Dziura koronalna na Słońcu spowodowała zwiększenie się aktywności UFO

Kategorie: 

Jak wielokrotnie już na tych łamach pisano, w okolicy Słońca znajduje się bardzo dużo dziwnych anomalii o regularnych kształtach. NASA wypowiedziała się na ten temat kiedyś uznając, że to artefakty obrazu, ale jest ich wciąż bardzo dużo i zdaja się mieć regularne kształty. 

 

Niektórzy badacze UFO z Internetu śledzą przekazy z aparatów śledzących naszą gwiazdę w różnych widmach. Obiekty tego typu są często widywane w instrumencie EUVI na pokładzie STEREO Ahead, tak jest też i w przypadku najnowszej obserwacji z 1 lipca 2013 roku.

 

W nagraniu skompilowanym przez użytkownika myunhauzen74 widać również wiele anomalii na dziurze koronalnej. Nassim Haramein, który propaguje teorię, jakoby Słońce było rodzajem portalu transportowego, byłby zachwycony widząc to nagranie. On sam sugerował wcześniej, że dziury koronalne i rozbłyski to widoczne ślady transportu pojazdów wykorzystujących sieć oparta na gwiazdach i centralnych czarnych dziurach stanowiących rodzaj hubów komunikacyjnych jak nasze wielkie lotniska.

 

Można też zadać pytanie, jak ludzkość może nie wiedzieć o istnieniu w naszej okolicy takiej aktywności. Bakterie tez nie są świadome naszego istnienia, bo funkcjonują na innym poziomie percepcji. Poza tym okolice Słońca to świetne miejsce na ukrycie dużego ruchu w naszej okolicy, bo któż zwykł patrzyć w Słońce? Zresztą nawet, jeśli teraz obserwujemy tę gwiazdę z trochę większą dokładnością nie oznacza to, że zobaczenie ewentualnego ruchu UFO powinno być rzeczą prostą.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

Takie tematy to

Takie tematy to przygotowywanie społeczności światowej do oswojenia sie z planowanym pojawieniem sie niby-obcych na naszej planecie i wywoałanie oddania do końca swoich praw tym cwaniakom z Bractwa Babilonskiego, którzy od tysięcy lat próbuja oontrolować populację swiatową, ale zdaja sobie sprawe z tego , że życie jest bardziej róznorodne i ogromne i kontrolowac się nie daje, wiec wymysły i wprzęgnięcie rzekomych obcych na naszej planecie , zagrażających nam wszystkim.

Portret użytkownika simon

witam, moi drodzy nie

witam, moi drodzy nie widziałem gdzie o to zapytać, tutaj jest temat słoneczny to spróbuję, otóż czy ktoś może mi powiedzieć czym jest ten strumień świetlny bijący od słońca widoczny jedynie na LASCO C3 ?! zmienił swój kierunek o 180stopni i to z dnia na dzień 

Portret użytkownika bogusia

Trzeba też słuchać tego

Trzeba też słuchać tego człowieka z filmiku, on wygląda na normalnego faceta. Dla mnie nienormalne jest, że u nas w Polsce na moście stoi trzech  osobników zatrzymujących jego auto, przedstawiających się jako delegacja z ósmej galaktyki. Oglądają jego pasek i silnik oraz gadają banały. Zatem jestem przekonana, że to diabły, które na czołach miały migające opaski zasłaniające rogi, a w plecaczkach schowali mini miotły, na których starym zwyczajem słowiańskich czarownic odlecieli do swojego pojazdu. I na pewno nie była to nasza "drogówka" bo przebierańcy to byli tylko w piosence za komuny.
Ps. Proszę mnie nie łączyć z żadną polityką, bo się na tym nie znam (a próbował już tego Baca), zaś jako katoliczka chyba mam prawo do własnej oceny treści tego filmiku wg katolickiego światopoglądu.

Portret użytkownika taurus

Jaki jest rachunek

Jaki jest rachunek prawdopodobieństwa że istnieje zycie w takim mrowiu światów...zapewne dość wysoki...załóżmy że na jedną galaktykę mamy  około100 cywilizacji a to razy kilkaset milionów galaktyk? nawet 1 cywilizacja na galaktykę daje setki milionów ras we wszechświecie...AŻ DECH ZAPIERA.....