Ksiądz z Watykanu powiedział, jak rozpoznawać anioły

Kategorie: 

Oficjalni przedstawiciele Kościoła katolickiego potwierdzili istnienie aniołów, ale oni są pewni, że te wyglądają inaczej niż wyobrażają je sobie ludzie. Ojciec Renzo Lavatori, specjalizujący się w badaniu aniołów , powiedział, że niebiańskie istoty, które „znowu są modne w nowym wieku” dzięki religii, faktycznie bardziej przypominają odłamki światła, pisze Artribune.

 

„Nie widzisz wielu aniołów, ale czujesz ich obecność” - powiedział duchowny na konferencji w Rzymie poświęconej aniołom.

Kapłan dodał, że „anioły przypominają światło słoneczne, przechodzące przez krystaliczny wazon, które spada na ciebie. Myślę, że jest to nowe odkrycie aniołów w chrześcijaństwie. Wynikiem popularyzacji wizerunku anioła jest to, że znowu są w modzie. Trzeba zrozumieć, że anioły nie posiadają skrzydeł i nie mają nic wspólnego z aniołkami powszechnie sprzedawanymi w sklepach”.

Ksiądz Lavatori wziął udział w debacie podczas prezentacji sztuki anielskiej Fondazione Archivio Storico, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Sztuki Włoskiej i pod patronatem Watykanu. Obecnie ludzkość potrzebuje bardziej aniołów niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ społeczeństwo coraz bardziej ulega sekularyzacji i materializmowi, który w istocie jest „otwartymi drzwiami do imperium diabła”.

„Złe siły przeniknęły do naszego świata znacznie szybciej niż można było przypuszczać. Świadczą o tym długie kolejki do egzorcystów. Papież Franciszek mówi więcej o diabłach niż o aniołach i myślę, że tak może trzeba. Jednak anioły są również godne uwagi i nie można o tym zapomnieć” – skwitował duchowny.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

no niezupełnie Pulsar...ciało

no niezupełnie Pulsar...ciało duchowe i ciało cielesne ma każdy i wiemy to bez żadnych interpretacji bibli...
ciało cielesne to materia
ciało duchowe to nasze wnętrze bądź dusza jak to nazywacie ...rodzaj energi która nie jest nieskończona a która sprawia że mamy świadomość ,uczucia ...ożywia ciało cielesne...
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pulsar

@[email protected] Twierdzenie wysuwasz

@[email protected]
Twierdzenie wysuwasz na podstawie tego, że tak zostałeś nauczony ?
W Biblii nie znajdziesz takiego pojęcia jak osobna dusza nieśmiertelna. To pojęcie "extrachował" Platon na podstawie mitologii innych kultur np: Babilońskich. I te pojęcie "wchłonoł" Kościół Katolicki na zasadzie synkretyzmu religijnego, gdyż podbijając narody w pierwszych wiekach n.e., zauwarzono, iż wiele kultur pogańskich wierzy w cząstkę duszy nieśmiertelnej. Skoro nauczanie wiernego tekstu biblijnego było zakazane dla plebsu, to Kościół aprobował nauki pogańskie jako swoje, by nie doszło do wojen religijnych, a wszak ktoś musiał płacić podatki na Watykan, a wojny były kosztowne i przynosiły same straty.
Bibla naucza że wszystko co żyje posiada energię życiową, która to ożywia materialne ciała, ale nie należy tego mylić z duszą czy duchem. Energia ożywiająca to coś bezosobowego jak prąd elektryczny - uruchamia urządzenia elektryczne, ale sam nie ma świadomości.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Fanka1

Dla mnie jest ważny ten jeden

Dla mnie jest ważny ten jeden epizod ze światłem - kto sam by wpadł na taki pomysł, to jest dość dawno kręcone. Obejrzyj na YT chociaż "Alien demonic agenda" albo "Maskarada z ufo". Porwania są nie zawsze fizyczne, są i psychiczne a to już jest demoniczne na pewno.

Portret użytkownika Fanka1

Mogłabym się pod Twoim

Mogłabym się pod Twoim tekstem podpisać. Bóg jest nieskończenie wielki i możemy nie wiedzieć, co jeszcze stworzył na innych planetach. W Biblii pisze by mnożyć się na Ziemi, która jest przeznaczona dla nas - ludzi, bo mamy tu dostosowane warunki życia i przyrody do wymagań naszych organizmów. A na Ziemi wg mnie bywają wierne Bogu anioły, ale na Ziemi oraz w jej okolicach są też na pewno te upadłe krzywdzące i zwodzące ludzi. Forma ich może być różna, tak jak piszesz. Dla mnie ufonauci to właśnie takie istoty, mogą być hybrydami stworzonymi sztucznie przez tych złych pozostałych po potopie na Ziemi , może z pomocą ludzi...

Portret użytkownika dąb

To nie jest upadająca religia

To nie jest upadająca religia , to jest wojna dobra ze złem. Nie jest prawdą , że chrześcijaństwo upada , bo teraz jest okres gdzie jest najwięcej nawróceń , a chrześcijaństo pomimo tego , ze ok 100tys wyznawców jest teraz mordowanych rocznie za ich wiarę to i tak jest najdynamicznie rozszeżającą się religią. Ty oceniasz wszystko pryzmatem europy , ale świat nie kończy się na twoim miejscu zamieszkania czy najbliższej okolicy. W europie jest główny front starcia szatana z Bogiem. Takie gender jest kolejną bronią niszczącą ludzkość (czy można wskazać osobowo kto to wprowadza , czy nawet wskazać np. uczelnię , naukowców twierdzących że to słuszne itd.?). Sprawdzianem jest czy rozróżnia się prawdę od kłamstwa, czy zatarła się różnica dla was między prawdą a kłamstwem . To widać w sprawie zamachu w Smoleńsku. Jak budowano i wpajano ludziom kłamstwa , które choć obalone to i tak funkcjonowały w podświadomości . Piszę to na podstawie swoich doznań. Ratunkiem było to , że postanowiłem idąc za przykładem Austryjaków w latach 50tych i teraz Węgrów odmawiać codziennie różaniec za ojczyznę . Gdy to zacząłem robić to szybko kurtyna kłamstwa opadła. To było po prostu niesamowite doznanie, że budzisz się z matrixu i otrzymujesz własną wolną świadomość. (na wiarę w Boga nawróciłem się sam , w dzieciństwie nikt mnie nie ciągną do kościoła, zbyt wiele dobrych nie wytłumaczonych sytuacji mnie spotykało by sobie to inaczej tłumaczyć)

Strony