Według kanadyjskiego polityka przedstawiciele obcych cywilizacji pracują dla rządu Stanów Zjednoczonych

Kategorie: 

Kanadyjski polityk, Paul Hellyer nie przestaje zadziwiać swoimi rewelacjami na temat obecności przedstawicieli ras pozaziemskich na Ziemi. Hellyer to były minister obrony Kanady, więc nie jest to osoba niewiarygodna. Tym bardziej dziwi to, co mówi a zwłaszcza brak reakcji na jego słowa ze strony innych polityków.

 

Paul Hellyer otwarcie mówi o UFO, jako czymś realnym tak samo jak samoloty latające nad naszymi głowami. Wspomina też liczne raporty na temat niezidentyfikowanych obiektów latających, które widywali piloci kanadyjscy.

 

Podczas konferencji na temat UFO, która odbywała się w dniach 29 kwietnia - 3 maja 2013 w Waszyngtonie słynny kanadyjski polityk-ufolog wygłosił długie przemówienie, w którym wielokrotnie odnosił się do fenomenu UFO oraz obcych cywilizacji. Stwierdził między innymi, że USA przygotowuje broń, która może być użyta w ewentualnej wojnie z pozaziemskimi cywilizacjami. Wskazywał przy tym, że niektórzy obcy współpracują z rządem USA zapewniając im transfer technologii i wsparcie w zakresie adaptacji przechwyconych technologii.

 

Przeciwnicy Hellyera komentując jego rewelacje wskazując jego naiwność i łatwowierność. Niektóre z przekazów, na które powoływał się wiekowy już polityk, rzeczywiście pochodzą ze skompromitowanych źródeł. Inni jego adwersarze stwierdzają wprost, że jego sensacje na temat UFO to chęć zwrócenia na siebie uwagi za wszelką cenę. Trudno jednak uwierzyć, że 90 letni Kanadyjczyk próbuje wykorzystać kontrowersyjne tematy do powrotu na scenę polityczną.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

A propo UFO, niedawno w

A propo UFO, niedawno w Kanadzie bodajrze była organizowana wielka tygodniowa konferencja ufologiczna z udziałem wszelkiego rodzaju polityków. Zna ktos jej wyniki, te setki ton Top SECRET materiałów jakie zostały na niej ujawnione a co zapowiadano przed?
 
Jakieś zdjęcia ufonautów, resztki ich pojazdów, cokolwiek poza klasycznym biciem ufo-piany?

Portret użytkownika kacper

Jest taki historyk Paweł

Jest taki historyk Paweł Szydłowski ma konto na YouTube i w filmiku 31 przedstawia dowód na coś co się wydażyło w roku 325ne.
Myślę że jego interpretacja sytuacji nie koniecznie odpowiada prawdzie, bo prawda może być taka że ktoś realizuje podróże w czasie stąd do takiej siły jest mało startu żeby się z nią mierzyć bo z góry wie o co jej chodzi i co może być. Małym haczykiem jest to że zbytnia ingerenja tu i teraz  moze zniszczyćpodstawy swojej egzystencji gdzieś w czasie przyszłym stąd można mówić  że Ufo jest z innego wymiaru ale nie koniecznie z innych planet z tylko z innego czasu. Tak iż oni nie są zainteresowani żadnym kontaktem bo maja to w nosie
A cały problem sprowadza się do tego aby sprawy rozgrywały się według ich scenarjusza.
Władza i pieniądze lubią jak się o nie dba i nie ma takiej sytuacji że coś może się samo srobić bez delikatnego prowadzenia tego.
Najbliżej takiej wiedzy są ci którzy usiłują wygrać w Totka tylko oni są przy nadzieji że kiedyś im się uda.
Człowiek bardziej zdrowy na umyśle buduje maszynę do podróży w czasie i leci sobie soprawdzić jaki numery padną w następnym tygodniu a jak mu sie znudzi bo ile razy totka można trafiać i ile by nie trafił to zawsze jest za mało  to cofa się w czasie i zakłada Watykan.
 
Taki punkt widzenia jest zapewne najbliższy prawdy.
Wiara w Boga ma sens ale wiara w Chrystusa jest tak źle skonstruowana że widać iż służy ograniczeniu drogi do tego tego co kościół były móg nazwać Bogiem ojcem, czyli rozumienia czegoś więcej to że człowiek to brzmi dumnie i to musi być najbardziej rozwinięta inteligencja w Uniwersum.
Czyli całość żeruje na pysze zarozumialstwie i głupocie wyznawców.
Obiecano im gruszki na wierzbie  czy obiecanka się ziści jest mało weryfikowalne
wszyscy wolą na wszelki wypadek stawiać Bogu swieczkę i w ramach ubezpieczenia diabłu ogarek.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie tak dawno bo chyba w

Nie tak dawno bo chyba w listopadzie, lub w grudniu 2012 r,, pisałem o wojnie w kosmosie Ziemskich Sił Kosmicznych z "obcymi" w obronie "Szaraków" i przez nich uzbrojonych... Ludzkość  jest najliczniejszą populacją w Kosmosie.."mięso" Ziemian jest nie do "przejedzenia"...
Czyżbym intuicyjnie odgadł co się dzieje?

Portret użytkownika ???

Ciekawe bo kilka włąśnie

Ciekawe bo kilka włąśnie czytałęm twoje wypowiedzi w których negujesz istnienia życia poza Ziemią. Zastanów się co piszesz? Na ZnZ nie istnieją kosmici a na IM już tak? Niesamowity jesteś w swoich kłamstwach, sam się już gubisz.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Sądząc po znakach zapytania

Sądząc po znakach zapytania pytasz o wszystko jak 3-letnie dziecko a nie rozumiesz odpowiedzi... Ja pisałem, że wszelkie życie w kosmosie pochodzi z Ziemii. A to oznacza, że wszelkie światy w kosmosie zostały przez nie zasiedlone. Wszechwiat jest martwy a wojny w kosmosie mają jeden cel...  powrót na Ziemię, bo tam  w jego głębi życie w sztucznych warunkach jest nie do wytrzymania... Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika NEUTRINO

 nie ma szans by dobra lub

 nie ma szans by dobra lub zła obca cywilizacja współdziałała z jakimkolwiek rządem. Będąc inteligętniejszą cywilizacją pewnie są świadomi że władza jest w rekach ludzi pozbawionych empati, rządnych władzy absolutnej. Dając takim osobnikom technologie obcy narazili by wszechświat na megaszabrunek i samych siebie na bitke z agresywnymi i podstępnymi elitami politycznymi planety Ziemia. To że na Ziemi żyje sporo dobrych ludzi i to że jesteśmy no choćby min. poprzez twórczość muzyczną orginalni , unikatowi we wszechświecie, to może nas ratować przed likwidacją. Tylko pytanie co dalej. Czy dane nam będzie ośągnąć super technologie. Mamy ciekawą sytuację, brak hiperaktywności słońca, słabe pole magnetyczne Ziemi i niewiele ozonu. Hmmm

Portret użytkownika bogusia

Jest taki jeden David Icke. I

Jest taki jeden David Icke. I choć go nie popieram, bo on myśli o New Age, to zgadzam się z jego powiedzonkiem: problem- reakcja - rozwiązanie. Czy aby przybycie tych kosmitów kryształowych jest na pewno rozwiązaniem? A może to pozory?

Portret użytkownika mały chłopiec,czyli malutki Budda

Piszę komentarz i chcę

Piszę komentarz i chcę wysłać. Doświadczam drugi raz w ciągu tygodnia dejvi- ale numer jak Matrix.

Myślałem światłem i wykasowało się.
Nie ładnie się zachowujecie brzydkie Gady.
Przylecą istoty światła i wam pupę skopią.
Pozdrawiam fioletowym światłem.

Portret użytkownika Alena

Miliardy gwiazd ,miliardy

Miliardy gwiazd ,miliardy galaktyk a ludziom dalej sie tlumacy albo tez  wciska na sile ,ze jestesmy taka ciekawostka biologiczna  na na miare Wszechswiata - czykli sami i jedyni w Multiversie Smile

Strony