Szokujący film z autopsji obcego wziąż wzbudza zainteresowanie mediów

Kategorie: 

Nie od dziś wiadomo, że radzieccy naukowcy badali obce formy życia. Można zatem założyć, że dzisiejsza Rosja rónież zna tą wiedzę i dysponuje informacjami gromadzonymi od dziesięcioleci.

 

Jako dowód dla tej tezy internetowy magazyn Huffington Post powołuje się na film, upubliczniony przez kanał TNT w 1998 roku. Na nagraniu, wykonanym prawdopodobnie prawie 30 lat wcześniej - w 1969 roku, widać, jak radzieccy wojskowi badają UFO, które spadło rzekomo w regionie Swierdłowska.

Następnie akcja przenosi się do Moskwy, gdzie lekarze przeprowadzili sekcję zwłok obcego. Nadal jednak nie wiadomo, czy to prawda, czy mistyfikacja. Zdaniem Głosu Rosji, pierwsze kontakty z „kosmitami” odnotowano w ZSRR w czasie II wojny światowej - w 1942 roku. Przy tej okazji należy również zwrócić uwagę, że KGB miała specjalną jednostkę zajmującą się zbieraniem informacji o mistycznych i niewyjaśnionych zjawiskach.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony