Tajemniczy blask na stacji polarnej Neumayer III

Kategorie: 

Kamera internetowa śledząca niemiecką stację polarną Neumayer III zdołała zarejestrować kolejną dziwną anomalię. Tym razem doszło do obserwacji tajemniczego błysku światła.

 

Stacja Neumayer III to ulubiony przedmiot analiz zwolenników teorii spiskowych. Bardzo często dochodzi tam do obserwacji rozmaitych anomalii, których wyjaśnienie nie jest oczywiste. Wielokrotnie widywano tam dziwne obiekty na niebie. Część z nich to oczywiście zwykłe balony meteorologiczne, które są często stosowane na Antarktydzie w celu ustalenia panujących w tym obszarze warunków pogodowych. Trzeba jednak przyznać, że czasami dochodzi do obserwacji, które trudno racjonalnie wytłumaczyć.

 

Jasny błysk światła zarejestrowany 2 lipca 2013 roku może należeć do tej właśnie kategorii. Być może nie jest to jednak nic paranormalnego, lecz jakiegoś rodzaju flara, która zamiast rozświetlić niebo po prostu rozjaśniła okolicę stacji powodując konsternację wśród osób śledzących przekazy z tego odległego miejsca.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Rubin

Sorki ,że nie na temat. Mysle

Sorki ,że nie na temat. Mysle ,że to wystarczajacy dowód aby Polacy zaczeli wkońcu myśleć i rozliczyć łgarzy  za kłamstwa , a nie ślepo im wiezyć. Ah! ile przeżyło???
 
[ciach]
edit: skasowane
Ostrzeżenie za zaśmiecanie forum art. nie na temat.
/Moderator/

Portret użytkownika devoratus

Po jaką cholerę wklejasz

Po jaką cholerę wklejasz pierdoły?
 
Kolejny oszołom, który ciągle płacze nas Smoleńskiem?
Wbij sobie do łba, że samolot w San Francisco AWARYJNIE LĄDOWAŁ, a ten w smoleńsku się ROZPI...DOLIŁ.
 
Wyskocz oknem z 10 piętra, omiń brzozy i udowodnij wszystkim, że nie są szkodliwe.
 
"Mysle ,że to wystarczajacy dowód aby Polacy zaczeli wkońcu myśleć"
 
Właśnie dałeś dowód na to, że proces myślenia jest Tobie całkowicie obcy, skąd się tacy biorą?
Przerażające, i jeszcze wklejasz ten bzdet od czapy, poza tematem, masakra...

Portret użytkownika wifi

Przepaliła się żarówka z

Przepaliła się żarówka z oświetlenia zewnętrznego bazy. Przy tych dużych ujemnych temperaturach w nocy efekt mógł być właśnie taki jak widać. Błysk z okna raczej to nie jest, bo tam okien się nie otwiera, trochę za zimno na wietrzenie.

Portret użytkownika pasjonat

Biorac pod uwage klatkowanie

Biorac pod uwage klatkowanie to moglo byc 4-10 sek np zawracajacy pojazd z silnymi lampami okno wykluczylbym. jak budowano stacje Arktowskiego pojazdy MTLB miały reflektory podobne do tych montowanych na czołgach Patton w latach 60tych.

Myślę, więc jestem...

Strony