Na Zabajkalu policja zapobiegła spaleniu czarownicy

Kategorie: 

Na terytorium za Bajkałem zatrzymano skazanych już wcześniej mężczyznę i kobietę, którzy próbowali spalić w piecu swoją ofiare. Podejrzewali ją o uprawianie czarów. Informację taką podano na regionalnej stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, pisze Lenta.

 

5 marca na policję zgłosiła się mieszkanka miejscowości Balej. Powiedziała, że przyszła odwiedzić swoją 46 -letnią kuzynkę, ale nie zastała jej w domu. W pokojach dostrzegła jednak ślady walki. Policja rozpoczęła poszukiwania zaginionej i odnalazła ją w porę tj. w chwili, gdy napastnicy wsuwali ją głową do rozpalonego pieca na opuszczonej budowie.

Bandytów aresztowano. Śledczym wytłumaczyli, że podczas picia alkoholu, doszli do wniosku, że ich przyjaciółka jest czarownicą, uprawia czary i magię. Udali się więc do jej domu. Zaplanowali porwanie i zapragnęli spalić niewiastę.

Ofiara została hospitalizowana z poważnymi oparzeniami twarzy i rąk. Zatrzymana kobieta, z powodu złego zachowania, została umieszczony w szpitalu psychiatrycznym. Policja decyduje teraz o kwalifikacji prawnej czynu.

To nie jest odosobniony przypadek w Rosji. 10 lutego 2014 na przedmieściach Moskwy skazano na karę zawieszenia 31 -letniego Andrieja Valdbauera, który zabił wróżkę. Powodem ataku było to, iż kobieta namówiła jego żonę do rozbicia rodziny. Andriej został skazany za morderstwo w stanie niepoczytalnym. Z kolei 28 listopada 2012 w Primorje skazano na 14,5 roku więzienia mężczyznę, który zamordował dwie wróżki. Zatłukł młotkiem kobiety, bo te nie umiały uleczyć jego gruźlicy. 05 sierpnia 2010 roku Giennadij Osipowich, mieszkaniec regionu Kemerowo, został skazany na 22 lat więzienia za usiłowanie zabójstwa wróżki i doprowadzenia do zgonu dwóch świadków wróżenia. Agresor rzucił się na ludzi z nożem, bo nie spodobało mu się, że wróżka przepowiedziała mu „życie w domu rządowym”.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

bardzo ciekawa sprawa z tymi

bardzo ciekawa sprawa z tymi wróżkami...ja osobiście nie pojmuję, jak ludzie pozwalają się ogłupiać ...bo teraz wróżką może zostać każdy bajkopisarz ...najlepsze są te z tv ;)...mam takie pytanie odnośnie artykułu?...cyt.
"To nie jest odosobniony przypadek w Rosji. 10 lutego 2014 na przedmieściach Moskwy skazano na karę zawieszenia 31 -letniego Andrieja Valdbauera, który zabił wróżkę."
...to jak sądzę zawiesili go za szyję ?... 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

[...]Hakim i Larry dyskutują

[...]Hakim i Larry dyskutują na zapleczu, a w tym czasie Moses i Bora pokazują mi coś, co – jeśli udowodni się, że posiada ludzkie właściwości (albo ludzkie DNA?!) – powinno, przynajmniej teoretycznie, zrewolucjonizować całkowicie wszystko, w co wierzymy i rzucić kompletnie nowe światło na naszą pradawną historię.  Zawinięty delikatnie i z czułością w szmatkę, w rękach Mosesa znajduje się… ząb trzonowy!  Lecz nie zwyczajny.  Jest mniej więcej pięciokrotnie większy od przeciętnej wielkości trzonowca dorosłej osoby, ma też czarniawe zabarwienie.  Po bliższym przyjrzeniu się łatwo dostrzec kanaliki nerwowe, korzenie oraz typową, gąbczastą strukturę w postaci niezwykle malutkich kanalików i zagłębień.  Jeśli to „podróbka”, to osoba, która ją wykonała musiała być prawdziwym artystą, mieć anielską cierpliwość i tytuł doktora dentystyki.  Istnieje, rzecz jasna, inne wyjaśnienie, znacznie bardziej prozaiczne, a mianowicie, że sam ząb jest prawdziwy, lecz należy do jednego ze zwierząt, zamieszkujących obecnie lub niegdyś okolice pustyni w Gizie.  Jednakże dopóki nie dokona się dalszych testów i analiz, można także założyć (a sądząc z tego, iż PRAWDOPODOBNIE znaleziono CAŁĄ dolną szczękę być może i uznać za pewnik), że był to ząb niezwykle wielkiego człowieka, jakieś cztery razy wyższego ode mnie (mam 193 cm wzrostu);  innymi słowy, iż jest to ząb giganta.  Ponieważ poczernienie zęba oznacza, iż jest on skamieniały, można założyć, iż – ludzki czy nie – mamy do czynienia ze znaleziskiem z bardzo odległej przeszłości.[...]
http://rafiki_yako.republika.pl/Egipt%20-%20raport.htm
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/slepienie-ochronne-nad-ziemia.html

Dziwaczny, olbrzymi ząb (giganta?)

http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Wiele wskazuje, że jednak giganci opisywani w Biblii istnieli naprawdę ! Oto zdjęcie odcisku Biblijnego giganta !
Strzałka wskazuje wgłębienia palców nogi giganta...

http://popotopie.blogspot.com

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Fanka1

  He he he wróżka

 
He he he wróżka przepowiedziała „życie w domu rządowym”... i pewnie z kratkami w oknach. Może wcześniej miał coś na sumieniu, że tak zareagował. I tak tam trafił po zabójstwach i usiłowaniu zabójstwa. Ale wróżka była tańsza niż dobry adwokat....a może teraz by chodził wolny.
Podejrzliwa żona bardziej wiarygodne info o mężusiu dostałaby od płatnego detektywa, może wcześniej uświadomiłby jej, co przedstawia sobą mąż, może wysądziłaby alimenty, których teraz nie dostanie.
W Rosji do wróżek chodzą gruźlicy... a czemu nie do lekarza? Wątpię czy w więzieniu go wyleczą.
Młodzieży i dorośli, nie korzystajcie z porad wróżek. To nie są właściwe specjalistki na kłopoty.
Przykłady pokazują, że kontakty z demonem mogą mieć i takie złe skutki. 
 

Strony