Rzekoma Nibiru zarejestrowana przez bułgarską kamerę

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Powyższy film przedstawia z pozoru typowy wschód Słońca. Jednak to, co wydaje się być wstającym na horyzoncie Słońcem, okazuje się być czymś innym, a właściwe Słońce wstaje dopiero po chwili. Wszystko dzieje się w miejscowości Carevo w Bułgarii.

 

Filmów takich jak ten spotyka się bardzo wiele i zawsze po ich ujawnieniu cześć osób oferowała racjonalne wyjaśnienia, a nieprzekonana mniejszość brała to za słynna planetę X zwaną tez Nibiru.

[ibimage==19844==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Tego typu obserwacje mogą być jednak spowodowane po prostu przez planetę Wenus, która zwykle wstaje chwilę przed wschodem Słońca. Optyka kamerki internetowej i jej podatność na interakcje z silnymi źródłami światła jest głównym podejrzanym dla powodu nagrania tak dziwacznego wschodu Słońca.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Immanuel

"CZYM JEST? SKĄD PRZYBYŁ

"CZYM JEST? SKĄD PRZYBYŁ MARDUK, TAJEMNICZA DWUNASTA PLANETA UKŁADU SŁONECZNEGO, O KTÓREJ NIE SŁYSZELI ASTRONOMOWIE?
Mezopotamskie teksty piszą o Marduku, że sięga nieznanych regionów nieba, wypływa na bezmiar Kosmosu. Bada ukrytą wiedzę, widzi wszystkie sfery Wszechświata. Jest opisywany jako kontroler, ciało niebieskie okrążające pozostałe planety Układu Słonecznego.
Dawny sumeryjski "Epos o stworzeniu" tak opowiada o Marduku, tajemniczym kosmicznym wędrowcu. ojczyźnie Nefilim, "ludzi ognistych rakiet", twórców rodzaju ludzkiego:
<Przebył niebo i zlustrował okolice,
Pan budowę głębi zmierzył wtedy,
ponad wodami zakreślił orbitę;
gdzie światło i ciemność się łączą".
Co 3600 lat Marduk zbliża się do Ziemi. Czy wtedy należy oczekiwać kolejnej wizyty Nefilim? A kiedy przybędą na Błękitną Planetę, jak ocenią rozwój naszej cywilizacji? Czy znowu będą żałować, że <uczynili człowieka na ziemi", czy "będą boleć nad tym w sercu swoim> i zechcą wygubić ludzkość potopem?"
Te słowa i całe 6 Kronik Ziemi napisał geniusz, któremu powinno się przyznać prawdziwą nagrodę Nobla /o ile ona cokolwiek dziś znaczy/. I żaden z was tu piszących, który nie zna jego tłumaczeń 19 tys sumeryjskich tabliczek nie ma prawa się na jego temat tu wypowiadać. A czym się okaże ta planeta to już nie długo się okaże. _Tylko jak myślicie z jakiego powodu zakończono atak na Syrię i z jakiego powodu zorganizowano drugi pogrzeb /cyrk/ Mandeli, na który przybyli aż 4 prezydenci z hameryki? I dlaczego przekroczyli tam razem wielką Bramę Słońca? Czy sądzili, że to już nadszedł ten czas i to właśnie oni będą reprezentowali najwyższą władzę na Ziemi, kiedy przylecą Nibirianie? Taka ciekawostka podparta faktami...
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika star99

do szanownego kolegi

do szanownego kolegi Immanuela
Jestem właśnie tym, "który nie zna jego tłumaczeń 19 tys sumeryjskich tabliczek nie ma prawa się na jego temat tu wypowiadać"
ale mimo to się wypowiem, bo nie lubię nadmiernej egzaltacji, szczególnie w tematach, które wcale nie są 100% wiarygodne.
Otóż niejaki dr Michael S. Heiser, kwestionuje wiarygodność prac Zacharii Sitchina, oraz kwestionuje przekonanie, że Sitchin w ogóle był znawcą języków starożytnych (!!!!)
Polecam przeczytanie informacji o tym skromnym naukowcu, zweryfikowanie jego kwalifikacji oraz wysłuchanie jego wykładów udostępnionych w sieci (istnieją nawet tłumaczenia na PL)
 http://davidicke.pl/index.php/filmy/59-michael-heiser/146-michaelheiser.html
"W niniejszym materiale video, nie mówimy o różnicach w technikach tłumaczenia. Mówimy o fabrykowaniu materiałów przez znanego popularyzatora Zecharię Sitchina autora "Dwunastej Planety"czy " Schodami do nieba" Hesier na podstawie sześciu wybranych kluczowych tematów, dokonuje szczegółowej analizy językowej pochodzenia i znaczenia takich pojęć jak: Nibiru, 12 planet, Nephilim, Elohim, Annunaki, SHU.MU . Nie można zignorować tego opracowania dotyczącego Sitchina który konsekwentnie odmawia publicznej konfrontacji, oraz nie odpowiedział na jakikolwiek zarzut Heisera zawartym w otwartym liście."
 
 

Portret użytkownika Cpt. Kirk

Ja nie jestem szpecem od

Ja nie jestem szpecem od astronomii, astrofizyki, w ogóle fizyki i fotografii, raczej nie mam zcisłego umysłu hehe, ale tak sobie myślę: Gdyby taki brązowy karzeł ileś tam razy masywniejszy do Jowisza sobie wleciał w pobliże Słońca i to nie koniecznie pod Merkurego tylko np. pod Urana, to spowodował by niezły bajzel w Układzie:) Może i go trudno zauważyć, ja nie wiem, ale też mnie dziwi fakt że zawsze go "widzą" tylko w Bułgarii, raz na Antarktydzie a za m-c w Chinach, ludzie... szkoda słów na ten temat:P

Może nie koniecznie trzeba mieć teleskopy i znać się na astronomii żeby skojarzyć że coś jest nie tak. Wystarczy może obserwacja Ziemi... Klimat na Ziemi zawsze zależał od pogody kosmicznej, od aktywności Słońca, od innych ciał itp. Jak się klimat niezle pochrzani tzn. że jest coś nie tak i żadna banda astronomów nie ukryje przed swiatem jakiejś zmiany orbity czy coś takiego. Ziemia to nie jest zamrażalinik i tu wiecznie nie będzie tak samo i nie było, a zmiany wcale nie muszą trwać miliony lat tylko mogą być gwaltowne. A takie już były jak można sądzić z wykopalisk. Zastanawiająca jest historia cywilizacji która na pewno nie zaczyna się od Babilonu i Sumerów. Co jakiś czas jest jakaś wielka katastrofa i cywilizacja jakby się buduje na nowo i to jest ciekawe. Nie wiem czy to wina Nibiru, ale na pewno kurna jej teraz nie ma w układzie:P

Portret użytkownika opio

Ludzie kochani... Toż to

Ludzie kochani... Toż to bzdura nad bzdury , większego idiotyzmu nie widziałem, i film i opis i te wszystkie odpowiedzi,gdybanie, a co to a może to a może tamto .. a to jest nic,,,,wielkie puste, nic nie warte nic,,, nie ma czegoś takiego jak NIBIRU , ile wy macie lat ??? w bajki wierzycie.

Portret użytkownika Wszechwiedzący Zeus

Ludzie.. jak ja mam Wam

Ludzie.. jak ja mam Wam wytłumaczyć fakt, że NIBIRU niech będzie to już tak jak WY to nazywcie zbliża się do słońca raz na około 4000 lat i fizycznie nie możliwym jest by NAM ZAGRAŻAŁA ? Kto chce się ze mną podzielić swoim zdaniem na ten temat albo posprzeczać w mojej dziedzinie to z pewnością znajdzie metodę kontaktu. Bless !

Strony

Skomentuj