczy testują na nich coś co się ładnie zwało kiedyś BLUE BEAM. Holoprojektor. W filmach SF częsty motyw doprowadzania kogos do obłedu czy niekorzystnego roporządzenia swoją osobą czy majątkiem porpzez takie oddziaływanie na fale mózgowe.
 
Ukąszenia tych ludzi sa rzeczywiste czy phantomowe?