Tajny dokument Einsteina i Oppenheimera na temat obcych i UFO

Kategorie: 

Już w czerwcu 1947 roku, Albert Einstein i J.Robert Oppenheimer napisali razem ściśle tajny dokument liczący sobie 6 stron. Został on zatytułowany "Relacje z mieszkańcami ciał niebieskich". Wynika z niego, że istnienie UFO to tak naprawdę ogólnie akceptowany fakt, z którym ma do czynienia wojsko.

 

Dokument zawiera również szereg wytycznych etycznych i prawnych, co do zachowań ludzkości na wypadek zetknięcia się z obcymi cywilizacjami. Rozważania naukowców dotyczą kwestii takich jak kolonizacja innych ciał niebieskich. Uczeni rozprawiają na temat tego jak powinna się zachować ludzkośc na wypadek roszczeń obcych cywilizacji w stosunku do zajmowanych przez nas planet.

 

Naukowcy zakładają jednak nieco naiwnie, że stopień rozwoju tych obcych będzie porównywalny z naszym i nie będzie to rasa pragnąca dokonywać podboju z wykorzystaniem zdobyczy ich rozwiniętej technologii. Biorąc jednak pod uwagę, że to oni mieliby przylecieć do nas jest to oczekiwanie raczej nierealistyczne.

 

Ostatecznie uczeni wspominają o obecności niezidentyfikowanych obiektów latających w naszej atmosferze. Twierdza oni, że te pojazdy powstały w ramach eksperymentów wojskowych z wykorzystaniem nowych technologii. Przypomnijmy, że dokument ten powstał w 1947 roku, a nadal brzmi bardzo aktualnie.

 

 

Źródłohttp://www.majesticdocuments.com/pdf/oppenheimer_einstein.pdf

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Strony