Zestrzelenie jednego UFO może się zakończyć gwiezdnymi wojnami

Kategorie: 

Paul Hellyer w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku był ministrem obrony Kanady. Oznacza to, że zarządzał siłami zbrojnymi tego kraju w kluczowym dla bezpieczeństwa świata okresie znanym pod nazwą "zimnej wojny". Gdy odszedł ze służby wsławił się tym, że publicznie oświadczył, iż nie jesteśmy jedyna cywilizacja we Wszechświecie. Teraz polityk ostrzega przed groźba międzygwiezdnego konfliktu zbrojnego.

 

Co więcej Hellyer twierdzi, że obcy żyją na Ziemi, ale ponieważ starają się być dyskretni nie zauważmy sposobu, w jaki mieszają się w nasze sprawy. Jego zdaniem UFO nie jest jakąś efemerydą, tylko realnym zjawiskiem.

 

Kanał telewizyjny Russia Today przeprowadził wywiad z kanadyjskim politykiem. Wypytywano go w jego trakcie o możliwość wybuchu "gwiezdnych wojen" z tymi hipotetycznymi obcymi. Zdaniem Hellyera jest to całkiem prawdopodobna ewentualność. Jego zdaniem wystarczy, aby jakiekolwiek ziemskie siły zbrojne zdołały zestrzelić któryś z pojazdów UFO i będziemy mieli konfrontację.

Paul Hellyer już wielokrotnie wypowiadał się na te tematy i zawsze w podobnym tonie. Wygląda na to, że albo wie o czymś, o czym nie jest informowany ogół społeczeństwa, albo uczynił z tego zagadnienia sposób na wzbudzenie zainteresowania mediów, co skutecznie mu się udaje.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika POUL WALKER

dobre tez to biore pod uwage

dobre tez to biore pod uwage .np smierc niewydaje mi sie konce m wjakis nieznany nam sposób wlasnie swiadomosc przechodzi gdzie indziej .cos podobnie gdy ginie sie w snie czlowiek sie budzi.

ban do 2033 roku 

Portret użytkownika Badacz UFO

Ciekawe niby jak i skąd to

Ciekawe niby jak i skąd to UFO miało by tu dolecieć. No dobra, załóżmy że "oni" umieją latać szybciej od światła, a nawet jeszcze szybciej przez co podróż z gwiazdy do gwiazdy zajmuje im kilka minut... Dlaczego oni nie odp(...)rdolą się od Ziemi, skoro w kosmosie jest tyle podobno różnych planet, niektóre bez inteligencji, ale za to z florą i fauną. Takie coś jak Ziemia za Dinozaurów:P Tam nikt by im nie przszkadzał, a tu przeszkadzają im badacze UFO, broń atomowa, tankowce, broń chemiczna - w ogóle ludzie.

Nie ma ani jednego dowodu na istnienie UFO, pokaż mi choć jedno muzeum lotnictwa, albo chociaż jakiś park rozrywki w którym znajduje się latajacy spodek, albo ciała obcych.

Portret użytkownika zibi1973

Nie ma dowodów badaczu to

Nie ma dowodów badaczu to sobie popatrz pod zibi1973 na fotosiku,chyba bym był lepszym badaczem ufo,masz coś jako badacz czy tylko słowa nie ma ich,gorzej że jest ich coraz więcej,zaczynają się tu zlatywać pod postacią meteorytów tak to się teraz ich nazywa

Portret użytkownika zibi1973

W sumie tak,ale raz odpisywał

W sumie tak,ale raz odpisywał mi tu na komentarz gostek, o nicku wkurzony kosmita opowiadał o 120 bazach pod ziemią,co amerykanie robią na nich badania,sam miałem okazje doświadczyć jak leciał srebrny obiekt a puzniej stanął i w pionie zlatywał ogień,falowało na boki i wpadło w brzuzki,poszłem po żonę żeby zobaczyła że coś tam jest,brała mnie za szaleńca,popatrzyliśmy  jak błyskało na jasno niebieski kolor z 5 min i zapaliła latarkę i znikło,byliśmy z 80 metrów,nie byłem w stanie iść bliżej,nie jestem przygotowany i świadomy tego co by mnie spotkało?

Portret użytkownika Juszka

Poul (może podasz swój

Poul (może podasz swój prawdziwy nick) czy UFO- ja wole pisać cywilizacje nieznane, obce nam cywilizacje, przybysze z kosmosu ... istnieją i jest jeden niepodważalny dowód, którego nawet najwięksi sceptycy nie są w stanie obalić, nikt nawet nie próbuje z tym dowodem dyskutować.
Co do dowodów pośrednich-czy mniejszej rangi polecam przeczytać podręcznik napisany w CAI Majestic12 czy też tajna akcja o kryptonimie PROJEKT SERPO. gdzieś mam zapisaną stronę z tymi faktami.
jak chcesz poważnie podyskutować to są ciekawe wątki na astromaniaku.

Portret użytkownika POUL WALKER

badaczu ufo cienki z ciebie

badaczu ufo cienki z ciebie badacz jak nie wiezysz i zadajesz takie pytania.miepowinienes wpierw zgłebic temat hm???jesli zadajesz pytanie .Ciekawe niby jak i skąd to UFO miało by tu dolecieć ,no proszeeee .nielicz ze ktos bedzie odpisywał.

ban do 2033 roku 

Strony