Przypadek Jana Wolskiego z Emilicina, najsłynniejsze lądowanie UFO w Polsce

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Każdy kto wychował się w PRL z pewnością pamięta komiksowe przedstawienie perypetii rolnika z lubelszczyzny, Jana Wolskiego. Historia jaką opowiada ten komiks jest zdumiewająca i wydarzyła się w 1978 roku w okolicy Opola Lubelskiego w pobliżu miejscowości Emilcin. Do dzisiaj pozostaje to jeden z najbardziej niezwykłych przypadków spotkań III stopnia na terenie Polski.

 

Przebieg zdarzenia był następujący. Rolnik, Jan Wolski jechał furmanką na pole. Zauważył nagle, że w krzakach ukrywały się dwie humanoidalne istoty. Przejechał koło nich a istoty wsiadły na furę, co na wsi było czymś normalnym. 

[ibimage==18286==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jak twierdzi rozmawiali oni jakimś dziwnym językiem, co prosty człowiek okreslił jako "tatatatatatata". Po jakimś czasie dojechali na polanę w pobliskim zagajniku, gdzie znajdował się zawieszony bezszelestnie pojazd. Rolnik wspominał, że kobyła ciągnąca wóz nie wyglądała na specjalnie zaniepokojoną, ale on zaczynał się czuć nieswojo.

[ibimage==18287==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Potem obcy zbadali dokładnie rolnika komunikując się z nim przy tym na poziomie telepatycznym. Po dokonaniu odpowiednich pomiarów i testów Jan Wolski został przetransportowany na powierzchnię. Meżczyzna wspominał, że na pokładzie dziwnego pojazdu przypominającego według niego dom z czterema filarami po bokach, widział też wiele ogłuszonych ptaków. Może to sugerować, że przedmiotem badania nie byli jedynie przedstawiciele gatunku Homo sapiens.

 

Sprawa kontaktu Jana Wolskiego z przedstawicielami bliżej nieokreślonej rasy stała się w 1978 roku bardzo głośna. Zainteresowały się nią media, a telewizja przygotowała reportaż dzięki któremu nawet dzisiaj możemy posłuchać co na temat tego dziwnego zdarzenia mają do powiedzenia jego świadkowie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rubin

Chłopie czy  ty wsłuchałeś

Chłopie czy  ty wsłuchałeś się jakim językiem posługuje się ten prosty chłop Wolski przecież on nawet niema skończonych 6-ciu klas szkoły podstawowej. A w 70-tych latach w jego wiosce był tylko jeden telewizor . Chłopie zacznij myśleć logicznie. Dla mnie ten człowiek jest bardzo wiarygodny tym bardziej ,że czasami brakuje mu słów aby opisać to co widział. A co do wprowadzenia fafszywych wlementów ,to własnie na tym polega prawdziwe dziennikarstwo śledcze. Fakt pozostaje faktem Wolski spotkał sie z inna forma zycia ,która nie wystepuje na planeciw zwanej ziemia!!!

Portret użytkownika MEJTRIXX

Człowieku nie miesci się

Człowieku nie miesci się tobie to w głowie to nie wchodz na ten film i tyle ,a wjskowi tez mówią bzdury? co? wojskowe radiolokatory tez rejestrują bzdury? sądzisz na zasadzie bo tak mi się wydaje ! A WIESZ CO MI SIĘ WYDAJE? ŻE DO BETLEJEM POJECHALI .

Portret użytkownika Zdun

I co myślisz że jesteś fajny

I co myślisz że jesteś fajny ? . Poczytaj sobie: http://www.emilcin.com/?p=artykul&id=2328&toa=4 . Ważna część artykułu do tej pory została zmieniona (poczytaj komenty), ale i tak da to twojej ciasnej głowie do myślenia . Ja nie mówie że Emilcin to całkowity fake ale że osoby takie jak ty to korkowce . Wierzyć sobie możesz nawet w świętego mikołaja, mnie to lotto . Prawde znają nieliczni ale trzeba bystrą bestią aby wiedzieć że nie należy się do tego grona.

Strony

Skomentuj