Nieznana istota humanoidalna przebiega przez autostradę w Anglii

Kategorie: 

Kamery monitorujące jedną z autostrad w Wielkiej Brytanii zarejestrowały niezwykłe zdarzenie. Przez cztery pasy drogi przebiega dziwna humanoidalna istota. Zdarzenie miało miejsce już 6 lat temu, w 2007 roku, ale dopiero niedawno pojawiło się w sieci Internet.

 

Jak widać na nagraniu stwór przecina autostradę dosyć szybko. Przy zwolnionym tempie można zauważyć więcej szczegółów anatomicznych tego stworzenia. Zarówno głowa jak i kończyny zdają się należeć do humanoida.

 

Sugestie, że film jest fałszerstwem zostały oddalone po analizach dokonanych przez specjalistów, którzy zostali zaangażowani do jego analizy. Wszyscy pracujący nad tajemniczym nagraniem potwierdzili, że to oryginalny zapis z kamery CCTV.

 

Wśród licznych teorii przeważają takie, że mógł to być: jeleń, wiewiórka, lis, kot, pies a nawet kangur. Żadna z hipotez nie została zweryfikowana, a to oznacza pole do popisu dla kryptozoologów. Można na przykład zasugerować, że była to słynna mityczna chupacabra. Ze względu na brak oficjalnych wyjaśnień pojawiają się nawet najdziwniejsze hipotezy.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Strony