Anioł wyleczył śmiertelnie chorą dziewczynkę

Kategorie: 

Media amerykańskie informują o dziwnym przypadku cudownego wyleczenia śmiertelnie chorej dziewczynki. Jej matka twierdzi, że ozdrowienie to dzieło anioła. Co ciekawe nagrania z monitoringu zdają się to potwierdzać.

 

Czternastolatka w stanie krytycznym umierała na zapalenie płuc. Jej matka była tuż obok niej, aby towarzyszyć jej w ostatnich chwilach, gdy nagle pojawiła się świetlista istota i w ciągu godziny po tej nieoczekiwanej wizycie choroba cofnęła się a dziewczyna poczuła się lepiej. Matka dziewczynki, Colleen Banton uważa, że to dotyk anioła uratował życie jej córki Chelsea.

 

O niezwykłym wydarzeniu z Charlotte w Północnej Karolinie donosi nawet NBC News. Okoliczności zdarzenia są bardzo ciekawe. Chelsea, która urodziła się z poważnymi zaburzeniami rozwojowymi praktycznie od urodzenia borykała się z trudnościami oddechowymi. Sytuacja zrobiła się na tyle poważna, że dłuższe podtrzymywanie życia pacjentki nie miało sensu. Postanowiono odłączyć dziewczynkę od aparatury dając jej szansę na spokojne odejście i wtedy właśnie doszło do tej zdumiewającej interwencji.

 

Dwa miesiące po tym zdarzeniu Chelsea została wypisana ze szpitala i wróciła do domu. Jej matka jest przekonana, że jej życie zostało uratowane w wyniku boskiej interwencji.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika taurus

Diusie...my nazywamy je

Diusie...my nazywamy je aniołami i nie jest to istone jak je nazywamy..ale ważne jest to że są to istoty prawdopodobnie duchowe...które niosa miłość i prawdę ...a pochodzą ze źródła wszechrzeczy....takich i bardziej spektakularnych zdarzeń będzie coraz więcej albowiem zaczęła się era serca czyli stara niska polaryzacja oparta na strachu odchodzi a zaczyna wkraczać wysoka polaryzacja oparta na bezwarunkowej miło ści....

Portret użytkownika Karramba

bo ten cały Dius to pewnie

bo ten cały Dius to pewnie nowomodny lewak, który żyje krótko na tym świecie,  zawsze miał wszystko pod ręką i nic mu się złego nie przytrafiło(prócz biegunką) nie akceptuje takiej wersji, że ktoś może wierzyć w duchową istotę-energię dającą tej osobie wiarę w życie, szczęście.

Portret użytkownika Dius

hehe tak jestem lewak , a ty

hehe tak jestem lewak , a ty widać nasłuchałeś się żyda JKM ( oljasz goldberg )i każdy to ma inne zdanie jest lewakiem. Wiesz co najlepiej zrób ? zagłosuj na tą "nową prawicę" może ten krypto żydek pomoże ci... skończyć "prywatyzować" Polskę !
 

Strony