UFO w okolicy Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Kategorie: 

Do interesującej obserwacji UFO doszło 16 lipca 2013 roku. Dokonano jej dzięki kamerom śledzącym zachowanie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, ISS. Jasny obiekt dało się zobaczyć w okolicy tak zwanego kanadyjskiego ramienia.

 

Obiekt przelatuje powoli za stacją poruszając się z niewielką prędkością i wyraźnie linearnie względem stacji. Gdyby do takiej obserwacji doszło na Ziemi zostałaby automatycznie zakwalifikowana, jako "chiński lampion", ale w przestrzeni okołoziemskiej nie jest to możliwe.

 

Wyjaśnienie racjonalne brzmi, że przelatywały jakieś kosmiczne śmieci, niedziałający satelita, albo moduł napędowy i ta hipoteza jest możliwa, ale równoprawna jest taka, że przelatywał tam jakiś pojazd nieznany naszej cywilizacji.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Natanel

Czegoś tu nie rozumiem.

Czegoś tu nie rozumiem. Przecież NASA wydaje tyle kasy na sprzęt a film jest gorszej jakości niż moja stara smiena 8M.

Głosuj za
24
Portret użytkownika MegaM

Nie lampion tylko balonik. i

Nie lampion tylko balonik. i nie chinski tylko Polski . Widze na zbliżeniu napis z boku balonika , Tylko tyle odczytałem ...y żyło sie lepiej! 
 

Głosuj za
44
Portret użytkownika Duda

To jest lampion! W 42

To jest lampion! W 42 sekundzie widać małego chińczyka, który próbuje wymienić świeczkę bo ta już przygasa.  Więcej wiary w Ziemian. Ufoludki nie są takie zaangazowane.