Słońce i inne gwiazdy mogą być częścią międzygalaktycznej sieci transportowej

Kategorie: 

Idea, wedle której Słońce nie jest tym, czym się wydaje, czyli gazową kulą, ale raczej rodzajem gwiezdnych wrót słyszy się już od jakiegoś czasu. Jednym z najsławniejszych propagatorów tej idei jest fizyk Nassim Haramein. Wedle jego teorii Słońce a także inne gwiazdy są częścią systemu transportowego dla gigantycznych statków kosmicznych.

 

Haramein używając pojęć z fizyki kwantowej, stara się wyjaśnić, że Słońce to w istocie twór będący w stałym połączeniu z galaktyczną centralną dziurą, którą nazywa hubem transportowym. Według niego każda gwiazda może być wykorzystana do podróży, która odbywa się od gwiazdy do tej czarnej dziury i potem stosownie do tego gdzie podróż ma się odbywać, obiekt jest przekierowywany do kolejnej gwiazdy w danej galaktyce lub do kolejnego huba w innej galaktyce i kończy drogę wylatując z docelowej gwiazdy.

 

Kontrowersyjny fizyk twierdzi, że taka podróż trwa ułamek sekundy. Uważa on, że ta siec transportowa została zbudowana przez istoty, które nazywa Bogami Słońc (Sun Gods). Każdy myślący człowiek zastanowi się przez chwilę czy to paranoiczny bełkot, czy przełomowe spojrzenie na świat. W trakcie swoich licznych odczytów Haramein dowodzi, że istnieją liczne dowody na to, że w okolicy Słońca są widywane ogromne niezidentyfikowane obiekty, czasami wielkości planet.

 

Podpierając się licznymi filmami nakręconymi za pomocą koronografów NASA wskazuje konkretne ujęcia, na których jego zdaniem widać obiekty zwane oficjalnie "kometami". Teoria idzie dalej. Jego zdaniem punktami, przez które przelatują obce statki są plamy słoneczne a widocznym podróży są rozbłyski słoneczne.

 

Co ciekawe Nassim Haramein twierdzi, że podobna sieć jest również na Ziemi i innych planetach. Jego zdaniem dowodem na to są wulkany będące wlotami do wnętrza planet. Tam również w centrum mają się znajdować osobliwości umożliwiające podróżowanie obiektów. Różnica polega tylko na wielkości UFO z nich korzystających. Zwraca on uwagę na liczne obserwacje UFO w okolicy ich kraterów.

 

Teorie Nassima Harameina są dla wielu osób po prostu zbyt kontrowersyjne. Większość ludzi od razu je odrzuca zakładając, że to, co on proponuje jest zbyt fantastyczne. To ciekawe, że kiedyś podobnie twierdzono o ludziach, którzy wątpili w geocentryzm wszechświata.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika AMRŚP

Każda religia jest wytworem

Każda religia jest wytworem cwanych by podporządkować głupich. Jeśli masz pojęcie o religii to oznacza, że jesterśw którejś z tych grup....niewybredna.. Każda kwalifikacja nie stawia Cie w dobrym świetle...

Portret użytkownika boulibrat

wystarczy zapisać się na

wystarczy zapisać się na studia prawnicze i na pierwszych wykładach dowiesz się czy to Bóg stworzył człowieka czy człowiek Boga? Odpowiedź jest prosta człowiek Boga! Po co? Żeby narzucić ludziom normy społeczne! Żeby ludzie przestrzegali prawa. Zawsze łatwiej kimś manipulować jak się mu wmówi, że jeśli nie posłucha to Szatan się z nim rozliczy! Od wieków tak się działo tylko nazwa Boga była zmieniana ale zawsze służył do kontroli. Dziś Bóg w postaci jeszcze sprzed 100 lat jest nie potrzebny bo jego rolę pełni telewizja dlatego wiara w niego zanika a ludzie i tak wierzą w normy! Co nie oznacza, że nie ma innego życia gdzieś we wszechświecie inteligentniejszego niż my. Dla nas oni mogą być Bogami ale my dla nich będziemy mrówkami albo laboratoryjnymi szczurami.

Portret użytkownika taurus

Te mądrala od prawa...ludzie

Te mądrala od prawa...ludzie wymyslili Boga? a kto wymyslił cały potężnmy wszechświat i wszystko co on zawiera? a tak zapomniałem przecież na studiach prawniczych uczą że z niczego powstał!....no kurde LOGICZNE JAK CHOLERA.....NIE JESTESMY W STANIE OPISAĆ bOGA TAK JAK BAKTERIA NIE JEST W STANIE OPISAĆ CZŁOWIEKA GDY SIEDZI W ŚRODKU JEGO NP. JELITA GRUBEGO... otoczona jest fekaliami i to cały jej swiat nawet nie przeczówa co poza tym jelitem jest jaki piękny i dziwny swiat...chmmm może nasz swiat dla niektórych to takie siedzenie w jelicie...wszędzie czują fake....

Portret użytkownika b@ron

taurus...bardzo kiepskie masz

taurus...bardzo kiepskie masz argumenty ,jako że istnienie wszechświata ,wcale nie dowodzi że bóg istnieje...skoro teoria wielkiego wybuchu jest nielogiczna,gdyż jakby nie było początek to nie był..."nic" nie mogło wybuchnąć...tak samo stworzenie świata przez boga jest bajką ,gdyż bóg też musiał się skądś wziąść...odkąd istnieją jakiekolwiek opisy historyczne ,bogów było co niemiara ,jednak żadnego prawdziwego...i tak jest do dziś...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Zenek

No to sobie fizyk narobił

No to sobie fizyk narobił kaszanki bo "Bogowie Słońc" (tj. Devowie w tym Świętowid czy Swaróg) nie dość iż są potężniejsi od semickiego yahwe to jeszcze każdorazowo spuszczają mu łomot. I to obecne "wyglądanie krzyża" nie jest po to by uczcić powracających bogów w tym Jezusa tylko by semici wiedzieli kiedy mają do nor czy bunkrów przed nimi spieprzać próbując w ten sposób uchronić swoje satanistyczne dusze (od Seta władcy piekieł jakiego są potomkami (z jego krwii stworzonymi)) przed losem mieszkańców Sodomy, Gomory czy żony Lota.
 
Wszak nawet w samej literaturze Apokaliptycznej stoi iż :
"w obliczu smierci i dożywocia w piekleżydzi będą porzucać tę swoją satanistyczną wiaręnawracając się na wiarę Bogów Słońc"
 
(nie, nie, nie, nie na katolicyzm, was też czeka masowe nawracaniepodobnie jak tych od allacha ;p )
 
To masowe nawracanie jest jednym z wielu zapowiedzianych znaków. I nie, nie będzie to wyglądało jak w reklamówkach pokazują iż się Aniołowie każdego występce będą imiennie pytali o to czy chce się nawrócić. Ba nawet prosili o to. Nie, nie, nie. :D. Oni tylko z "miotełkami" zgarną "wybrańców" w piekielne czeluści. A katabasi wam o tym nie powiedzą bo naiwnie myślą iż się swiątynnym złotem nakradzionym przez wieki wykupią od mąk co obliczu treści 3 Przepowiedni Fatimskiej jest chyba nie obowiązujące. Ale sznapsiki, kawiorki, obrzezania różnego rodzaju poczyniły nieodwracalne szkody w ich percepcji rzeczywistości bo tego jak widać nadal nie kumają. A szkoda bo pozostało podobnież już tylko kilka miesięcy.

Portret użytkownika taurus

Zenek, trawiąc Twą wypowiedż

Zenek, trawiąc Twą wypowiedż spodziewam się iż wkrótce oglosisz się nowym zbawicielem jak ten z Australii..chmm Twoja widza jest zaiste porażająca....mam nadzieję że nie przyleciałeś z wnętrza wulkanu....

Strony