Według kanadyjskiego polityka przedstawiciele obcych cywilizacji pracują dla rządu Stanów Zjednoczonych

Kategorie: 

Kanadyjski polityk, Paul Hellyer nie przestaje zadziwiać swoimi rewelacjami na temat obecności przedstawicieli ras pozaziemskich na Ziemi. Hellyer to były minister obrony Kanady, więc nie jest to osoba niewiarygodna. Tym bardziej dziwi to, co mówi a zwłaszcza brak reakcji na jego słowa ze strony innych polityków.

 

Paul Hellyer otwarcie mówi o UFO, jako czymś realnym tak samo jak samoloty latające nad naszymi głowami. Wspomina też liczne raporty na temat niezidentyfikowanych obiektów latających, które widywali piloci kanadyjscy.

 

Podczas konferencji na temat UFO, która odbywała się w dniach 29 kwietnia - 3 maja 2013 w Waszyngtonie słynny kanadyjski polityk-ufolog wygłosił długie przemówienie, w którym wielokrotnie odnosił się do fenomenu UFO oraz obcych cywilizacji. Stwierdził między innymi, że USA przygotowuje broń, która może być użyta w ewentualnej wojnie z pozaziemskimi cywilizacjami. Wskazywał przy tym, że niektórzy obcy współpracują z rządem USA zapewniając im transfer technologii i wsparcie w zakresie adaptacji przechwyconych technologii.

 

Przeciwnicy Hellyera komentując jego rewelacje wskazując jego naiwność i łatwowierność. Niektóre z przekazów, na które powoływał się wiekowy już polityk, rzeczywiście pochodzą ze skompromitowanych źródeł. Inni jego adwersarze stwierdzają wprost, że jego sensacje na temat UFO to chęć zwrócenia na siebie uwagi za wszelką cenę. Trudno jednak uwierzyć, że 90 letni Kanadyjczyk próbuje wykorzystać kontrowersyjne tematy do powrotu na scenę polityczną.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika MEJTRIXX

Wiara a wiedza to dwie inne

Wiara a wiedza to dwie inne rzeczy ,wiara bywa bardzo omylna opiera się na kwestionowaniu własnej percpecji (własnej) co może nie mieć nic wspólnego z prawdą ) dowody w sprawie UFO czy Noli jak komu pasuje nazwa są oczywiste i jasne ,sprawa dowodów jest już zamnknięta w tej kwestii , a jeżeli komuś nie mieści się to w głowie to doradzam się tym nie interesować jest tez wiele innych spraw .

Portret użytkownika mistrzszarlej

"swoi", czyli jest jedna

"swoi", czyli jest jedna kategoria inni? a co z ufokami np. afro, repto i dajmy na to jak w "Fiasko" Lema. Kosmos jest trochę większy niż Europa. W co innego wierzysz, oprócz tego, że w nic innego, niż wierzysz, wierzyć nie możesz (potrafisz)?

Portret użytkownika baca

na całe szczescie istnienie

na całe szczescie istnienie obcych nie jest uzaleznione od tego czy jakas bogusia w to wierzy Smile
ich istnienie uzależnione jest tylko i wyłącznie od rozumu a rozum od lgiki a ona KAZE nazywać rzeczy po imieniu i widziec swiat takim jak on naprawde jest a nie takim jak sobie zyczy bogusia i reszta łatwo wiernych maniakow
wedle logiki, rozumu (i słownika bacologii też) słowo "polityk" oznacza "zawodowy kłamca", no tak czy nie?
skoro to tak to prawdziwy tytuł newsa brzmi:
"Według kanadyjskiego zawodowego kłamcy przedstawiciele obcych cywilizacji pracują dla rządu Stanów Zjednoczonych"
i to wszystko w temacie Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika bogusia

Baca nie odpowiada, co to

Baca nie odpowiada, co to jest zawodowy żołnierz, bo może nie był w wojsku i nie wie, nie jego wina.
Ja za to wierzę, że jednego zawodowego żołnierza znamy.
Jest On głównym dowódcą, a ateiści znający Biblię, pewnie uważają Go za dowódcę kosmitów - tych dobrych. To Św. Michał Archanioł.
Oto modlitwa katolicka o pognębienie tych złych, czymkolwiek, kimkolwiek są, nawet w postaci Gadów z ryjami:
"Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie Cię o to prosimy, a Ty, Książę niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen."
To najkrótszy egzorcyzm katolicki. Pozdrawiam wszystkich, ateistów też.
 
 

Strony