Baba Wanga ostrzegała, że za czarnego prezydenta Ameryka zamarznie

Kategorie: 

Ostatnie doniesienia z USA wskazują na to, że jedna z przepowiedni słynnej bułgarskiej jasnowidzki, Baby Wangi, zaczyna się ziszczać. Przypomnijmy, że przewidywała ona, że 44-ty prezydent będzie czarnoskóry i za jego rządów Ameryka zamarznie. Jak wiemy dzisiaj prezydentem jest Barack Hussein Obama a bezprecedensowa fala arktycznego mrozu dosłownie zamroziła większość kontynentu.

 

Poza tym słynna Baba Wanga opcjonalnie wskazywała na to, że ów czarny prezydent, będzie ostatnim amerykańskim prezydentem i w jego czasach nastąpi wielki kryzys gospodarczy, który doprowadzi do rozpadu Stanów Zjednoczonych na część południową i północną.

 

Wanga wspominała o tym, że kluczem dla pokoju na świecie jest Bliski Wschód. Mówiła też, że III wojna światowa wybuchnie wtedy, kiedy upadnie Syria. Bardzo niepokojąco brzmi jej proroctwo o radioaktywnym opadzie, który spowoduje, że na półkuli północnej zginą wszystkie zwierzęta i roślinny.

Źródło: YouTube

Intrygująco brzmią jej proroctwa na temat odkryć archeologicznych, które zostaną poczynione w przyszłości. Nazywała to czasem cudów i wielkich odkryć, które całkowicie zmienią rozumienie świata od czasów starożytności. Mówiła o księgach, w których jest zapisana historia ludzi i spisane jest wszystko, co było, jest i będzie. Można jednak założyć, że nawet jeśli ktoś kiedyś takie rzeczy odnajdzie i zdoła je odczytać to długo pozostaną w ukryciu.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Gamma

tak z innej beczki, Baca

tak z innej beczki, Baca niedługo w Polsce będzie znaczna część knesetu, chyba najwyższa pora żebyś udowadnił, że twoja postawa niejest tylko bełkotem trola i przeszedł do czynów....  okazja jakich mało

Portret użytkownika ona

tak sobie mysle,ze jestes

tak sobie mysle,ze jestes bardzo nieszczesliwym czlowiekiem...zycze wszystkiego dobrego a nade wszystko otwartego umyslu i pozytywnego nastawienia do swiata i wszystkiego co istnieje..Pozdrawiam z daleka Wink p.s. mam juz doroslych synow tak na marginesie by zaoszczedzic troche Twojego czasu kimkolwiek Jestes...

Portret użytkownika baca

kurde, jak nie zobaczę tego

kurde, jak nie zobaczę tego na własne oczy to w życiu nie uwierzę, że coś takiego mogło mieć miejsce...
mam niby uwierzyć na słowo, że Baba Jaga albo inny jasnowidz przepowiedział że synowie ci kiedys urosną...

Portret użytkownika blablabla

Naucz sie czytać ze

Naucz sie czytać ze zrozumieniem a potem pozwalam ci kontynuowac pisanie bzdur Smile Troszeczke ci pomoge. Napisane jest że przewidziała czarnoskórego prezydenta Ameryki i wcześniej, niż zaczeło być tak zimno na skale Syberyjską, wspomniała że Ameryka zamarznie. Fakt faktem jeszcze nie do końca zamarzła ale jak narazie sie nie myli i tak samo sie nie myliła z Fukushimą a zaznaczam że sprawa Fukushimy, kiedy Baba Wanga sie wypowiadała, nie była tak krytyczna Wink 

Portret użytkownika Endor

Stan pogrążonego w śpiączce

Stan pogrążonego w śpiączce byłego premiera nadal się pogarsza, źle funkcjonują nie tylko nerki, ale i inne najważniejsze organy - poinformował w piątek na konferencji prasowej dyrektor szpitala pod Tel Awiwem, gdzie Szaron przebywa.
Tymczasem z jego śmiercią jest związana niezwykła przepowiednia znanego rabina żydowskiego, którą podał tuż przed swoją śmiercią w 2006 roku (zmarł w wieku 100 lat). Rabin Yitzhak Kaduri stwierdził, że objawił mu się Mesjasz. W czasie wizji powiedział, że pojawi się na Ziemi po śmierci właśnie Ariela Szarona.
Serwis http://www.israeltoday.co.il ujawnił, że tuż przed śmiercią rabin zapisał także na małej kartce imię Mesjasza. Jako znakomity kabalista odczytał je z zestawienia sześciu liter. Wiadomość rabin kazał zapieczętować i odczytać rok później. Według tej wiadomości imię Mesjasza to Yehoshua (Jezus).
Imię „Yehoskua” miało być odczytane dzięki pierwszym literom fragmentu poświęconego Mesjaszowi w Starym Testamencie:
Y arim H a'Am V eyokhiakh S hedvaro V etorato O mdim
ירים העם ויוכיח שדברו ותורתו עומדים
/On obudzi ludzi i udowodni, że jego słowa niosą prawdę /
Nasz czytelnik, który zawiadomił pokład Nautilusa o tej przepowiedni, polecił także materiał wideo.
 
 
[...]Prosiłbym też o obejrzenie tego filmu na youtube,mówiącego o 2014 i 2015 i związanych z tym możliwych wydarzeń. Z tego co wiem to w Izraelu będą miały miejsce także wybory prezydenckie w 2014 roku.
"A cały księżyc stał się jak krew" (Ap. Św. Jana 6:12) w 2014 i 2015!
http://www.youtube.com/watch?v=RyOnNKqMswo
 
 

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Strony