Niezwykłe zjawisko nad Kolumbią, masowa obserwacja UFO

Kategorie: 

Do nietypowego zdarzenia doszło 8 listopada 2013 roku w Kolumbii. Mieszkańcy miasta Pereira znajdującego się 250 km od stoli kraju, Bogoty byli świadkami pojawienia się na niebie wielu połyskujących świateł.

 

Orbsy były widoczne w biały dzień i zwróciły uwagę wielu gapiów, którzy wpatrywali się w niebo wskazując niezwykłe zjawisko innym osobom. Punkty świetlne nad głowami Kolumbijczyków zdają się pozostawać bez ruchu, albo jest on bardzo niewielki. Niestety, jakość nagrania pozostawia wiele do życzenia zwłaszcza ze względu na brak stabilności filmującej je kamery.

 

Warto zwrócić uwagę, że coś bardzo podobnego wydarzyło się kilka dni później również w Meksyku. Wydarzyło się to 13 listopada i trzeba przyznać, że wygląda to na tyle podobnie, iż można zaryzykować twierdzenie, że to zjawisko tego samego rodzaju. Nadal jednak brakuje odpowiedzi na podstawowe pytanie, czyli co to jest?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą.

Portret użytkownika MEJTRIXX

To nie są żadne balony jest

To nie są żadne balony jest więcej taki nagrań kiedy obiekty lecą w grupie bardzo szybko . nie trudno się domyślić co to jest biorąc pod uwagę wszystkie zgromadzone dowody , chlebem i solą? wątpię mają nas i tak w garści przeprowadzając badania na ludziach jak na króelikach doświadczalnych .Koło mojej miejscowości w 97 roku doszło do dwóch uprowadzeń dwoe osoby w odstępie miesiąca w tym samy miejscu , jeden więcej pamiętał to zwariował drugi jakoś to strawił co ciekawe w tym przypadku była luka w czasie świadkowi brakło 5 godzin jedyne co pamięta to to że wjechał w zieloną mgłe na której końcu ktoś stał i nagle jedzie nadal rowerem dopiero w domu po chwili spojrzał na zegarek była 5 rano , do domu miał 3 klm tylko.

Strony