Zestrzelenie jednego UFO może się zakończyć gwiezdnymi wojnami

Kategorie: 

Paul Hellyer w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku był ministrem obrony Kanady. Oznacza to, że zarządzał siłami zbrojnymi tego kraju w kluczowym dla bezpieczeństwa świata okresie znanym pod nazwą "zimnej wojny". Gdy odszedł ze służby wsławił się tym, że publicznie oświadczył, iż nie jesteśmy jedyna cywilizacja we Wszechświecie. Teraz polityk ostrzega przed groźba międzygwiezdnego konfliktu zbrojnego.

 

Co więcej Hellyer twierdzi, że obcy żyją na Ziemi, ale ponieważ starają się być dyskretni nie zauważmy sposobu, w jaki mieszają się w nasze sprawy. Jego zdaniem UFO nie jest jakąś efemerydą, tylko realnym zjawiskiem.

 

Kanał telewizyjny Russia Today przeprowadził wywiad z kanadyjskim politykiem. Wypytywano go w jego trakcie o możliwość wybuchu "gwiezdnych wojen" z tymi hipotetycznymi obcymi. Zdaniem Hellyera jest to całkiem prawdopodobna ewentualność. Jego zdaniem wystarczy, aby jakiekolwiek ziemskie siły zbrojne zdołały zestrzelić któryś z pojazdów UFO i będziemy mieli konfrontację.

Paul Hellyer już wielokrotnie wypowiadał się na te tematy i zawsze w podobnym tonie. Wygląda na to, że albo wie o czymś, o czym nie jest informowany ogół społeczeństwa, albo uczynił z tego zagadnienia sposób na wzbudzenie zainteresowania mediów, co skutecznie mu się udaje.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Bajki - gdyby tak było, to

Bajki - gdyby tak było, to ilość UFO jakie z Ziemi nie powróciły/eksplodowały/rozbiły się tu czy uległy awariom i np. utonęły już dawno stałoby się pretekstem do totalnego ataku na nas!!

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Sylwia

Witam wszystkich,   czytam

Witam wszystkich,
 
czytam często ZM, INNE MEDIUM ITP. W końcu zdecydowałam się napisać Smile
Pozwolę sobie napisać, zanim przejdę do konkretów, że: nie jestem nawiedzoną kobietą spędzającą noce na dachu w oczekiwaniu na zielonych i nie jestem dobra w dzieleniu się własnym zainteresowaniem w temacie UFO oraz WSZECHŚWIATA. Staram się być speptyczna i nie brać wszystkiego do siebie.
 
Zaczęłam Was czytać oraz interesować się tą tematyką po pewnym zdarzeniu w 2011 roku. Nie wiem co to było, trudno mi to określić do dnia dzisiejszego. W 2011 roku wyjechałam do Rzeszowa z pracy na 2 tygodniowe szkolenie.
Wieczór spędzałam samotnie w pokoju rozmawiając z mężem przez telefon. Nie znam tej ulicy w Rzeszowie, to było blisko centrum, z okna 4 piętra widziałam duży Kościół. Okno miałam otwarte, siedziałam na parapecie, w chwili kiedy spojrzałam przez okno w stronę Kościoła zobaczyłam (nie wiem jakim słowem mam to określić) 5 obiektów różnego koloru. Nie wiem co to było. Latały jeden za drugim, czasami tworząć koło gdy po chwili zmieniały kierunek tak jakby się goniły. Kolory jakie zauważyłam to: czerwień, zieleń, typowy żółty. Latały tak prawie godzine, nie tylko ja je widziałam bo po jakiejś chwili coraz więcej osób zaczeły je dostrzegać. Szkoda, że nie posiadam filmu, wprawdzie miałam nawet dwa nagrane na telefon, ponieważ w momencie kiedy dostrzegłam to coś rozłączyłam się, bo mój mąż nie wierzył w to co mu mówie. Nagrałam dwa filmy, ale telefon został po jakimś roku sprzedany razem z filmami Smile Szkoda, to było ekscytujące przeżycie.
Czy to mogły być balony meteorologiczne ?
 
Pozdrawiam serdecznie
 
Sylwia

Portret użytkownika logik

UFO? Jakie tam UFO - gdyby

UFO? Jakie tam UFO - gdyby kosmici nas  odwiedzali w latajacych statkach zwnaych UFO - już dawno nawiazaliby z nami kontakt albo nas zaatakowali
Ale nic takiego nie miało miejsca, a temat UFO pojawia sie od wieków.
Juz w starozytnosci podobno obcy pomagali nam budowac piramidy : )
Zamiast szukac sensacji i popadac w teorie spiskowe - myslmy samodzielnie i wyciagajmy logiczne wnioski
Jesli jakims cudem kosmici nas odwiedzaja to jedynym wytłumaczeniem ich ukrywania sie jest to ze prowadza na nas badania
Po co te badania? Moze to ich hobby.
Podobno niektórzy widzieli UFO na własne oczy - jeśli tak to z pewnoscia UFO zostało zarejestrowane miliony razy przez kamery, satelity, na zdjeciach fachowców obserwujacych przestrzen powietrzna naszej planety, ludzi roznych narodowsci
Czemu mieliby oni to ukrywac przed mediami?
Smierdzi to kompletna paranoja
Kosmici to abstrakcja, a UFO to ewentulanie jakas pilnie strzezona technologia wojskowa, by nie została skopiowna przez konkurencje
W erze wyscigu zbrojen jest to logicznie wytłumaczalne.
A jesli ktos przypadkiem cos zobaczy na niebie mozna łatwo zamydlic mu poczy ze widział UFO pełne zieolnych kosmitów : )
 
 

Portret użytkownika Ziber

To sie kupy nie trzyma , jak

To sie kupy nie trzyma , jak niby mielibyśmy zestrzelić ich statek? wystarczy ze cywilizacja byla by minimum starsza od nas o 500 lat  to nic byśmy nie mogli zrobić. To tak jakby łucznik ze średniowiecza miał zestrzelić F-16, bajka poprostu.

Portret użytkownika Deus

W zasadzie szanse na takie

W zasadzie szanse na takie zestrzelenie są małe, ale jakieś są. Wystarczy trafić tylko w jakiś newralgiczny punkt lub element. Tak dla twojego przykładu, jeżeli ten łucznik trafi we wlot silnika, może zrobić niemały bałagan w turbinie, a w konsekwencji unieruchomić silnik. No a to, spowodowałoby katastrofę lotniczą.
Myślę, że podobne szanse mają ziemskie systemy uzbrojenia. Pozostaje tylko pytanie, wynikające z artykułu. Jak na takie strącenie/zestrzelenie zareagowaliby Oni? Wg mnie nie zareagowaliby dlatego, że to wiązałoby się z ich ujawnieniem, a jak dotąd skrupulatnie tego unikają.

Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. Stanisław Lem
 

Portret użytkownika dzyszla

Mnie się nasuwa jedno pytanie

Mnie się nasuwa jedno pytanie - czy cywilizacja latająca w przestrzeni kosmicznej ma tak rozwiniętą technologię, że - nieprzewidujac działania naszej prymitywnej - możemy jej zrobić krzywdę, czy to my mamy tak dobrą technologię, że jest w stanie wyrządzić krzywdę ich technologii?

Portret użytkownika pako1205

Trudno namierzyć niewidoczny

Trudno namierzyć niewidoczny cel.Pojęcie "walka",w przypadku tak zaawansowanych inteligencji,ma jeden tylko finał,jednak jeżeli już wspomniałem o wyższych formach-to do takiego,powiedzmy "konfliktu"-wogóle nie dojdzie.My,jako rasa,nie jesteśmy w tej konfiguracji myśliwymi... .Takie moje nieskromne zdanie.

Portret użytkownika Kazek12

To tylko tłumom ludzkim

To tylko tłumom ludzkim wydaje się, że jestesmy sami we Wszechświecie/SWielowszechświecie, gdy tak naprawdę jesteśmy jedną z wielu grup istot , które musza współżyc ze sobą , nie zdając sobie z tego sprawy, a komunikacja i współdziałanie odbywają się poprzez światłem kodowane informcje oraz w niewielu przypadkach, o których nie mamy pojęcia, poprzez kontakt osobisty w postaci UFO oraz osoby innych cywilizacji.
Czy możliwa jest wojna kosmiczna ?  Myslę, że nie, bo innym cywilizacjom nie zależy na domincji, a na współpracy, dla dobra całego Wszechświata/Wielowszechświata.

Portret użytkownika JackDaniels

Faktycznie wygladają

Faktycznie wygladają realistycznie te postacie. Szczegolnie że z prawej to postac Taun We,wygenerowana komputerowo do filmu Gwiezdne Wojny Lol Co nastepne wkleicie? Predatora? Lol

Portret użytkownika andiu1119

,,mdf,, książka bardzo

,,mdf,, książka bardzo ciekawa daje sporo do myślenia.Co ciekawe Billi Meier wspomina o planecie Akart [odległość planety,zaludnienie,stopień zawansowania cywilizacji, itp]Czy Meier czytał Artura Barleta??Czy wiedza pochodzi od plejadan??. Ciekawy opis Dominika Myrciuka przypadek ufonautów z planety Arkad.Warto przeanalizować.

Portret użytkownika aqw

Na czerwonym niebie pojawi

Na czerwonym niebie pojawi się Krzyż Jezusa Chrystusa. Później każdemu pokaże się Pan Jezus, który następnie ukaże stan w jakim znajduje się obecnie twoja dusza. Wszystkie twoje grzechy i co one zrobiły z twoją duszą. Odczujesz wtedy wstyd za nie. Błagaj o Miłosierdzie i żałuj za swoje grzechy.
Gdy ujrzysz Krzyż na niebie przygotuj się na to spotkanie byś zdążył załowad za swoje grzechy, a czas tego wydarzenia jest blisko.

Portret użytkownika norberts

" Dlaczego oni nie [ciach] od

" Dlaczego oni nie [ciach] od Ziemi, skoro w kosmosie jest tyle podobno różnych planet, niektóre bez inteligencji, ale za to z florą i fauną. Takie coś jak Ziemia za Dinozaurów:P Tam nikt by im nie przszkadzał, a tu przeszkadzają im badacze UFO, broń atomowa, tankowce, broń chemiczna - w ogóle ludzie.
Nie ma ani jednego dowodu na istnienie UFO, pokaż mi choć jedno muzeum lotnictwa, albo chociaż jakiś park rozrywki w którym znajduje się latajacy spodek, albo ciała obcych."
 
A dlaczego załóżmy Europejczycy jeżdżą do Afryki i robią zdjęcia zwierzętom? A dlaczego gdy jest odkrywane jakieś plemie na zadupiu gdzie nie dotarła cywilizacja, znajdzie się ktoś kto z kamerą stara się obserwować to plemię w taki sposób, aby nie zostać zauważonym? Przecież można byłoby od razu ich do wora, zaprosić do Warszawy i kazać sprzątać ulice, co nie? 

Portret użytkownika Bart

29 albo 30 grudnia - nie

29 albo 30 grudnia - nie jestem pewien, wieczór, ciemno jak w d, coś przerżnęło nieboskłon pozostawiając za sobą jakby chmurkę, w kierunku północ lub połnocny wschod, podczas gdy ja obserwator znajdowałem się w K-Koźlu. Meteor z roju, gruz Isona czy coś innego? widział to ktoś ?   

Portret użytkownika kris7000

Po co jakis atak.wystarczy

Po co jakis atak.wystarczy przy ich technologi mocniejsza grypa hiszpanka lub jakas asteroide skierowac na ziemie i po ptokach.ktos bawi sie nami i manipuluje.czemu mowimy tyloma jezykami.roznice dziela tak mamy w genach.jak bysmy wspolnie wszyscy na swecie my ludziska wspolpracowali mieli bysmy??kojarzy mi sie niby nasz bog co pomieszal nam jezyki bo sie nas obawial czy co????

Portret użytkownika ktoś_bliżej_nieokreślony

Bo tacy już są ludzie. Jakimś

Bo tacy już są ludzie. Jakimś cudem jesteśmy gatunkiem, który jak nie ma wrogów to źle się czuje, więc, by dobrze się poczuć, szukamy przynajmniej różnic, nie po to, by zrozumieć, ale po to, by je wzmocnić i móc powiedzieć, że my to my, a oni to nic nie warte ścierwo. Druga strona mówi swoim dokładnie to samo Smile . Nawet gdyby komuś udało się zażegnać większość doskwierających nas problemów i większość ludzi by zgodziła się żyć zgodnie z danym kodeksem, zawsze znajdzie się wśród nas ktoś, kto nawet najidealniejszy system rozpiernili, kierując się podstawową zasadą "bo tak i już".

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.

Portret użytkownika Wojox

Szczególny "najazd" UFO widać

Szczególny "najazd" UFO widać w tym stuleciu. Biblia wyjaśnia co się stało :
Księga Objawienia 12 :
7 I wybuchła wojna w niebie: Michał i jego aniołowie toczyli bitwę ze smokiem i toczył bitwę smok i jego aniołowie, 8 ale nie przemógł ani się już nie znalazło dla nich miejsce w niebie. 9 Zrzucony więc został wielki smok, pradawny wąż, zwany Diabłem+ i Szatanem, który wprowadza w błąd całą zamieszkaną ziemię; zrzucony został na ziemię, a z nim zostali zrzuceni jego aniołowie.
Przed potopem mogli swobodnie buszować i ingerować w ludzkie sprawy aż doprowadzili do potopu.
Księga Rodzaju 6:
1. A gdy zaczęło przybywać ludzi na powierzchni ziemi i rodziły się im córki, 2 synowie prawdziwego Boga zaczęli zwracać uwagę na córki ludzkie, jako że były piękne; i pojmowali za żony wszystkie, które sobie wybrali
Teraz mają kłopot z przybraniem ludzkiej powłoki, dlatago widzicie ci widzice, szaraki, gady ale nie ludzie...
Kombinują z ludzkim DNA, nieraz czytaliście zapewne że interesują się ludzkim "software". Tylko po co? Chcą być nami...Albo chcą się ukryć w naszych powłokach i oszukać Boga kiedy przyjdzie im dołaczyć do swych braci :
List Judy 1:
6 Aniołów zaś, którzy nie zachowali swego pierwotnego stanowiska, lecz opuścili swe właściwe miejsce mieszkania, zatrzymał wiekuistymi więzami w gęstej ciemności na sąd wielkiego dnia.
Księga Objawienia 20:
1 I ujrzałem anioła zstępującego z nieba z kluczem od otchłani i wielkim łańcuchem w swej ręce. 2 I schwytał smoka, pradawnego węża, którym jest Diabeł i Szatan, i związał go na tysiąc lat. 3 I wrzucił go do otchłani, i zamknął ją, i nad nim opieczętował, żeby już nie wprowadzał w błąd narodów, aż się skończy tysiąc lat. Potem ma być wypuszczony na krótki czas.
 
Tego ostatniego boją się najbardziej...
 
 

Portret użytkownika Badacz UFO

Obcy są tak dyskretni że

Obcy są tak dyskretni że wszędzie ich pełno. Wystarczy wyjść na dwór, nie trzeba nawet lornetki, wystarczy kalukator by nagrać  UFO i wrzucić na youtube.

A w ogóle to co to za bzdura, że skoro zastrzelą im 1 talerz, to od razu będzie "dzień niepodległości" nam zgotowany? To nerwowi są ci obcy, bo przecież co im szkodzi prewencyjnie zaatakować Ziemię zanim stracą choć 1 spodek?

Portret użytkownika zielonawyspa

Zmusiło ono mnie bowiem do

Zmusiło ono mnie bowiem do zadania sobie pytania "dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika Immanuel

To nie są ufonauci tylko

To nie są ufonauci tylko agenci służb barbarzyńskich okupantów naszej planety! Oni działają wbrew ewolucji Kosmosu i prędzej czy później MUSZĄ PRZEGRAĆ! Proszę sobie przypomnieć wspaniałą postać Billy Meiera! Era Wodnika według informacji Pleyaran nastąpi dopiero w 2029r niestety. Do tego czasu jesteśmy w tunelu przejścia, stąd wróg ludzkości robi wszystko, żeby do tego przejścia na stronę dalszego Życia w Świetle Prawdy przeszła jak najmniejsza liczba ludzi i o to tu głównie chodzi w temacie depopulacja!

Portret użytkownika Homo sapiens

Zdjęcia wyglądają całkiem

Zdjęcia wyglądają całkiem realistycznie, jednak ufo problem jest znacznie poważniejszy niż się wszystkim wydaje, te istoty są strasznie potężne i z nimi nie ma żartów.
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Właśnie pojawił się film znanego pastora odnośnie czasu i tego jak hebrajscy prorocy "podróżowali" poprzez czas, o tym było pisane na innymmedium,
tutaj: //innemedium.pl/wiadomosc/podroznicy-w-czasie-dowody
link do filmu: Time Travelers of the Bible http://www.youtube.com/watch?v=7l9NmBbB4LI
Polecam, bardzo ciekawe wywody są tam przedstawione odnośnie czasu i tego jak prorocy przemieszczali się w czasie, język angielski niestety.
 
[..]Jeśli ktoś podczas podróży w czasie wstecz zabije własnego dziadka przed poczęciem swojego ojca, to ten ktoś się nie narodzi i nie odbędzie podróży w czasie i nie zabije własnego dziadka. Paradoks dziadka jest szczególnym przypadkiem sytuacji, gdy podczas podróży w czasie uniemożliwia się ją. Jednak jest proponowanych kilka rozwiązań tej sprzeczności, jaką jest paradoks dziadka, mających uczynić ją sprzecznością pozorną: A - podczas podróży w czasie wstecz podróżnik przedostaje się tunelem czasoprzestrzennym do alternatywnego wszechświata, więc zabicie dziadka spowoduje jedynie to, że podróżnik nie narodzi się we wszechświecie, do którego się dostał i w którym zabił dziadka, a nie nienarodzenie się podróżnika we wszechświecie, z którego przybywa; B - podczas podróży w czasie wstecz nie można dokonać niczego, co mogłoby ją uniemożliwić, gdyż nie zrobiło się tego w przeszłości; (również wskazuje się na niemożność zmiany tzw „lini świata”. Jeżeli ktoś jest zainteresowany mechaniką kwantową to niech wpisze w goglach zwrot „linia świata” Jest to zbór skomplikowanych twierdzeń na temat budowy naszej czasoprzestrzeni z punktu fizyki oraz mechaniki kwantowej. Inną kwestią dotyczącą możliwości podróży w czasie jest istnienie wehikułu czasu. Argumentem za tym, że on nie istnieje i nigdy nie powstanie, jest to, że w przeciwnym razie obecnie żyliby podróżnicy z przyszłości i dali tego świadectwo.[...]
 
Opis podróży w czasie jest niezwykle skomplikowany i wiązać się może z takim przemieszczaniem problem natury psychologicznej, bo czas jest jednym z wymiarów, a w tekście "deusa" są wzmianki o możliwych komplikacajach psychologicznych u podróżników poprzez czas, co zresztą prawdopodobnie ma miejsce, nawet w filmie o podróżniku w czasie (zamieszczonym we wspomnianym tekście na innymmedium) takie elementy są opisywane, więć przemieszczanie się w czasie nie jest bezpieczne dla tych co są słabo uduchowieni lub nie mają pozwolenia od Stwórcy kontinuum !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika POUL WALKER

uwazam ze teorie howkinsa o

uwazam ze teorie howkinsa o pdrorzach sa błedena.zwłaszcza jesli chodzi o paradoks.podroze  w czasie  to nic innego jak  podroz do swiata  rownoległego.w zaleznosci w ktorym miejscu chcesz sie znalezc .paradoks niemoze istniec.jesli przeskocze do 1950 roku zabije dziadka to zniszcze swoje zycie w tamtym swiecie.howkins niejest wstanie udowodnic swojej teorji tak jak ja ze podroz w czasie to podrurze do swiatow rownoleglych .ale biorac pod uwage cala dzisiejsza wiedze sklaniam sie ku swojej teorji .ale sa dowody bo juz przesyli czastke ktora jest w 2 miejscach jednoczesnie .okaze sie gdy osiagniemy juz taka technologia .w co wątpie by ujrzala swiatło dzienne.

ban do 2033 roku 

Portret użytkownika Badacz UFO

Ciekawe niby jak i skąd to

Ciekawe niby jak i skąd to UFO miało by tu dolecieć. No dobra, załóżmy że "oni" umieją latać szybciej od światła, a nawet jeszcze szybciej przez co podróż z gwiazdy do gwiazdy zajmuje im kilka minut... Dlaczego oni nie odp(...)rdolą się od Ziemi, skoro w kosmosie jest tyle podobno różnych planet, niektóre bez inteligencji, ale za to z florą i fauną. Takie coś jak Ziemia za Dinozaurów:P Tam nikt by im nie przszkadzał, a tu przeszkadzają im badacze UFO, broń atomowa, tankowce, broń chemiczna - w ogóle ludzie.

Nie ma ani jednego dowodu na istnienie UFO, pokaż mi choć jedno muzeum lotnictwa, albo chociaż jakiś park rozrywki w którym znajduje się latajacy spodek, albo ciała obcych.

Portret użytkownika zibi1973

Nie ma dowodów badaczu to

Nie ma dowodów badaczu to sobie popatrz pod zibi1973 na fotosiku,chyba bym był lepszym badaczem ufo,masz coś jako badacz czy tylko słowa nie ma ich,gorzej że jest ich coraz więcej,zaczynają się tu zlatywać pod postacią meteorytów tak to się teraz ich nazywa

Portret użytkownika zibi1973

W sumie tak,ale raz odpisywał

W sumie tak,ale raz odpisywał mi tu na komentarz gostek, o nicku wkurzony kosmita opowiadał o 120 bazach pod ziemią,co amerykanie robią na nich badania,sam miałem okazje doświadczyć jak leciał srebrny obiekt a puzniej stanął i w pionie zlatywał ogień,falowało na boki i wpadło w brzuzki,poszłem po żonę żeby zobaczyła że coś tam jest,brała mnie za szaleńca,popatrzyliśmy  jak błyskało na jasno niebieski kolor z 5 min i zapaliła latarkę i znikło,byliśmy z 80 metrów,nie byłem w stanie iść bliżej,nie jestem przygotowany i świadomy tego co by mnie spotkało?

Portret użytkownika Juszka

Poul (może podasz swój

Poul (może podasz swój prawdziwy nick) czy UFO- ja wole pisać cywilizacje nieznane, obce nam cywilizacje, przybysze z kosmosu ... istnieją i jest jeden niepodważalny dowód, którego nawet najwięksi sceptycy nie są w stanie obalić, nikt nawet nie próbuje z tym dowodem dyskutować.
Co do dowodów pośrednich-czy mniejszej rangi polecam przeczytać podręcznik napisany w CAI Majestic12 czy też tajna akcja o kryptonimie PROJEKT SERPO. gdzieś mam zapisaną stronę z tymi faktami.
jak chcesz poważnie podyskutować to są ciekawe wątki na astromaniaku.

Portret użytkownika POUL WALKER

badaczu ufo cienki z ciebie

badaczu ufo cienki z ciebie badacz jak nie wiezysz i zadajesz takie pytania.miepowinienes wpierw zgłebic temat hm???jesli zadajesz pytanie .Ciekawe niby jak i skąd to UFO miało by tu dolecieć ,no proszeeee .nielicz ze ktos bedzie odpisywał.

ban do 2033 roku 

Strony