Kule orbs nad Wiltshire mogą odpowiadać za powstawanie kręgów w zbożu

Kategorie: 

Kilka dni temu informowaliśmy o dziwacznym i niebywale skomplikowanym piktogramie odciśniętym w zbożu w hrabstwie Wiltshire w Wielkiej Brytanii. Twierdzono wtedy, że znaleziono go 6 lipca 2013 roku. Już trzy dni później zauważono dziwne kule światła latające w tej samej okolicy.

 

Obiekty zdają się pozostawać w zawisie nad danym obszarem w oddali i na zmianę pojawiają się i znikają. Brytyjczycy wykonujący to nagranie komentują to zjawisko będąc wyraźnie zaskoczonymi. Kule świetlne zwane tez niekiedy orbs znajdowały się w okolicy wzgórz Avebury i Silbury.

To właśnie w okolicy Avebury zlokalizowano ten krąg na ilustracji powyżej. Czyżby był to dowód na to, że za powstawanie kręgów odpowiadają jakieś byty energetyczne manifestujące swoją obecność poprzez jasne światło?

Powyższe nagranie może wskazywać moment powstawania takich formacji kręgów. Nadal nie zbliża nas to do zrozumienia tego, po co to się dzieje, ale przynajmniej możemy spekulować jak.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ekscelencja

Tak! Ten krąg jest

Tak! Ten krąg jest niesamowity, inny i chyba ukazuje coś bardzo konkretnego. Twórcy chyba sprawdzają jak posunęliśmy się w rozwoju świadomości. Może kontakt z nimi stanie się możliwy kiedy zaczniemy w ten sam sposób im odpowiadać.

Kto bez zgody globalnej „elity” udostępnia informacje dla wszystkich, staje się najbardziej niebezpiecznym przestępcą świata” –  Gottfrid Svartholm

Strony