UFO sfilmowane obok Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Kategorie: 

Wczoraj rano, 20 sierpnia 2013 roku, astronauta NASA Chris Cassidy sfilmował niezidentyfikowany obiekt obok Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

 

NASA opublikowała to nagranie na swoim kanale w YouTube. Cassidy sfilmował obiekt, a potem informacje o zdarzeniu przekazał  do Centrum Kontroli Lotów w Houston. UFO pojawiło się obok anteny modułu Zvezda.

 

Wiele tzw. niezidentyfikowanych zjawisk na niebie mylone jest z obiektami ziemskimi takimi jak samoloty, balony pogodowe lub chińskie lampiony. Czasami pomyłki spowodowane są przez fałszywe efekty optyczne, tworzące na przykład fałszywe słońce lub księżyc. Tym razem, będzie to pewnie tłumaczone śmieciami kosmicznymi, ponieważ w przeciwnym wypadku materiał opublikowany przez NASA jest istotnym dowodem na  istnienie UFO. Film wywołał poruszenie mediów na całym świecie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika point

@cante - tos powiedział cos

@cante - tos powiedział cos wiedział ,przecież chyba nie myślisz ,że info. o Ufo to jakas wszechogarniajaca ludzi schiza?
a starozytni nie mieli netu i ogłupiaczyw postaci TVNu i co tez im się okociło w tych wszystkich starych księgach??
Chłpoie wejdź tam i poczytaj ,masz tam  linki do wszystkiego ,sam zacznij szukać-angielski znasz ,a nie kompromituj sie tak banalnymi stwierdzeniami:
http://www.ukrytesprawy.org/info2.htm
to skrót czyli kompendium wiedzy z wielu publikacji i książek ,warto sie zapoznać .

Portret użytkownika hermesek

moze to akurat i smieci, ale

moze to akurat i smieci, ale jak jestes takim niedowiarkiem i egoistą, który myśli że żyjemy sami we wszechswiecie to dla mnie jesteś omamionym człowiekiem pozbawionym wyobraźni który nie zdaje sobie nawet sprawy i nie przyjmuje tego do wiadomości co może sie tak naprawde dziać "tam na górze".

Portret użytkownika Bart

a kosmiczne smiecie bez

a kosmiczne smiecie bez napędu latają szybciej od stacji ? czy to stacja dogonila cos na orbicie ?
przedmioty na orbicie okołoziemskiej zdaje sie krążą w jakimś porządku a nie chaotycznie nad całym globem, poza tym śmieci chyba łatwo rozpoznać.
jak zwykle super zbliżenie - co oni tam mają za sprzęt ? aparaty smiena?

Portret użytkownika baca

jeśli pochopnie myslisz że

jeśli pochopnie myslisz że śmieci łatwo rozpoznać to chyba nie widziałeś czym jeżdzą we Włoszech - przód od motorynki, kabina jakby ze starego kiosku Ruchu, wewnątrz kierownica całkiem jak z roweru, a tył jak przyczepa kampingowa w wersji ubogiej czyli tylko podłoga - nie wiadomo jaką toto ma nazwę, wiadomo tylko że to śmieć - dla wygody nazywaliśmy to zawsze rakiety bo przez te pojedyncze koło z przodu było nieokreślone wrażenie że lada chwila to coś wzleci w kosmos... jeśłi kierowca tylko rękami zamacha...

Portret użytkownika Bart

jakich samochodów najwiecej

jakich samochodów najwiecej jest we Włoszech? poobijanych
widziałem z bliska przed skrzyzowaniem - zderzak w zderzak
 
jednak bynajmniej nie o ten kontekst odnosnie smieci.
akurat przechazdzając się czasami i widząc smieci a'la lalka bez nogi czy ręki czyli kawałek plastiku, czaem odłamana noga od krzesła czy cos w tym stylu - tak sie do powyższego porownania mają starożytne artefakty - tu jakaś łapa, tam jakiś pazur. ludziki sie podniecająa to przecież tylko pozostalości z dawno minionych epok, nie ma konkretnych zapisów dokumentalnych, tylko własnie jakies szczątki, nie do końca zrozumiałe, ba, w zasadzie wcale niezrozumiałe dla nas, możemy sie tylko domyślać skąd co się wzieło i do czego służyło.
może ci kosmonauci z obrazka tytulowego to byly figurki zza szkalnej gablotki jakiegoś attlantydy, który notabene także nie cierpial jakiś preatlantyckich żydów Blum 3 

Strony