UFO w Chorwacji nurkuje w okolicy Wyspy Pag

Kategorie: 

Dokładnie 24 marca 2012 roku informowaliśmy o przypadku obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego uchwyconego przypadkiem w okolicy chorwackiej wyspy Pag. Okazuje się, że istnieje kolejne niezwykłe nagranie z tej samej okolicy wykonane dwa miesiące temu. Tym razem jakiś obiekt wisi chwilę w powietrzu, po czym wlatuje pod wodę.

 

Do zdarzenia uwiecznionego na powyższym nagraniu według dostępnych informacji doszło 10 sierpnia 2013 roku. Obiekt porusza się powoli, po czym wykonuje ewolucję pokazując swój podłużny kształt i wlatuje pod wodę.

[ibimage==19144==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

W przypadku tego typu obserwacji zwykle pojawia się argument w stylu - too good to be truth - czyli zbyt dobre nagranie, aby można było uznać je za prawdziwe. Możliwości obecnej grafiki komputerowej poszły tak daleko, że wykonanie nawet najbardziej niesamowitych nagrań jest możliwe nawet na średnim komputerze osobistym. Z tym, że jeśli jest to CGI (Computer Generated Imaginery) to jest po prostu wyśmienicie wykonane. Widać nawet rozbryzg wody, gdy znika w niej tajemniczy pojazd.

[ibimage==19145==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Biorąc pod uwagę fakt, że to druga podobna obserwacja w okolicy chorwackiej Wyspy Pag dokonana w ciągu roku możliwe są tylko dwa wyjaśnienia. Pierwsze ofiarujące spokój ducha, że ktoś, prawdopodobnie stamtąd, jest niezwykle biegły w grafice komputerowej i dla zabawy wypuszcza cyklicznie takie nagrania. A drugie wytłumaczenie, może budzące niepokój przed nieznanym, to uznanie tego nagrania za kolejny już dowód, że pod wodami tamtej zatoki dzieje się coś tajemniczego.

 

 

Warto zobaczyć jeszcze: http://innemedium.pl/wideo/ufo-nad-wyspa-pag-w-chorwacji

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika kuzYn

Wygląda na to, że mamy do

Wygląda na to, że mamy do czynienia z najnowocześniejszym śmigłowcem świata,  bez śmigieł oczywiście. Bardzo nowoczesna i nowatorska konstrukcja pozwala pod wodą zamienić śmigłowiec w łódź podwodną.
No, chyba że się mylę, i jest to latająca kamienica.

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Strony