Dziwny obiekt na niebie nad USA

Kategorie: 

W stanie Georgia zarejestrowano lot dziwnego, niezidentyfikowanego obiektu latającego. Obserwacji dokonano w biały dzień, na tle błękitnego nieba.

 

Internautka, która podzieliła się tym nagraniem twierdzi, że chciała sfilmować skutki uderzenia pioruna, ale coś przykuło jej wzrok na niebie. Po zbliżeniu okazało się, że przelatywał tam obiekt, który raczej nie wyglądał na samolot rejsowy.

 

Zastanawiające jest to, że nie widać wyraźnego kształtu skrzydeł. Może to być jednak złudzenie powodowane nietypowym ustawieniem statku powietrznego. Może to być jakiś rodzaj drona, ale do czasu ustalenia, co to było można z całą pewnością nazywać to, co zarejestrowano, jako UFO, czyli niezidentyfikowany obiekt latający.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika baca

ty się nade mną nie użalaj bo

ty się nade mną nie użalaj bo to nie ja jestem w szpitalu - uważaj krzychu na siebie - w Jaworznie często mylą kończyny do amputacji a czasami biorą na operacje nie tych co trzeba pacjentów... zdrówka zycze i nie daj sobie zrobić cesarki...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony