Poltergeist rzuca przedmiotami w angielskim sklepie

Kategorie: 

Kamera wideo śledząca wnętrze jednego ze sklepów w Whitstable w Anglii zarejestrowała coś, co wygląda na efekt działania zjawisk paranormalnych. Rzekomy duch w pewnym momencie zaczął strącać pudełka z herbatą.

 

Całe zdarzenie już po fakcie obserwuje właścicielka sklepu, która jest wyraźnie zaskoczona tym, co widzi. W pewnym momencie z półki wysuwa się pudełko herbaty, które niczym z horroru o egzorcystach nagle zawisa w powietrzu. Po chwili z drugiej strony wyskakuje inne pudełko herbaty, co w końcu zwróciło uwagę klienta wybierającego produkt dla siebie.

[ibimage==18527==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Klient supermarketu nie zwrócił uwagi na to, że był w pobliżu zjawiska paranormalnego. Grzecznie odłożył pudełka na miejsce i poszedł. O ile nie był to po prostu jakiś żart znudzonych pracowników sklepu, a pewne fragmenty tego nagrania mogą na to wskazywać, to rzeczywiście był to ciekawy przypadek być może nawet ducha typu poltergeist.

 

http://www.youtube.com/watch?v=SCvZf0cdgx0&feature=player_embedded

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika to ja

tak jak piszą inni żarcik,

tak jak piszą inni Wink żarcik, widać bo sklep mały i przygotowani są do tego ludzie, tak jak przy sztuczkach magicznych należy nie patrzeć na sztuczkę tylko na to co się dzieje poza nią, tu po 1 sam fakt obserwowania i nagrania "fenomenu" ze świadomością że wystąpi podważa film a poza tym ci inni "klienci" Wink

Portret użytkownika andy V

Może to jest duch klienta,

Może to jest duch klienta, któremu zaszkodził ten gatunek herbaty i teraz pokazuje żeby jej nie kupować?. Lepsze rzeczy są opisane w książce Marka Rymuszki pod tytułem NIEUCHWYTNA SIŁA o poltergeiscie ze szpitala na ul. Stępińskiej.

Portret użytkownika Diament

Czego to ludzie nie zrobią

Czego to ludzie nie zrobią aby przez chwilę choć "zaistnieć". . . To tak jak z figurką ozyrysa w Manchesterze... no może nie taką "figurką" tylko całkiem solidną statuą... obraca się- potop ludzi odwiedzających muzeum po takim newsie murowany a to oznacza "sensację" i GOTÓWKĘ, GOTÓWKĘ I JESZCZE RAZ GOTÓWKĘ.
Tu analogiczna sytuacja. Wielu będzie ludzi trzeźwo myslacych, lecz znajdą się i tacy, którzy zrobią pielgrzymkę do tego zacnego marketu nawet aby kupić tę "naładowaną paranormalnymi mocami" harbatę Biggrin
Szkoda tylko tego starszego człowieka- i te ich sztuczne "zdziwienie" pomieszane ze smiechem - cyniczne.

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Strony

Skomentuj