Niezwykłe nagranie, auto pojawia sie nagle na drodze powodując wypadek

Kategorie: 

Niektóre z nagrań jakie udaje się zarejestrować za pomocą coraz bardziej popularnych rejestratorów jazdy, naprawdę potrafią zadziwić. W sieci pojawiło się właśnie wideo, które prezentuje niezwykłe zdarzenie drogowe.

 

Na nagraniu widzimy ruszający pojazd, który dosłownie po kilku sekundach omal nie uczestniczył w zdarzeniu drogowym. Jadące obok niego auto zderzyło się z przejeżdzającym przez skrzyżowanie innym pojazdem. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że z rejestratora wynika, że pojazd nadjeżdzający z prawej dosłownie pojawił się w powietrzu niczym słynny DeLorean Dr. Emmetta Browna z klasycznego już filmu Powrót do Przyszłości.

 

Wśród licznych komentarzy pod tym nagraniem w serwisie YouTube przeważają stwierdzenia, że to fałszerstwo, ale niektórzy twierdzą, że zbliżające się auto widać z prawej strony, a tłumaczenie, że pojawił się znikąd to typowe wyjasnienie własnej niezdarności.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika szachista

Jak czytam niektóre

Jak czytam niektóre komentarze to aż za głowę się łapię, znaleźliście sobie strone innemedium i myślicie ze wszystko jest paranormalne? Jak byk widać tył tego samochodu kiedy wyjeżdza zza czerwonego i uderza w ten z przodu, nie wszystko jest teorią spiskową, obudzcie się -.-

Portret użytkownika TP

Bardzo normalne. Mój dashcam,

Bardzo normalne. Mój dashcam, trochę gorszej jakości, nagrywa dwuminutowe filmiki i gubi 2 sekundy rozpoczynając nowy. Ostatnio miałem też gówniarza znikąd na przejściu dla pieszych, nagrał się dokładnie w czasie przeskoku, tylko przy 2 sekundach przerwy wyraźnie widać, że taki film ma braki.

Portret użytkownika Koniu

Cześć wszystkim. Jedyną

Cześć wszystkim. Jedyną niezwykłościa tego zdarzenia jest to, że samochody idealnie się zgrały w prędkości, a kąt kręcenia kamery umieszczonej w samochodzie był tak ustawiony ( przez zwykły przypadek ), że samochód widoczny na pierwszym planie załonił drugi, jadący z prawej strony. Dlaczego tak twierdzę? Film ściagnąłem z youtuba i wrzuciłem na program do montowania filmów. Tak klatka po klatce widać jak pojawia się samochód z prawej. Wygląda to na początku tak jakby przez chwilę otworzyły się tylne, przawe drzi samochodu na pierwszym planie. Nagranie absolutnie prawdziwe jednak samochód jadący na pierwszym planie pokraył siez samochodem, w który uderzył.

Portret użytkownika kamujac

Nigdy nie przestaną mnie

Nigdy nie przestaną mnie zastanawiać te łapki przy komentarzach. Np. jak nasz kochany, słodki Bacunia coś napisze to przy jego komentarzu można jedynie kliknąć łapkę w górę, ale jak ktoś skomentuje jego wypowiedź krytycznie to przy takim komentarzu można kliknąć jedynie łapkę w dół.... Hmmm.
Zarejestrowany czy nie to raczej dziwne, że można kliknąć ale tylko tą, która odpowiada Bacuchnie.
Co do filmu, to zbyt złe nagranie aby dobrze je poklatkowo przeanalizować. Wydaje mi się jednak, że ten samochód zwyczajnie wyjechał z prawej i jedynie był nie widoczny dla kamery, gdyż zasłaniały go samochody.
Co do linku, to na pierwszym filmie jest oczywiste, że pieszy wybiegł z lewej. Ten, który go uderzył nawet zjeżdża na prawy bok aby go ominąć ale mu się to nie udaje.
Drugi filmik to najprawdopodobniej jest fotomontaż. Żaden samochód nie rozwinie takiej prędkości aby sobie zniknąć. Tym bardziej na śniegu.
Wątpię, żeby było to coś nadprzyrodzonego.

Portret użytkownika mjr

Ojj Osiołki nie macie czym

Ojj Osiołki nie macie czym się zachwycać. Przecież w zwolnieniu widać ewidentnie tył nadjeżdżającego samochodu, który wymusił pierszeństwo, a jego przód zasłania auto, które ucierpiało.

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Portret użytkownika atlantis2

Poza tym należy wziąć pod

Poza tym należy wziąć pod uwagę takie zagadnienie jak kompresja video - należy pamiętać, że praktycznie wszystkie urządzenia nagrywające jej używają - i analogicznie jak w mp3 oszukiwane jest ucho, to w kompresji video kawałki tego samego obrazu są wycinane i przesuwane po wektorach... Jak nie wierzycie, to sprawdźcie sobie jak działa np. DivX. Reasumując, mogą pojawiać się takie "kwiatki" w postaci samochodu z nikąd.

Portret użytkownika John papieros

to jest bardzo prosto

to jest bardzo prosto wytłumaczyć. Video 1: koleś wybiega z lewej strony, wszystkie samochody hamują momet w ktorym koles powinien byc bardzo dobrze widoczny z lewej strony jest WYCIĘTY ... na youtube poklatkuj sobie momet jak samochód zmienia pas na prawy widac skok Smile drugi film podobnie po prostu samochod przyspieszyl.

Portret użytkownika b@ron

nic w tym faktycznie

nic w tym faktycznie niezwykłego nie ma...zapewne jakiś przechodzień ,odmawiał gorącą modlitwę do jakiejś bozi, coby na nogach nie musiał chodzić i prosił o zesłanie jakiegoś autka...no i ta bozia wysłuchała i szczęściaż dostał autko...a dokładnie "spadło mu z nieba" ...no mniej szczęścia miał ten przejeżdżający ,któremu to "cudowne autko" pierd....ło na maskę...ot bozia bywa psotna

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ARTUR5

Muszę zmartwić wszystkich ,

Muszę zmartwić wszystkich , ale ten film to autentyk , uderzenie było prostopadłe w tył a prędkość samochodu który wymusił była / to jedynie moja ocena / ok. 80 km/h , przytej predkości dobicie w tył spowoduje taki ruch samochodu wokół osi i odrzucenie na dużą odległość . Samochód wjeżdżając z tą prędkością na skrzyżowanie musiałby się dobrze rozpędzić i byłby widoczny wyrażnie z prawej strony .

Portret użytkownika baca

ten film to autentyk - nie

ten film to autentyk - nie jeden raz mi się i to wręcz identycznie pojawiali nagle z prawej, tuż przed maską jacyś prymitywni humanoidzi nie mający nigdy wcześniej kontaktu z ludzką cywilizacją... oni chyba się wylęgają, tak myślę, gdzieś na poboczu wśród tej dzikiej fauny i martwej natury, pełnej jeżyn, kołpaków, plastykowych butelek i martwych zwierząt, zalegającej w rowach... to na sto procent dzicy krewniacy Wielkiej Stopy, którzy "rzywiąc" się padliną i plastikiem zmutowali i zamiast dłoni mają suszarki albo wielkie lizaki...
głowy też mają dziwne bo takie okrągłe i płaskie... że do złudzenia przypominają stolik pod żubra i bardzo łatwo jest się w terenie pomylić...

Portret użytkownika buliik

I to właśnie jesteś cały Ty

I to właśnie jesteś cały Ty nie zastanowisz się nad tym co jest w artykule bądz nad tym co ktoś pisze do Ciebie tylko "walisz" swoje niepoważne wypowiedzi. Jeżeli jesteś góralem (sądząc po nicku)  to nie ma o czym gadać i tak będziesz miał swoje że "czarne jest białe a białe jest czarne"

Portret użytkownika buliik

Benet to musisz jeszcze

Benet to musisz jeszcze przeczytać kilka razy to co napisałem do bacy (tylko ze zrozumieniem) a następnie zatrybić po co się tu zarejestrowałem. Twoja wypowiedz pozostawia wiele do życzenia.

Portret użytkownika antynwo

Glupoty piszecie wlasnie w

Glupoty piszecie wlasnie w tym sęk ze nie widac jak on wyjezdza za czerwonego samochodu matoly jakby sie wzial znikąd takie sa fakty gdzie ty widzisz zeby on jechal z tej ulicy? Ngale znajduje sie przed maska !

Portret użytkownika Shin Kartz

Niestety muszę zmartwić

Niestety muszę zmartwić czytających ponieważ tutaj żadnej niezwykłości nie ma. Samochody na parkingu zasłoniły "niewidzialnego", dlatego doszło do wypadku. Jeżeli dobrze się przyjrzycie to zobaczycie, jak w krótkim momencie przed wypadkiem, pomiędzy czerwonym samochodem, który stał na parkingu, a samochodem, który uczestniczył w wypadku, widać wyraźnie tył tego ponoć z nikąd pojawiajacego sie samochodu. Po prostu z tej perspektywy nie był dobrze widoczny.

Portret użytkownika hahaha

przeciez widać z prawej

przeciez widać z prawej strony ze ten samochód wjeżdża, widać jego kawałek tyłu, akurat ujęcie jest z takiego miejsca zrobione ze ten samochód jest przysłonięty dłuższy czas przez samochód który będzie poszkodowany. Przyjżyjcie sie,a nie wypisujcie bzdur.

Portret użytkownika kamil-c.

Tu się @Baco nie ma z czego

Tu się @Baco nie ma z czego śmiać... Na ten przykład takie PZW w Bydgoszczy na pewno dysponuje bronią chemiczną, zepsuta płotka swoim fetorem potrafi łzę z oka wycisnąć. O bambusowych spiningach już nie wspomnę które można wykorzystać jako broń zaczepną....
A tu kolejny dowód na współpracę bydgoskiego PZW!