Mieszkańcy Norylska obserwowali UFO

Kategorie: 

Nad Norylskiem zaobserwowano UFO, donosi TV "Krasnojarsk". Potwierdza to wielu świadków. Zdezorientowani i przestraszeni mieszkańcy miasta dzielą się chętnie opowieściami o swoich przeżyciach. Chcą przebadania sprawy, aby dowiedzieć się prawdy na temat tego, co się wydarzyło.

 

Jarzący się obiekt w kształcie trójkąta zawisł nad bazą Urvantseva w Norylsku. Potem miał oddalić się w kierunku miejscowości Talnaha.

„Co jakiś czas emitował promienie światła i wznosił się rytmicznie w górę i w dół” – powiedziała Valentina Kosowa, świadek zdarzenia.

„Mogę tylko założyć, że coś takiego miało miejsce” – mówi z kolei Maria Korina, szefowa Narodowego Centrum Hydrometeorologii w Tajmyrze. „Jestem przekonana, że nie była to nasza radiosonda, która codziennie o 19.00 wznosi się na wysokość 15 kilometrów w atmosferę. O godzinie 12.00 nic nie miało prawa się tu pojawić. Może światło słoneczne odbijało się w chmurach…?”.

Nad Norylskiem często obserwowane są niewyjaśnione zjawiska. W Internecie jest pełno filmów na ten temat. I nie wszystkie z nich da się wytłumaczyć logicznie. W sieci popularność bije film przedstawiający świetlistą postać poruszającą się po garażu. Autor nagrania twierdzi, że wcześniej istota ta dwa dni stała bez ruchu. Na innym filmie widać, jak z dużą prędkością niezidentyfikowany obiekt wylatuje z kamieniołomu.

Istnieją różne sposoby, aby wyjaśnić to, co stało się nad Norylskiem. Wiele osób chce wierzyć, że obcy z odległych galaktyk odwiedzają Ziemię. I być może tak jest – konkludują autorzy programu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika darmi

zibi mógłbyś poddać analizie

zibi mógłbyś poddać analizie ten film i powiedzieć mi czy tam jest ingerencja programu do obróki filmów? http://www.youtube.com/watch?v=sHVbiooPU8o Wcześniej kiedy to wrzucałem zostały wykluczone owady oraz kołujące ptaki.Podobne białe pkt obserwowałem na niebie w maju b.r z tą różnicą że wieczorem i te białe obiekty leciały w lini prostej, a nie jak na tym materiale w różne koła itp. dla mnie to wciąż za mało...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika darmi

Drogi b@ron`ie są 2 powody. 1

Drogi b@ron`ie są 2 powody. 1 z nich to opinia ornitologa, któremu zaprezentowałem materiał i zaprzeczył by mogły by być to jakiekolwiek ptaki także drapieżniki. 2.Powód to moja obserwacja - miałem okres w życiu gdy troche podróżowałem samolotami, zawsze starając się siedzieć przy oknie; nigdy nie widziałem ptaków nad chmurami zawsze pod. A ty widziałeś kiedyś ptaki nad chmurami? Oczywiście opinia 1 ornitologa to może być za mało.

Portret użytkownika b@ron

darmi...w związku z tym że

darmi...w związku z tym że przypomniał mi się ten film ,już go prezentowałeś tutaj (ty albo ktoś inny) jeden kolega wytłumaczył mi właśnie jedną rzecz odnośnie tego filmu, tak więc przyznaję ci rację to jest ufo a dokładniej mówiąc dwa ufa .pozdrawiam Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Diament

darm ciekawy ten Twój

darm ciekawy ten Twój film-znacznie ciekawszy niż tytułowy. aż się rzuca na język aby powiedzieć, że widać podobieństwo obiektów z tych 2ch filmów... Tylko w tym Twoim one fantazyjnie nie umiem znaleźć w tym momencie innego słowa "bawią się":)
wg mnie nie ma tam ingerencji żadnym programem- to autentyczny film.

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Strony