UFO w Chorwacji nurkuje w okolicy Wyspy Pag

Kategorie: 

Dokładnie 24 marca 2012 roku informowaliśmy o przypadku obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego uchwyconego przypadkiem w okolicy chorwackiej wyspy Pag. Okazuje się, że istnieje kolejne niezwykłe nagranie z tej samej okolicy wykonane dwa miesiące temu. Tym razem jakiś obiekt wisi chwilę w powietrzu, po czym wlatuje pod wodę.

 

Do zdarzenia uwiecznionego na powyższym nagraniu według dostępnych informacji doszło 10 sierpnia 2013 roku. Obiekt porusza się powoli, po czym wykonuje ewolucję pokazując swój podłużny kształt i wlatuje pod wodę.

[ibimage==19144==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

W przypadku tego typu obserwacji zwykle pojawia się argument w stylu - too good to be truth - czyli zbyt dobre nagranie, aby można było uznać je za prawdziwe. Możliwości obecnej grafiki komputerowej poszły tak daleko, że wykonanie nawet najbardziej niesamowitych nagrań jest możliwe nawet na średnim komputerze osobistym. Z tym, że jeśli jest to CGI (Computer Generated Imaginery) to jest po prostu wyśmienicie wykonane. Widać nawet rozbryzg wody, gdy znika w niej tajemniczy pojazd.

[ibimage==19145==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Biorąc pod uwagę fakt, że to druga podobna obserwacja w okolicy chorwackiej Wyspy Pag dokonana w ciągu roku możliwe są tylko dwa wyjaśnienia. Pierwsze ofiarujące spokój ducha, że ktoś, prawdopodobnie stamtąd, jest niezwykle biegły w grafice komputerowej i dla zabawy wypuszcza cyklicznie takie nagrania. A drugie wytłumaczenie, może budzące niepokój przed nieznanym, to uznanie tego nagrania za kolejny już dowód, że pod wodami tamtej zatoki dzieje się coś tajemniczego.

 

 

Warto zobaczyć jeszcze: http://innemedium.pl/wideo/ufo-nad-wyspa-pag-w-chorwacji

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

no to jest przełom w

no to jest przełom w sprawie...jako że zakładając że film nie był edytowany graficznie ,to słychać tam poprzez szum wiatru dokładnie,że UFO napędzane jest silnikiem spalinowym a więc to by wyjaśniało po co tu przylatują...widać i nich ropa też jest w cenie

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika darmi

Moglibyśmy  RAZEM podnieść

Moglibyśmy  RAZEM podnieść standard strony tak jak to zrobił admin publikując materiały od np. Homo sapiens . Konkretnie chodzi mi o poddaniu analizie filmów, zamieszczanych na innemedium.pl .Wymagało by to zangażowania, kilku użytkowników którzy tutaj często komentują filmy oraz administracji. ( przykładowo MICHAŁ ) który jest grafikiem. Kilka osób, które siedzą w tej tematyce (grafika,filmy) - przed publikacją skomentowały/skonsultowały by z adminem wiarygodność filmu - opierając się na swojej wiedzy. Tym sposobem, w jakimś stopniu udało by się uniknąć zamieszczania "fakowych filmów" . Czyli w zasadzie nie wiele mielibyśmy materiałów :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Portret użytkownika Merc

Wygląda na pojazd typowy z

Wygląda na pojazd typowy z Matrixa, predzej to wytwór ludzkich rąk z najnowocześnieszą technologią zbieraną przez establishment (rzad światowy) którego tak wszyscy się obawiają,  a istnieje od około 140 lat , dlatego tyle tajemnic jest wokół wszystkiego zapytajcie hazarów ich też wszedzie pełno nawet w naszym rządzie ,ameryce i rosji itd.

Strony