Rzekoma Nibiru zarejestrowana przez bułgarską kamerę

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Powyższy film przedstawia z pozoru typowy wschód Słońca. Jednak to, co wydaje się być wstającym na horyzoncie Słońcem, okazuje się być czymś innym, a właściwe Słońce wstaje dopiero po chwili. Wszystko dzieje się w miejscowości Carevo w Bułgarii.

 

Filmów takich jak ten spotyka się bardzo wiele i zawsze po ich ujawnieniu cześć osób oferowała racjonalne wyjaśnienia, a nieprzekonana mniejszość brała to za słynna planetę X zwaną tez Nibiru.

[ibimage==19844==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Tego typu obserwacje mogą być jednak spowodowane po prostu przez planetę Wenus, która zwykle wstaje chwilę przed wschodem Słońca. Optyka kamerki internetowej i jej podatność na interakcje z silnymi źródłami światła jest głównym podejrzanym dla powodu nagrania tak dziwacznego wschodu Słońca.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Wszechwiedzący Zeus

Kolejna paplanina.. Żadna to

Kolejna paplanina.. Żadna to tam NIBIRU, to Wenus.. Ojj trochę informacji na temat Nibiru bym Wam się przydało dlatego nieco się rozpiszę :).  A więc zacznijmy od tego, że Nibiru, a jej prawdziwa nazwa to Nemezis..
Około 4,5 mld lat temu w centrum US powstaje gwiazda Słońce wraz ze swym ciemnym towarzyszem (dark star - NEMEZIS) - mniejszą gwiazdą, w której nie zostają zapoczątkowane reakcje powodujące zaświecenie gwiazdy (tzw. brązowy karzeł). O tym, że Słońce ma towarzysza, stanowiąc przy tym klasyczny układ podwójny, świadczy złożony ruch Słońca wokół centrum galaktyki. Słońce oprócz ruchu obiegowego wykonuje jednocześnie ruch (góra - dół) poprzeczny do ruchu obiegowego, co można wyjaśnić jedynie istnieniem towarzysza Słońca, wraz z którym Słońce porusza się wokół wspólnego środka masy (ten ruch US bardzo dobrze został przedstawiony na filmie popularnonaukowym nakręconym prze BBC: "Hyperspace 2"). Okres ruchu poprzecznego góra - dół został oszacowany na ok. 60 - 80 mln lat, co oznacza, że co około 30 - 40 mln lat US przechodzi przez gęstrze obszary płaszczyzny galaktyki. Wtedy wielokrotnie wzrasta możliwość zderzenia Ziemi z kometami. Przypuszcza się, że masowe wymieranie ok. 65 mln lat temu, gdy wyginęły dinozaury, związane było z tym okresowym bombardowaniem Ziemi przez komety. Obecne położenie US w galaktyce sugeruje, że możemy być bardzo blisko takiego okresu.
Około 4 mld lat temu w obszar centrum US wtargnęło ciało - planeta Nibiru, lub bardziej prawdopodobne, układ ciał (ciemna gwiazda o masie rzędu 4 - 20 mas Jowisza wraz ze swymi planetami - Nibiru). Układ tych ciał, poruszając się wstecznie w stosunku do ruchu planet US, poruszał się na płaszczyźnie, która była nachylona pod kątem ok. 30 stopni do płaszczyzny ekliptyki. Po przecięciu płaszczyzny ekliptyki przez układ tych ciał, jedno z nich uderzyło w proto-Ziemię powodując oderwanie części proto-Ziemi, która to część następnie rozsypała się w pierścień odłamków skalnych tworząc Pas Asteroid, pozostała nierozbita część proro-Ziemi przesunęła się na obecną Ziemską orbitę. To kosmiczne wydarzenie potwierdza też wiele innych przesłanek. Np. na Ziemi miliardy lat temu był jeden ląd - pangea, który zaczął się rozrywać co nadal obserwujemy jako dryf kontynentów. Gdybyśmy zobaczyli Ziemię miliardy lat temu to z jednej strony widzielibyśmy "wyrwę" (obecnie Ocean Spokojny) a z drugiej jeden ląd. Zgodnie z zasadami dynamiki bryły obrotowej masa lądów na powierzchni dąży do równowagi co powoduje, że lądy dążą do równomiernego rozłożenia się na powierzchni Ziemi. Inną przesłanką jest znaczny wielkościowo Księżyc obecnej Ziemi. Wiek niektórych skał znalezionych na Księżycu jest dużo większy od wieku US co może świadczyć o tym, że układ ciał, który zmienił obraz US 4 mld lat temu pochodził np. z pobliskiej galaktyki Strzelca.. Najpierw radzę troszkę poczytać, a potem dopiero straszyć ludzi :). Pozdrawiam Zeus. Bless!

Portret użytkownika Takitam

"Wszechwiedzący Zeusie", nie

"Wszechwiedzący Zeusie", nie mam negatywnych uwag do Twoich wywodów. Są logiczne i trzymają się "kupy", ale nie pasują mi gabaryty tego ciała niebieskiego które Ty uważasz za Wenus. Wenus jest małą planetą.

Portret użytkownika se7en

Ludzie... skad bierzecie

Ludzie... skad bierzecie takie informacje... A jesli nie macie o czyms pojecia to na cholere wymyslacie i podajecie dalej nie sprawdzone informacje... Przy zachodzie slonca pojawia sie najjasniejsza gwiazda i to ponoc jest Venus... Wiec wielkosc z filmiku nie pasuje do Venus...
 Po za tym dalsza czesc wypowiedzi zeusa mowi o czyms innym juz, a stwierdzenie na poczatku zdania wprowadza w blad. I naa dodatek zaczyna od wysmiewania innych...
 
Ps. czarna strone mocy wyczuwam w tych slowach...

Portret użytkownika Zadzak

Tak, Oni chyba myślą że

Tak, Oni chyba myślą że prosta kamerka internetowa jest lepszym narzędziem badawczym niż profesjonalny sprzęt z którego korzysta tysiące astronomów/amatorów. Niestety żaden z tych tysięcy aparatów badawczych nie zarejestrował czegoś takiego jak Nibiru. Za to kamerka jako idealne narzędzie do badania okolic słońca zarejestrowała planetę X i teraz wszyscy ją możemy oglądać na filmie z artykułu. Żałosne.

Strony

Skomentuj