Mieszkańcy okolic Lwowa po raz kolejny byli świadkami przelotu UFO

Kategorie: 

Mieszkańcy Lwowa i jego okolic po raz kolejny byli świadkami przelotu UFO. Nad peryferyjną częścią miasta widziano sześć talerzy. Pojawiły się one już drugi raz w ciągu ostatnich dziesięciu dni.

 

Świadkowie, w tym Alexander Pavlov,  twierdzą, że „latające spodki” widać było także w pobliżu wsi Dibrivka  w rejonie Pustomytckim. Pavlov powiedział: „Na początku myślałem, że to samolot stanął w płomieniach, albo uległ awarii, ale nie było dźwięku, a prędkość przelotu obiektów była niewielka tj. 20 - 30 km/h".

Według Pavlova na początku pojawiły się dwa obiekty, które poruszały się w odległości około 100 metrów od siebie. Później doszedł trzeci spodek. A potem nad lasem, Alexander zauważył trzy kolejne. Wersję Pavlova potwierdzają także inni mieszkańcy Dibrivki.

 

"Pierwszy talerz zatrzymał się w jednym miejscu” - mówi Witalij Smal. „Trwało to maksymalnie dwie minuty." Okoliczni mieszkańcy przebadali las, nad którym widziano obiekty i znaleźli tam ślady lądowania obcych. Poprzednio podobne zjawisko obserwowali w tym rejonie mieszkańcy wsi Tseperiv. Po wizycie obcych pozostały tam kręgi w zbożu.


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Żyjemy w dziwnych czasach.

Żyjemy w dziwnych czasach. Tysiące zwykłych ludzi bez przerwy doświadcza Boga. Jednak wysoko-płatni ziemscy naukowcy dysponujący drogimi teleskopami zdolnymi zaglądnąć do krańców kosmosu NIE są w stanie jednoznacznie potwierdzić czy Bóg istnieje. Nasze rządy finansują kosztowne programy poszukujące życia w dalekim kosmosie. Jednak żaden rząd zdaje się NIE być w stanie ustalić kim są owe wehikuły UFO oraz UFOnauci którzy nocami uprowadzają ich obywateli. Nasze gazety są pełne raportów ludzi którzy spotkali UFO lub byli uprowadzeni do UFO. Jednocześnie te same gazety publikują liczne wypowiedzi najróżnieszych kosztownych autorytetów zapewniających, że NIE ma takiego czegoś jak UFO. Co więc naprawdę jest grane? 

 
Zmusiło ono mnie bowiem do zadania sobie pytania "dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp. 
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm
 
1. Udzielenie odpowiedzi na najważniejsze pytania które zadajemy sobie i innym na temat UFOnautów. Przykładowo, czy UFOnauci istnieją, czy są istotami fizycznymi, czy daje się ich dotknąć, jaką wyznają filozofię, po co pojawiają się na Ziemi, itd., itp. Jak bowiem się okazuje, powody pojawiania się UFOnautów są ogromnie nieczyste, a raczej wręcz szatańskie. UFOnauci eksploatują bowiem ludzi brutalnie, w sposób podobny jak my eksploatujemy naszą trzodę domową oraz dzikie zwierzęta. 
       2. Ujawnienie, że UFOnauci działają na Ziemi aby zilustrować ludziom następstwa praktykowania wysoce niemoralnej filozofii, nazywanejszatańskim pasożytnictwem. Owa filozofia sprowadza się do brutalnego eksploatowania słabszych od siebie - czyli do czynienia tego do czego włąśnie zmierza nasza cywilizacja. To właśnie dlatego w dawnych czasach UFOnauci nazywani byli "diabłami". 
       3. Wyjaśnienie czytelnikowi, że UFOnauci są tylko jednym z narzędzi używanych przez Boga w celu szybszego i bardziej efektywnego osiągania przez Niego Jego nadrzędnych celów. Przykładowo, szatańskie działania UFOnautów (dawniej nazywanych "diabłami") umożliwiają Bogu szersze i lepiej sterowane użycie metody "marchewki i kija" opisanej m.in. w punkcie #D1 strony o nazwie god_pl.htm.

Portret użytkownika ktoś tam

Wiadomo nie od dziś,że już

Wiadomo nie od dziś,że już przed wojną pracowano nad latającymi talerzami.Z pewnością do tego czasu,przy tak rozwiniętej technice takie pojazdy są rzeczywistością.Informacje na ten temat są ściśle tajne,dlatego też szeży się dezinformację,że to pojazdy kosmitów.