Zamrożony w zamrażarce guru sześć tygodni po śmierci nadal wysyła wiadomości do swoich zwolenników

Kategorie: 

Divya Jyoti Jagriti Sansthan (DJJS) „Misja Przebudzenia Boskiego Świata”, zorganizowała własne lodówki do przechowywania ciała założyciela Ashutosh Maharaj w Nurmakhan. Maharaj umarł w nocy z 28 na 29 stycznia br. i zostało to klinicznie potwierdzone. Mimo to mistrz wrócił do świątyni, w której nauczał – tyle tylko, że przechowywany jest w zamrażarce.

 

DJJS pozyskała własny sprzęt. Wcześniej używano lodówki wypożyczane z kostnicy. Zarząd DJJS informuje, że organizacja funkcjonuje normalnie, a sprawy załatwiane są w rutynowy sposób. Elektronicznie podziękowano także wszystkim ofiarodawcom, którzy wysłali im prezenty z okazji święta Holi.

 

Vishalanand Swami, sekretarz prasowy organizacji powiedział: „Informujemy, że misja nie jest i nie była w żałobie. Jesteśmy przekonani, że Ashutosh Maharaj wróci z samadhi (głębokiej medytacji ). Nasz założyciel ponad półtora miesiąca temu przeszedł śmierć kliniczną, ale „samadhi w zamrażarce” może trwać przez dłuższy czas. Wierni okazują mahara - ji (hinduski termin, oznaczający głęboki szacunek) dla mistrza. Maharaj poprosił nas, aby chronić jego ciało, dopóki nie wróci.

 

Decyzja o umieszczeniu nauczycieli w zamrażarce została zaskarżona w sądzie. Przeciwnicy misji twierdzą, że Maharaj był przywódcą, z którym kilku znajomych nie chce się rozstać, aby zarabiać pieniądze na przetrzymywaniu ciała. Ale sąd odrzucił wniosek po tym, jak władze lokalne uzyskały dokument potwierdzający, że śmierć nauczyciela nastąpiła w wyniku ataku serca.

„Sąd w Pendżabie uznał, iż Ashutosh Maharaj jest w stanie śmierci klinicznej, a wcześniej sam wyraził chęć, aby wyznawcy sami zdecydowali, co zrobią z jego ciałem” – powiedziała Rita Kohli, prawnik z Pendżabu.

Misja została założona w 1983 roku i ma ośrodki duchowne na całym świecie.

„Gdy zamkniemy oczy, możemy mówić do Maharaja, który zapewnił nas, że wróci” – powiedział inny przywódca misji.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Dżolka

zaraz zaraz, w necie jest już

zaraz zaraz, w necie jest już informacja, że po miesiącu policja silną grupą wtrargnęła w końcu na teren aśramu i zabrali rozkładające się zwłoki. Jakieś szumy na łączach komunikacyjnych są tu ewidentne.

Portret użytkownika LOKI KYRIOS

mogę pisać  jako  LOKI  lub

mogę pisać  jako  LOKI  lub KHORNE i POOL  co tam wolicie  - najwyraźniej nie dajecie rady z bacą   Lol  bo widzę że powrót jego osoby jest wam na rękę . Skoro usuwacie moje posty ... ale to nic Smile  -  w takim razie NARKA Smile   , z uśmiechem na ustach - pytanie czy  bacy posty  będą na temat ???
 
pozdrawiam
LOKI KYRIOS
KHORNE
POOL
I NIEZAREJESTROWANY  Smile Smile Smile Smile
BEZ POWAŻANIA
 

L.K

Portret użytkownika kuzYn

Ty nie patrz na bacę, tylko

Ty nie patrz na bacę, tylko na siebie, i nie chodzi o to czy piszesz głupoty o bacy, czy o kimś innym. 
Za takie spamowanie jest ban !!! A ponieważ miałeś już kilka banów, to ten będzie wieczysty !!!
Za potrójne konto również !

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika LOKI KYRIOS

a co do głupoty to żeby była

a co do głupoty to żeby była jasność - głupoty  to pisze baca w każdym swoim art. i zdaniu  , i jeszcze dla jasności   głupoty  o innych  ?  ,  chyba tylko o bacy  ... a dlaczego  bo :
jest nietolerancyjny , udaje że wszystko wie ,  obraża innych  itd...  nie chce mi się wyliczać ...
a co do głupoty  o innych to tylko do tych baranków bacowych co mu przytakują na tym forum ! i sami mnie zaczepiają gby ja bacę prostuję i przywracam do rzeczywistości  - więc są sobie winni
i jeszcze jedno patrząc na twoją postawę wnioskuję ... że to walka z wiatrakami żeby go  wykurzyć i zaprowadzić normalność  i poziom dyskusji lotów co najmniej IKARA !  ... bo macie przecież życie dzięki niemu istniejecie w sieci Smile
ŻENADA Smile
 
pozdrawiam  i żegnam nie pisz więcej do mnie i omnie  ... bez poważania  i bez obrazy  KUZYN Smile
 

L.K

Portret użytkownika b@ron

LOKI KYRIOS...piszesz... "a

LOKI KYRIOS...piszesz...
"a co do głupoty to żeby była jasność - głupoty  to pisze baca w każdym swoim art. i zdaniu  , i jeszcze dla jasności   głupoty  o innych  ?  ,  chyba tylko o bacy  ... a dlaczego  bo :
jest nietolerancyjny , udaje że wszystko wie ,  obraża innych  itd...  nie chce mi się wyliczać ..."
...podsumujmy...drażnią cię wypowiedzi bacy bo jest nietolerancyjny, udaje że wie wszystko, obraża innych i...nie chce ci się wyliczać...
i w związku z tym "prostujesz bacę" hmmm...nietolerując go, udając że wiesz więcej niż baca, obrażając bacę i tych co mu przytakują...nooo...ciekawa strategia...
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

he he no panie Baronie ależ

he he no panie Baronie ależ to nie żaden loki kyrios jak sie okazuje tylko stary dobry pool odgaszony jakieś półtora roku temu jak świeczka, nagle sie odrodził w roli poczwórnego chwasta - no ale Kuzyn dał rade i wyrwał go z korzeniami - zgaduję, że tak zwany moderator Borek umiejętnie go wywęszył i wystawił prawdziwemu moderatorowi na odstrzał - masakra jak to się ten trujący plankton gdzieś tam hibernuje a potem po latach wypuszcza pnącza i w liczbie mnogiej odrasta Smile
żegnaj pool ROFL
z prochu powstałeś i...
... i teraz masz próchnicę, prawda?

Strony