Na Krymie sfotografowano UFO

Kategorie: 

Dnia 01 sierpnia rosyjski turysta Jaroslav Peskov sfotografował na niebie niezidentyfikowany obiekt nad Zatoką Bałakławską (ros. Балаклавa), donoszą rosyjskie i ukraińskie gazety.

 

Uwagę jego zwróciła biała plama na niebie, która miała nienaturalny kształt. Obiekt unosił się nad byłą tajną bazą obiektów podmorskich - 825GTS (ros. 825ГТС). Zobacz zdjęcie wykonane przez Jaroslava Peskova.

„Obiekt poruszał się bardzo szybko nad wodą, nad jachtami, a potem usłyszałem taki przeraźliwy dźwięk. Bałem się…” – powiedział Peskov.

Zdaniem mieszkańców to nie pierwsza wizyta UFO nad Zatoką Bałakławską na Krymie. Przed upadkiem Związku Radzieckiego w tajnym ośrodku gromadzono i przechowywano głowice jądrowe średniego zasięgu.

Jedna z mieszkanek twierdzi, że w czasach funkcjonowania bazy wojskowej nad miastem często „wisiały” obiekty w kształcie cygar. Były ona powodem licznych dyskusji w okolicy, aż wreszcie przestano na nie zwracać uwagę. Ludzie po prostu przyzwyczaili się do wizyt UFO.

Zwykle obiekty w kształcie cygar nadlatywały z zachodniej części  zatoki. Od czasu do czasu emitowały jasne promienie światła. Z chwilą likwidacji ośrodka ich wizyty stały się rzadsze.
 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Strony