UFO sfilmowane obok Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Kategorie: 

Wczoraj rano, 20 sierpnia 2013 roku, astronauta NASA Chris Cassidy sfilmował niezidentyfikowany obiekt obok Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

 

NASA opublikowała to nagranie na swoim kanale w YouTube. Cassidy sfilmował obiekt, a potem informacje o zdarzeniu przekazał  do Centrum Kontroli Lotów w Houston. UFO pojawiło się obok anteny modułu Zvezda.

 

Wiele tzw. niezidentyfikowanych zjawisk na niebie mylone jest z obiektami ziemskimi takimi jak samoloty, balony pogodowe lub chińskie lampiony. Czasami pomyłki spowodowane są przez fałszywe efekty optyczne, tworzące na przykład fałszywe słońce lub księżyc. Tym razem, będzie to pewnie tłumaczone śmieciami kosmicznymi, ponieważ w przeciwnym wypadku materiał opublikowany przez NASA jest istotnym dowodem na  istnienie UFO. Film wywołał poruszenie mediów na całym świecie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika kosiarsky

Nie będzie to zbyt trudne w

Nie będzie to zbyt trudne w czasach Internetu. Wystarczy wypuścić sensacyjną plotkę nt. wiedzy Snowdena o jakichś galaktycznych pierdafonach i ludzie sami rozpoczną wesołą dezinformację, rozpoczynając lunatyckie wojenki na forach. To taki crowd marketing, crowd disinformation właściwie.

Portret użytkownika Exekutor

Ojeju, nawet na onecie

Ojeju, nawet na onecie napisali że to osłonka modułu która odpadła od stacji, Tallinn zejdź z obłoków na ziemię i nie rób ludziom sieczki z mózgu. Jak masz coś do dodania to postaraj się o jakieś granicę wiarygodności, bo inaczej każdy będzie traktował Twoje informacje z przymróżeniem oka.

Strony