Baba Wanga ostrzegała, że za czarnego prezydenta Ameryka zamarznie

Kategorie: 

Ostatnie doniesienia z USA wskazują na to, że jedna z przepowiedni słynnej bułgarskiej jasnowidzki, Baby Wangi, zaczyna się ziszczać. Przypomnijmy, że przewidywała ona, że 44-ty prezydent będzie czarnoskóry i za jego rządów Ameryka zamarznie. Jak wiemy dzisiaj prezydentem jest Barack Hussein Obama a bezprecedensowa fala arktycznego mrozu dosłownie zamroziła większość kontynentu.

 

Poza tym słynna Baba Wanga opcjonalnie wskazywała na to, że ów czarny prezydent, będzie ostatnim amerykańskim prezydentem i w jego czasach nastąpi wielki kryzys gospodarczy, który doprowadzi do rozpadu Stanów Zjednoczonych na część południową i północną.

 

Wanga wspominała o tym, że kluczem dla pokoju na świecie jest Bliski Wschód. Mówiła też, że III wojna światowa wybuchnie wtedy, kiedy upadnie Syria. Bardzo niepokojąco brzmi jej proroctwo o radioaktywnym opadzie, który spowoduje, że na półkuli północnej zginą wszystkie zwierzęta i roślinny.

Źródło: YouTube

Intrygująco brzmią jej proroctwa na temat odkryć archeologicznych, które zostaną poczynione w przyszłości. Nazywała to czasem cudów i wielkich odkryć, które całkowicie zmienią rozumienie świata od czasów starożytności. Mówiła o księgach, w których jest zapisana historia ludzi i spisane jest wszystko, co było, jest i będzie. Można jednak założyć, że nawet jeśli ktoś kiedyś takie rzeczy odnajdzie i zdoła je odczytać to długo pozostaną w ukryciu.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika benet

 Z tego co słyszałem to w

 Z tego co słyszałem to w 2010 według jej przepowiedni miała byc III wojna światowa, należy jednak staruszce pomyłkę wybaczyć w końcu posługiwała się alfabetem braila,mogła biedaczka dziurkę postawić nie w tym miejscu co trzeba.Przypomniał mi się kom.z dawniejszego art. ktoś napisał,że "przepowiedziała śmierć stalina i ta przepowiednia się sprawdziła" Smile czyli baba jest wiarygodna

Portret użytkownika Zenek

Tak jak nie wszystko co na

Tak jak nie wszystko co na "rynku" jest ometkowane jako "przepowiednie Nostradamusa" są przez niego faktycznie spisane tak nie wszystko co "mówiła Baba Wanga" ona sama faktycznie powiedziała. Obrzezane bydlaki śiniące się do bestii yahwe o władzę i bogactwa od dawna wykorzystują wizerunki sławnych osób by podkładając im swoje (nazistowskie/ masońskie/ syjonistyczne ...) stwierdzenia tak nakręcać emocjonalnie strach wśród ludzi. No bo kto zareaguje jak w prasie ogłoszą iż "rabi pierdek z koziej dupy coś ogłosił"? Tylko dyżurny zestaw ciot i pedziów dających się mu "nauczać" będzie tym "newsem" zajarany na wieki ale gdy te same "słowa" podłoży się (bezprawnie) pod (na przykład) Nostradamusa to już zainteresowanie będzie wieksze. I w tym momencie tłumy zaczynają żyć taką sfałszowaną przepowiednią dopasowywując swoje oczekiwania, marzenia czy wyobrażenia przyszłości pod nią i w ten sposób samodzielnie sprawiając iż nawet najbardziej kretyńskim wymysłom cpunów od macy nieubłąganie rośnie szansa na zaistnienie "przepowiedzianych wydarzeń". I po to żydłactwo podkłada swoje urojenia pod "Nostradamusa" "Babe Wangę" i innych. Tym lepszych im bardziej znanych i poważanych wśród gojowych mas jełopów wierzących w "nieuchronność przepowiedni". To taka "reklama podswiadomościowa" tylko w jednej ze swoich wersji "wymyślonej" jeszcze sprzed technologicznych czasów.
 
A Baba Wanga ma tego pecha iż jest sławna, była nieomylna i już nie żyje co umożliwia satanistom yahwe jeżdzenie po jej wizerunku jak po zajeżdzonej kobyle bo się już i sama nie obroni ani nikt jej nie obroni bo obrońcy i tak, we wszelkich globalistycznych pedziomediach, zostaną głosami "znawców pism" zakrzyczeni. Tak się robi frajerstwo w bambuko na "przepowiednie".
 
 
 

Portret użytkownika baca

zgadzam się - zważywszy na

zgadzam się - zważywszy na jej wieloletnie doświadczenie można by jej zmienić nicka na Baba Warga - jako że nie tylko baby widzą zjawiska w czasie ale czas także odciska widoczne piętno na badaczkach i wraz z jego upływem niektóre rzeczy sięgają już starym babom do kolan...

Strony