Kręgi w zbożu pojawiły się w okolicy Lwowa

Kategorie: 

W pobliżu wioski Czeperow ( Цеперов) w okolicy Lwowa na polu pojawiły się dziwne kręgi. Lokalni mieszkańcy twierdzą, że wykonało je UFO.

 

Według miejscowych coś dziwnego dało się usłyszeć w noc poprzedzająca znalezienie kręgów. Tak przynajmniej twierdza młodzieńcy powracający z dyskoteki. Zanotowano tez niespokojne zachowanie psów. Mieszkańcy okolicy twierdzą, że kręgi na polu nie powstały ludzką ręką.

 

Jak zwykle w takich przypadkach ludzie od razu przypomnieli sobie pomarańczowy obiekt latający jaki widziano w pobliskiej wsi dziewięć lat temu. Wiązanie takich spraw jest jednak wyłącznie wymogiem sezonu ogórkowego. Kręgi zostaną zbadane przez specjalistów, którzy ustalą czy nie zostały sfałszowane.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika MONSTER

W Polsce działa już grożna

W Polsce działa już grożna sekta. Wyłudza od ludzi pieniądze za jakieś magiczne sakramenty. Od państwa wyłudza majątek i dzieje się to za pełną aprobatą społeczną. Nie wspomnę już o praniu muzgu jakie przeprowadzają na każdym osaczonym biedaku. Mają też swoje zastępy naganiaczy, oni są najbardziej zaślepieni, wygłaszając słowa o miłości gotowi są posunąć się aż do czynów zakazanych przez prawo tylko po to by postawić na swoim. Są dobrze zorganizowani, mają swoją telewizję, radio i w każdej miejscowości punkt zborny, slużący też jako ośrodek indoktrynizacji. I to wszystko sie dzieje w majestacie prawa.

Portret użytkownika zielonawyspa

Pasożytnictwo faktycznie jest

Pasożytnictwo faktycznie jest rodzajem śmiertelnej choroby, która NIE tylko ma zdolność do zarażania innych, ale która wręcz uśmierca całe społeczności (tj. uśmierca całe organizmy społeczne zwane tu "intelektami grupowymi"). Dlatego jeśli jakaś społeczność jako całość osiągnie poziom tzw. "intelektu agonalnego" w swoim ześlizgiwaniu się w szpony pasożytnictwa, wówczas następuje skryta interwencja Boga który w sposób dobrze zakamuflowany sprowadza jakąś "klęskę żywiołową" lub katastrofę na ową społeczność (tzn. sprowadza na nią trzęsienie ziemi, tsunami, tornado, huragan, pożar, akt terroryzmu, wojnę, itp.). Z kolei owa klęska lub katastrofa zmienia zakisłe układy społeczne istniejące w owej społeczności i zmusza tą społeczność aby jako całość zaadoptowała ona na codzień bardziej totaliztycznej filozofii. W rezultacie, jeśli ktoś uważnie przeanalizuje to co dzieje się obecnie na świecie, wówczas zauważy, że wszystkie "klęski żywiołowe" uderzają wyłącznie w społeczności które już osiągnęły poziom "intelektu agonalnego" w swoim praktykowaniu filozofii pasożytnictwa. Innymi słowy, praktykowanie filozofii pasożytnictwa jest surowo karane przez samego Boga, chociaż owo karanie jest wysoce "dyskretne" - znaczy celowo jest ono "symulowane" w na tyle dobrze zakamuflowany sposób, aby NIE odbierało tzw. "wolnej woli" ludziom jacy stają się jego świadkami. Materiał dowodowy który dokumentuje ową wysoce "dyskretną" (bo zakamuflowaną) karalność pasożytnictwa, zaprezentowany już został na totaliztycznych stronach internetowych o nazwach seismograph_pl.htm, quake_pl.htm, petone_pl.htm, mozajski.htm, landslips_pl.htm, czy day26_pl.htm - rekomenduję aby kiedyś zaglądnąć na owe strony.
       Oczywiście, równie dyskretnie (aby NIE pozbawiać innych ludzi ich "wolnej woli") uśmiercane są także i wszystkie pojedyńcze osoby które w młodości NIE nauczyły się słuchania głosu swego sumienia, a z tego powodu w swym życiu praktykują wyłącznie niemoralną filozofię pasożytnictwa. Ich uśmiercanie jest aż tak odnotowywalne, że w stosunku do ludzi formuje ono "zasadę wymierania najniemoralniejszych" opisywaną i udokumentowaną wyczerpująco m.in. w punkcie #G1 strony o nazwie will_pl.htm zaś streszczoną m.in. w punkcie #B1 strony o nazwie changelings_pl.htm.
 
Po ustaleniu że materiał dowodowy na temat UFO ukrywa w sobie ważne informacje naukowe i techniczne, zacząłem systematycznie dokumentować i badać wszelkie kategorie tego materiału. Wkrótce też się przekonałem, że na Ziemi istnieje ogromne zatrzęsienie trwałych dowodów nieustannej działaności UFO. Dowody owe obejmują m.in.: (1) obserwacje i zdjęcia wehikułów UFO, (2) obserwacje i zdjęcia istot pilotujących wehikuły UFO, (3) miejsca eksplozji wehikułów UFO, (4) szczątki i odłamki wehikułów UFO, (5) miejsca lądowań wehikułów UFO, Diablo zniszczenia powodowane przez załogantów UFO, oraz cały szereg innych rodzajów materiału dowodowego którego dokładniejszy opis zawarty jest w monografii [1/5].
 
[ibimage==18201==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]