Zamrożony w zamrażarce guru sześć tygodni po śmierci nadal wysyła wiadomości do swoich zwolenników

Kategorie: 

Divya Jyoti Jagriti Sansthan (DJJS) „Misja Przebudzenia Boskiego Świata”, zorganizowała własne lodówki do przechowywania ciała założyciela Ashutosh Maharaj w Nurmakhan. Maharaj umarł w nocy z 28 na 29 stycznia br. i zostało to klinicznie potwierdzone. Mimo to mistrz wrócił do świątyni, w której nauczał – tyle tylko, że przechowywany jest w zamrażarce.

 

DJJS pozyskała własny sprzęt. Wcześniej używano lodówki wypożyczane z kostnicy. Zarząd DJJS informuje, że organizacja funkcjonuje normalnie, a sprawy załatwiane są w rutynowy sposób. Elektronicznie podziękowano także wszystkim ofiarodawcom, którzy wysłali im prezenty z okazji święta Holi.

 

Vishalanand Swami, sekretarz prasowy organizacji powiedział: „Informujemy, że misja nie jest i nie była w żałobie. Jesteśmy przekonani, że Ashutosh Maharaj wróci z samadhi (głębokiej medytacji ). Nasz założyciel ponad półtora miesiąca temu przeszedł śmierć kliniczną, ale „samadhi w zamrażarce” może trwać przez dłuższy czas. Wierni okazują mahara - ji (hinduski termin, oznaczający głęboki szacunek) dla mistrza. Maharaj poprosił nas, aby chronić jego ciało, dopóki nie wróci.

 

Decyzja o umieszczeniu nauczycieli w zamrażarce została zaskarżona w sądzie. Przeciwnicy misji twierdzą, że Maharaj był przywódcą, z którym kilku znajomych nie chce się rozstać, aby zarabiać pieniądze na przetrzymywaniu ciała. Ale sąd odrzucił wniosek po tym, jak władze lokalne uzyskały dokument potwierdzający, że śmierć nauczyciela nastąpiła w wyniku ataku serca.

„Sąd w Pendżabie uznał, iż Ashutosh Maharaj jest w stanie śmierci klinicznej, a wcześniej sam wyraził chęć, aby wyznawcy sami zdecydowali, co zrobią z jego ciałem” – powiedziała Rita Kohli, prawnik z Pendżabu.

Misja została założona w 1983 roku i ma ośrodki duchowne na całym świecie.

„Gdy zamkniemy oczy, możemy mówić do Maharaja, który zapewnił nas, że wróci” – powiedział inny przywódca misji.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika LOKI KYRIOS

no i ... tarzał  się baca po

no i ... tarzał  się baca po glebie tarzał wpakował się ryjkiem w szczaw , nażarł się  .... sfermentowało w środku i..........         macie powyżej  efekt  fermentacji Smile Smile Smile
a...  nie szukaj , nie szukaj z BORKIEM , bo w dyskusję z tobą nie wejdę - ja  obserwuję twoje poczynania  , a jak zaobserwuję  to pejcz  z mojej ręki  przypomni ci  kto jest specjalnej troski , i co to jest zimny chów !
 
:)[ibimage==20786==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
 
NA MARGINESIE AŻ PRZEBIERASZ NÓŻKAMI KIEDY SKOŃCZYSZ TEN art. - I WTEDY ZNOWU  BĘDZIE O twoich wypocinach ZWIĄZANYCH Z INNĄ NACJĄ .... PRZY KAŻDYM I W KAŻDYM ZDANIU 
ŻENADA Smile Smile Smile
 
CYPRIANIE  przepraszam ADMINIE  CZY JESTEŚ GOTOWY NA TO -  NA NOWEGO BACĘ ??? Smile

L.K

Portret użytkownika b@ron

no co ty borek...o wojnie, to

no co ty borek...o wojnie, to co najwyżej na ZnZ się pisze i sam widzisz że moderowanie dwóch stron o tak innej tematyce, prowadzi do pomyłek jak ta twoja teraz, w której pokazujesz, że moderujesz na stronie na której tak naprawdę nie wiesz o czym się pisze, przeciążony jesteś... ;)...no ale...znasz mój wrodzony neutral, nawet do moderatorów a więc wybaczam ci tą pomyłkę , jednak niestety w twoim stwierdzeniu jest jeszcze jeden błąd...
"wiele też piszemy o wojnie a nikt jej nie chce widzieć na własne oczy"
...dajesz niezbyt dobry przykład, ponieważ wojny nie ma, a baca jest...
ale mam dla ciebie dobrą wiadomość...to wirtual...bacy tu nie zobaczysz...jedynie możesz zobaczyć co pisze...
ps. acha jeszcze jedno...wyższość bacy nad wojną polega na tym...że wojna zabija a baca nie...wojna o bacy nie napisze a baca o wojnie...a i owszem Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony