Dziwne jasne obiekty na niebie nad Norwegią i Francją

Kategorie: 

W sieci Internet pojawiły się nagrania bardzo podobnych obiektów przelatujących na niebie w czymś w rodzaju szyku. Pierwszy film przedstawia dwa jasne źródła światła przemieszczające się na niebie nad Norwegią. Kolejny przedstawia podobną obserwację z Francji. Wśród komentujących te nagrania pojawia sie wiele opinii na temat innych miejsc na świecie gdzie również to zaobserwowano.

 

Na pierwszy rzut oka można powiedziec, że nie są to żadne UFO tylko chińskie lampiony puszczone jeden po drugim. Kilka rzeczy jednak wskazuje, że może to być coś innego. Po pierwsze prędkość obiektów jest znaczna co może wskazywać na to, że posiadają jakiś rodzaj napędu i nie są niesione wyłącznie siłą wiatru.

 

Poza tym obiekty wyglądają tak jakby podążały za sobą w celowo utrzymywanym szyku. Dziwi też fakt, że obserwacje są aż tak podobne w kilku oddalonych od siebie lokalizacjach. Można oczywiście zakładać, że ktoś celowo wypuścił lampiony w kilku miejscach świata i wielkim zbiegiem okolicznosci zostały one nagrane. Każdy niech sam oceni co widzi na tych zdjęciach i jakie wyjasnienie uważa za bardziej prawdopodobne.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Adrian

dziś tj.15.09.2013 o godzinie

dziś tj.15.09.2013 o godzinie 20:30 widziałem pięć takich obiektów nad połódniowo wschodnim niebie to było niesamowite nie widziałem jeszcze nigdy czegoś takiego leciały w jednym szyku jeden po drugim bardzo jasne woj wielkopolskie potem znikły z pola widzenia możliwe że to były f 16 choć nic niebyło nic  słychać

Portret użytkownika szary

nad krakowem 11.08.2013

nad krakowem 11.08.2013 wieczorem . 2 obiekty leciały bardzo wolno nad dachami naszymi i na tyle nisko ze moglismy sie im przyjrzeć.. tez grzebie i szukam czy ktos jeszcze to widzial a moze nawet filmował.. krakow to duze miasto ,a leciały przez samo centrum..musiał ktos jeszcze to widziec.. probowalismy to njawet zgłosic.. zero zainteresowania.. nawet u tzw UFOlogow polskich..w polsce jest bieda z tym.. gdyby to sfilmowala tvn to by sie zainteresowali..a tak nikogo to u nas nie obchodzi..wiec sami szukamy.. mysle nawet zeby załozyc cos w stylu miejsca gdzie bedzie mozna zgłaszac takie przeloty zeby sprobowac znalezc jakas prawidłowosc..czym sie interesują ,gdzie sa najczesciej i co tam moze byc gdzie sa widywane..pozdrawiam

Portret użytkownika iwa

Kraków 07 stycznia 2014

Kraków 07 stycznia 2014 wtorek,ok.godz 19.50 lecialy 2 dziwne obiekty.Jechalam autem (jako pasazer)i obiekty byly widoczne na odcinku od ul.Andersa do Ronda Polsadu,na rondzie skrecilam w lewo i stracilam je z oczu.Lecialy dosc wysoko,ale nizej niz samolot,bezgłosnie i szybko,szybciej niz samolot.Były to swietliste elipsowate obiekty.Zjawisko bardzo zagadkowe.

Portret użytkownika eldreso

dwa obiekty nad miejscowością

dwa obiekty nad miejscowością w gminie chełm (woj lubelskie poleciały) prostopadle do siebie, jeden na wschód drugi na południe, bardzo jasno świecące i szybko poruszające się. zdarzenie miało miejsce 15 min temu.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony