Ofiara porwania przez UFO z 1988 roku opowiada o przyszłej kolizji ciała niebieskiego z Ziemią

Kategorie: 

Warto czasami sięgać po niewyjaśnione sprawy z przeszłości. Amerykańscy ufolodzy zastanawiają się, czy zeznania porwanego przez UFO, Amaury Riviera, nie opowiadają przypadkiem naszej najbliższej przyszłości. Niektórzy wiążą jego słowa z konkretnymi zdarzeniami takimi jak przelot komety ISON oraz katastrofa w Fukushimie.

 

Do zdarzenia miało dojść 14 maja 1988 roku. Przypadek Amaury Riviera, mieszkańca Puerto Rico, jest niezwykły, ponieważ zachował on pełną świadomość podczas pobytu w pojeździe obcych, a na dodatek zdołał wykonać zdjęcia obiektu ściganego przez myśliwce armii amerykańskiej. W trakcie wywiadu telewizyjnego twierdził, że na pokładzie UFO widział innych ludzi, którzy wyglądali na mieszkańców Puerto Rico. Widział tez dwa gatunki obcych. Szaraki, które zdają się być biologicznymi robotami oraz obcego o ciemnych kolorze skóry, który zorganizował dla niego coś, co w dzisiejszej terminologii nazwalibyśmy pokazem multimedialnym.

Obcy miał mu rzekomo pokazać przyszłość Ziemi, która jawi się raczej w czarnych barwach. Riviera opowiada, że widział przyszłe zdarzenia w formie czegoś, co przypominało hologram. W jego zeznaniu na temat tego spotkania trzeciego stopnia uderzająca jest zwłaszcza opowieść na temat "meteoru”, który ma upaść w okolicy Karaibów. Zdaniem Riviery zdarzenie to przyniesie kataklizm na skalę globalną.

 

Oprócz opowieści o zagrożeniu z kosmosu, która obecnie łączona jest z nadlatująca kometa ISON, Riviera opowiedział. że usłyszał od obcego, że na Ziemi będzie rządził Rząd Światowy, którego siedziba ma być umiejscowiona na platformie wielkości miasta, pływającej na skażonych, ciemnych wodach oceanu. Te słowa naszego bohatera są wiązane z katastrofą ekologiczną w 2010 roku, gdy w Zatoce Meksykańskiej doszło do wielkiego skażenia w wyniku wycieku ropy naftowej. Wskazuje się też, że jest drugi czynnik, zatruwająca oceany elektrownia Fukushima Daiichi. Mogą to być też dwa te czynniki jednocześnie.

 

Wracając jednak do historii o upadającym meteorze, niektórzy blogerzy amerykańscy zauważyli, że do Puerto Rico docierają obecnie duże ilości między innymi tak zwanych "trumien FEMA" i czarnych worków foliowych. Takie zestawienie przedmiotów przynosi skojarzenie, że wkrótce w okolicy Karaibów może dojść do jakiegoś kataklizmu. Oficjalnie są to przygotowania na wypadek wybuchu epidemii chorób zakaźnych etc., ale nieoficjalnie, gdy tylko rząd gromadzi takie rzeczy pojawiają się pytania zadawane przez zaniepokojonych mieszkańców, którzy uzyskują dzięki temu pewność, że nie mówi się im wszystkiego.

 

Trudno się dziwić, że w obliczu rozprzestrzeniających się z wielką prędkością plotek o tym, na co szykuje się FEMA (Federal Emergency Management Agency) wideo z przeszłości opowiadające o upadku meteoru na Karaiby przykuło uwagę. Samopoczucia mieszkańców Puerto Rico nie poprawiają też żarliwe zapewnienia lokalnego dyrektora FEMA, Alejandro De La Campa, który oficjalnie dementuje, że szykuje się coś nietypowego i potencjalnie katastrofalnego. Niektórzy mówią, że nie należy wierzyć w wiadomości niezdementowane.

 

 

 

Źródło: http://www.caribbeanbusinesspr.com/news/fema-no-basis-for-internet-rumor...

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika cante

Oglądałem to nagranie kilka

Oglądałem to nagranie kilka razy i na podtawie zachowań bechawioralnych gł bohatera mogę stwierdzić :
Nazwisko i imię - mówi prawdę
Podany rok - mówi prawdę
Praca klub nocny - tak pracował w klubie nocnym
klub muzyczny - tak był gdzieś w pobliżu ale w nim nie pracował
Kuzyn poprosił o fotografowanie zespołu- kłamie
Podczas drogi do domu - tu mówi prawdę bo przecież każdy z nas wraca do domu i zawsze sobie tą drogę przypomi
napotkał 2 byty 2 małych dziwnych ludzi - zmyśla
po wstawce z dwoma ludkami mówi, że tam byli tam inni ludzie przypuzcza że z jego rodacy- kłamie
miał czarną skórę - kłamie
pokazał nam - zmyśla
potem oddali mnie -zmyśla
pokazali mi holograf -kłamie
skąd przybyli i skąd są ich ludzie - kłamie
pokazywali mu hologramy -kłamie
mowili mi że będzie jeden rząd na świecie - mówi prawdę
potem ten człowiek zawrócił ze mną do mojego samochodu - mówi prawdę
widział odrzutowce - mówi prawdę
CDN
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika cante

Kończąc. mowiac o pływającej

Kończąc.
mowiac o pływającej wyspie- nie jest pewien czy to prawda... co ktoś mu powiedział
 
czarne brudne morze - on o tym słyszał lecz tego nie widział...  ktoś mu to powiedział
opowiadając o spodkach i zdjęciach - mowi prawdę przypomina to sobie ... on je naprawdę widział i zrobil te zdjecia
 
Specjalista ...
ta sprawa jest dla mnie ważna - ciężko mi określić ...skłaniam się ku prawdzie
został porwany przez kosmitów - nie wierzy w to tak do końca
Czy jesteś w stanie znaleźć innych świadków?
Po tym pytaniu spuszcza głowę oczy też i zaczyna fantazjować - czyli zmyślać
Jest specjalistą ... nie do końca lub prawie, wcale nie wierzy w UFO
Reasumując.
Rivera -został porwany, porwali go ludzie a nie kosmici nie było żadnych hologramów ani projekcji ,mówiąc o meteorze lub skale przypominał to sobie ze słuchu( czyli ktoś mu to powiedział on nic nie widział) , wspominając że spadnie meteor wyobraża to sobie, co znaczy że ktoś mu to powiedział on tego nie widział. Doznał porwania przez kogoś kto miał plan i wiedział że takie fakty na ziemi, będą miały miejsce i opowiedział mu to, a nie przez same ufoludki tu zmyśla lub kazano mu tak mówić, poszkodowany słyszał o globalnym rządzie, czarnym morzu, wyspie pływającej , sam pościg widział i był jego świadkiem .
Resztę wywnioskujcie sami ... :).
 

Portret użytkownika Fanka1

Gdy jest tylko jeden świadek,

Gdy jest tylko jeden świadek, to raczej nie można wierzyć. Dla mnie bardziej wiarygodne jest gdy jest kilku świadków zdarzenia oraz wiarygodne są sprawy o których mówi ktoś a potem działa seryjny samobójca. 

Portret użytkownika Michaladdon

Isabella, Ciekawy komentarz i

Isabella,
Ciekawy komentarz i informacje o ile prawdziwe Smile
Co do tematu mysle o tym ciemnym skazonym morzu... niektorzy z komentatorów tutaj doszukuja sie ze zródłem powinny byc kastastrofy ekologiczne. Niekoniecznie.. w kazdym razie nie dotychczasowe...
Oglądałem porgram o tym co sie stanie po  uderzeniu meteoru w ocean. Wydaje sie ze maziowata powierznnia oceanu jest/bedzie bezposrednim efektem miliony ton pylu gruzu skalnego itd powstalego po kolizji. Do tego dojda rzeczyczwiscie zanieczyszczenia katastrofami ekologicznymi ale żadnymi z przed kolizji a raczej po niej. Wydaje sie oczywiscte, ze upadek meteorytu czy komety do oceanu zmiecie wszystkie platformy wiertnicze na tym oceanie, ale przeciez szyby pozostana i beda wydawac rope az do wyczerpania zapasow lub samoczynnego zapchania zrodel. Elektrownie i fabryki wszelkiego typu rozlokowane wzdluz wybrzezy zniszczone uwolnia swoje smieci takze. Aha, no i zapomnialem o jeszcze jednym bardzo waznym czynniku. Chyba oczywiste jest ze taka kolizja odpali wiele wiele wulkanow wiec pylu ktory mialby pokryc ocean nie bedzie brakowac Smile
 
Co mnie zaintrygowalo w tej relacji to ta wyspa plywajaca... Tak zaczalem sie zastanawiac i myslę dlaczego nie miałoby to sie łaczyc z przepowiednia ze w koncu czasow Atlantyda sie odsloni i odkryja ludzie skad pochodza. Jesli jest ona na Atlantyku i na wschod od Karaibow to wydaje sie całkiem prawdopodobne ze uderzenia komety w dno pod Atlantykiem bedzie wystarzcajacym zastrzykiem energii by Atlantydę znowu wyrzucic z głebin na powierzchnie. Dalej konstatuję, ze skoro byla ona tak wysoko rozwinieta cywilizacja i miala interesujace budowle ktore przetrwaly do dzis(widzialem artykuly o  tym ze zdjecia dna w okolicach karaibowow sugeruja istnienie piramid w tym byc moze krysztalowej) to obecni wlodarze beda chcieli to wykorzystac wiec czemu nie mieliby sie na nia przeniesc i czywiscie zamienic ja z miejca w strefe zakazana dla lemingów.
Kto wie...
Jedno wiem.. od wielu juz lat z calego swiata jestesmy informowani poprzez roznych wizjonerow o nadchodzacej katatrofie. I jak sie patrzy na opinie "naukowcow" to staje sie jasne dlaczego sa one nam podawane przez prostych zwyklych naogol wrecz wiesniakow... Bo zaden swiatlejszy umysl by tego dalej nie przekazal, Pomyslał by pogdybal i stwierdzil... eee to niemozliwe, nie bede robil z siebie wariata.
Ludzie kochani, zakaceptujcie nauki Chrystusa czas naprawde ucieka...
P.S. przez Chrystusa niekoniecznie uwazam ze 100% nauki Watykanu, gdyz od dawna sie juz pogrąza i jak faryzeusze kiedys odchodzi i odrzuca coraz smielej prawdziwe Nauki.. Sam będąc katolikiem widze co sie porobiło w Kosciele, Do tych co używaja tego jako argumentu żeby ignorowac i nasmiewac sie z Boga powiem tylko że Bog to nie Kosciol jako instytucja. Instytucja to lucdzie i z założenia jest słaba i ułomna. Można odzrucic faryzeuszy ale Boga samego.. no po porostu nie polecam Smile

Portret użytkownika Nostradamus

A ja uważam, że ten "porwany"

A ja uważam, że ten "porwany" został porwany przez Szaraków, lub służącym im syjonistycznym nazistom, realizującym program NWo, pokazując mu "przyszłe zdarzenia" w postaci Blue Beam, dla podniesienia wiarygodności o UFO...
 I nie miejcie złudzeń... Ten i inne tego typu portale to zbiór informacji z przekrojem społecznych postaw wobec tego co się dzieje. To dane statystyczne o ilosci ludzkiej głupoty i naiwności dla realizacji holograficznej ściemy NWO. Nie ma żadnej wielkiej ISON, tylko jakas mała kometka jakich wiele... nie ma "niezwykłych" zdarzeń na Słońcu i w kosmosie...jakiś "groźnych" mozliwych kolizji planetarnych.. Ale jak widać system zastraszania i urabiania strachu przed "nieuniknionym" zatacza coraz większe kręgi...
 To sonda na efektywnośc globalnej manipulacji społeczeństw...
Test na naiwność i głupotę tych, którymi będzie łatwo rządzić...

Portret użytkownika RH+

no i 1 października nie

no i 1 października nie doszło do masowego zajmowania miejsc w jednoosobowych, plastykowych basenikach, cóż, może listopad, grudzień, styczeń.
A może FEMA kupiła te trumny z przeznaczeniem na doniczki? Podobno konopie dobrze się udają w donicach. A jak wiadomo koczownicy nie mogą uprawiać ziemi (ziemi nie da się oszukać), więc w doniczki i za każdą wędrówką ze sobą zabiorą - maku z afganistanu nie mogą zabrać i patrzcie, jaka rozpierducha...
 
ja myślę, że końca świata nie będzie - nie opłacałoby sie to koczownikom, kto zapłaciłby rachunki? Takie straszenie, by napędzić stracha albo koniunkturę. Zawsze można ciemnej masie sprzedać zestaw apokaliptyczny w składzie - 1 dm3 wódki kiepskiej jakości, świeczka z urwanym knotem i sparciały sznurek i to w promocyjnej cenie 20k$.
Ja myślę, że koniec świata będzie dopiero, jak słońce Peru dostanie plam na pysku i wszyscy będą wiedzieli, że to nie paralityk umysłowy, tylko syfilityk polityczny...

Portret użytkownika hejho_wake_up

Co, kolejny koniec świata?

Co, kolejny koniec świata? Bring it on!! Już tyle ich przeżyłem Biggrin A tym co mówią obcy, szaraki i inne bydlaki (:-D) to nie ma się co przejmować - kto powiedział, że oni mają monopol na prawdę?

Portret użytkownika kuzYn

Nostradamus pisał swoje

Nostradamus pisał swoje urojenia właśnie dlatego tak niezrozumiale, żeby nikt nie mógł go zrozumieć, ale żeby każdy mógł dopasować swoje urojenia do jego urojeń. Biggrin
btw: czy ja jestem takim geniuszem, czy za mocne zioła uprawiają ostatnio ?  Biggrin

 

Portret użytkownika black.serpent

Nic nie trwa wiecznie, kto

Nic nie trwa wiecznie, kto nie pojmuje tego podstawowego prawa wszechświata jest ignorantem i imbecylem. Władza tego moralno-etycznego ekskrementu wymienionego w poście wyżej dobiega końca i nie ma znaczenia czy to henry czy to radek czy inny czosnkowy zadek... nadszedł czas by go spłukać potężną ilością wody.

Portret użytkownika Isabella

Kazdy z nas ma wolna wole i

Kazdy z nas ma wolna wole i wierzy w co chce .
Ja nikogo nie zmuszam kto chce niech wierzy a kto nie to nie.
 
Niestety wszystko zaczyna sie ukladac i pasowac tak jak w przepowiedni;
to co zciete zacznie odrastac 
to co zgiete zacznie sie prostowac
a to co zlamane znow sie polaczy
 
w Poznaniu sa znalezione klucze krola Dawida oznaczaja one ,ze tu jest narod wybrany- duchowy Israel bedzie w Polsce
„I położę na jego ramieniu klucz domu
Dawida i gdy on otworzy, to nikt nie zamknie, a gdy on zamknie, to  nikt nie otworzy”                                           (Izaj.22,22)

 
       „Gdy On zburzy, nikt nie może odbudować,
gdy On zamknie, nikt nie może otworzyć”   
                (Job 12,14)

 
       „I zamknął Pan za nimi.”           (1Mojż.7,16)     
       „… i zamknięto drzwi.”               (Mat.25,10)                                                 
                               
 
       „To mówi Święty, Prawdziwy, Ten, Który
ma klucz Dawida, Ten, Który otwiera, a nikt nie zamknie i Ten, Który zamyka, a
nikt nie otworzy”.                                          (Obj.3,7)
 
„Tobie dam klucze do Królestwa Niebieskiego...” etc.), natomiast jest zdanie, skierowane do faryzeuszy: „Biada wam, uczonym w prawie, bo wzięliście klucze poznania; samiście nie weszli, a przeszkodziliście tym, którzy wejść chcieli” (Łk 11, 52).
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika baca

skoro już są obozy

skoro już są obozy przygotowane no i trumny to szkoda aby się zmarnowały - z plastikowych trumien można spokojnie zrobić małe baseniki dla tych biednych dzieci z Pułerto Riko a koczowników wystarczy w obozach skoncentrować, zutyilizować a potem zaworkować...

Portret użytkownika Alena

Dzien jutrzejszy jest

Dzien jutrzejszy jest zdeterminowany tym ,  o czym myslisz z emocja dzisiaj. Przewidywanie przyszlosci nie jest mozliwe ,bo ona ksztaltuje sie w kazdej nadchodzacej chwili !!!  Omnibyt /Wieczna Swiadomosc/ jest zarowno Constans jak tez Continuum a wiec  z jednej strony stale sie rozwija dzieki nam/poprzez nas i nasze doswiadczenia/ a z drugiej strony Jest Wiecznoscia . Trzeba  wiec byc Wiecznym Omnibytem ,zeby naprawde znac  przyszlosc ,bo inaczej  , czyli z innej perspektywy ,nie jest to mozliwe .                                      Moze wystapic jednak  ,tzw "efekt samospelniajacej sie przepowiedni" ,jezeli odpowiednio duza ilosc osob, bedzie cos wspolnie  z emocja przezywala,obawiala sie czegos , lub  celowo wizualizowala jakas sytuacje i to w taki sposob ,ze ten fakt juz nastapil ,ze to juz sie stalo. Uwazajmy wiec na swoje negatywne mysli ,chociazby z uwagi na bezpieczenstwo nas samych ,bowiem wszyscy Jestesmy Jednym .

Portret użytkownika Bubson

A co jeżeli działania FEMA,

A co jeżeli działania FEMA, zamknięcie NASA jest celowe?? Chcą wzbudzić w ludziach strach i panikę.
Ludzie będą szykować się na najgorsze przez co wzrośnie sprzedarz (artykuły spożywcze), nic nie jest bezcelowe a moim skromnym zdaniem nic się z nami nie stanie przez najbliższy czas. Moim zdaniem prędzej sami się pomordujemy niż coś na nas spadnie albo jakaś obca cywilizacja zechce zająć ten "śmietnik" zwany naszą planetą 

Portret użytkownika ktosław

Niby kto zacznie panikować?

Niby kto zacznie panikować? Te kilka tysięcy ludzi na cały świat? To nawet nie jest promil populacji. Ludzie nic nie wiedzą i nie chcą wiedzieć. Tak czysto poza teoriami. Wyjdź na miasto i zadaj pytanie: "Czy wiesz, że nadlatuje kometa ISON?" Daję głowę, że góra 1-2 osoby na 100 zapytanych coś będą wiedzieć.
Ludzie nie wiedzą jakie Polska miała stolice a ty wymagasz od nich takiego kosmicznego myslenia.

Portret użytkownika A-ta

FEMA i trumny - rok chyba

FEMA i trumny - rok chyba 2008 jesień; na ukrainie podobn oszaleje grypa zabijająca tysiace ludzi; FEMA szykuje trumny: w 2010 katastrofa japońska - spisek i znó info że FEMA szykuje trumny; 2011-2012 przygotowanai do nibiru - znow spisek, ze nibiru to przykrywka i znó info, żwe FEMA szykuje trumny; nic innego tylko od kilku czy nawet kilkunastu lat FEMA szykuje trumny; jedynie lokalizacje się niekeidy zmieniają;
FEMA od tego jest, zeby przygotowywać sie do katastrof na dużą skalę;
gdzie logika: wg obcego rząd będzie pływał na wyspie po skazonym oceanie, a tu wysnuwa sie wniosek z sytuacji już zaistniałej, kiedy jeszcze rzad światowy się nei ujawnił, a katastrofa meksykańska już nastapiła i zanieczyszczenia raczej znikają niż sie powiększają; stwierdzę sarkastycznie: może nalezy przeczesywać oceany w poszukiwaniu tej sztucznej wyspy, bo może rzad światowy już w tamtym czasie właśnie w okolicy zatoki meksykańskiej przepływał????
 
gdzie są jakieś inne dowody na to, ze ten pan faktycznie został dekady temu porwany?
taki film można spreparować, a od kiedy jest on dostępny w sieci???
 
kiedy zajrzałam tu pierwszy raz, bodjaże w 2010 roku, ten portal był naprawdę źródłem wiarygodnym dla mnie;
teraz zaczyna być portalem niczym "pudelek";

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika someone

Tyle razy byliśmy już

Tyle razy byliśmy już straszeni najróżniejszymi katastrofami które miały spowodowac koniec świata jaki znamy, że gdy słyszymy kolejną taką informacje od razu na myśl przychodzi "to fałszywy alarm". Ale co jeśli za którymś z fałszywych alarmów nastąpi ten prawdziwy. Tylko że co my możemy zrobić oprócz oddalenia się z przewidywanego miejsca zdarzenia.
Ano możemy się nie bać bo strach w niczym nie pomoże, a może przeszkodzić w podjęcu właściwej decyzji.
Nawet jak spadnie to co nam da strach?  No co? Nic. Strachem nie cofniemy jej spowrotem.
 
A co do tego kontaktu z ciemnoskurym ufonautą to można pomyśleć w ten sposób, jeśli planuje się takie wydarzenia to bardzo łatwo je przekazać jakiemuś tubylcowi nie znającemu technologii komputerowo generowanych animacji. A dlaczego myśle że ci ufonałci byli źli, bo szaraki jeszcze nie zrobiły nic dobrego.