Zamrożony w zamrażarce guru sześć tygodni po śmierci nadal wysyła wiadomości do swoich zwolenników

Kategorie: 

Divya Jyoti Jagriti Sansthan (DJJS) „Misja Przebudzenia Boskiego Świata”, zorganizowała własne lodówki do przechowywania ciała założyciela Ashutosh Maharaj w Nurmakhan. Maharaj umarł w nocy z 28 na 29 stycznia br. i zostało to klinicznie potwierdzone. Mimo to mistrz wrócił do świątyni, w której nauczał – tyle tylko, że przechowywany jest w zamrażarce.

 

DJJS pozyskała własny sprzęt. Wcześniej używano lodówki wypożyczane z kostnicy. Zarząd DJJS informuje, że organizacja funkcjonuje normalnie, a sprawy załatwiane są w rutynowy sposób. Elektronicznie podziękowano także wszystkim ofiarodawcom, którzy wysłali im prezenty z okazji święta Holi.

 

Vishalanand Swami, sekretarz prasowy organizacji powiedział: „Informujemy, że misja nie jest i nie była w żałobie. Jesteśmy przekonani, że Ashutosh Maharaj wróci z samadhi (głębokiej medytacji ). Nasz założyciel ponad półtora miesiąca temu przeszedł śmierć kliniczną, ale „samadhi w zamrażarce” może trwać przez dłuższy czas. Wierni okazują mahara - ji (hinduski termin, oznaczający głęboki szacunek) dla mistrza. Maharaj poprosił nas, aby chronić jego ciało, dopóki nie wróci.

 

Decyzja o umieszczeniu nauczycieli w zamrażarce została zaskarżona w sądzie. Przeciwnicy misji twierdzą, że Maharaj był przywódcą, z którym kilku znajomych nie chce się rozstać, aby zarabiać pieniądze na przetrzymywaniu ciała. Ale sąd odrzucił wniosek po tym, jak władze lokalne uzyskały dokument potwierdzający, że śmierć nauczyciela nastąpiła w wyniku ataku serca.

„Sąd w Pendżabie uznał, iż Ashutosh Maharaj jest w stanie śmierci klinicznej, a wcześniej sam wyraził chęć, aby wyznawcy sami zdecydowali, co zrobią z jego ciałem” – powiedziała Rita Kohli, prawnik z Pendżabu.

Misja została założona w 1983 roku i ma ośrodki duchowne na całym świecie.

„Gdy zamkniemy oczy, możemy mówić do Maharaja, który zapewnił nas, że wróci” – powiedział inny przywódca misji.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika admin

To nigdy nie jest dobre jak

To nigdy nie jest dobre jak ktoś troluje w komentarzach. Potem się ludzie boją wypowiadać, bo guru ze swoimi poplecznikami wbija wszystkich w ziemię i zakrzykują. Są też ciągnięte jakieś pesonalne wojny bo ten nie lubi tego i sobie dokopują komentarzami budując ogromne wątki offtopic. Przecież tutaj notorycznie takie rzeczy się dzieją, a jak powołałem więcej "policji" to od razu się zrobiła zadyma nie wiadomo o co. Ja się nie dziwie, że jak pałkarze odpuszczają to ruch rośnie, bo ludzie tu nie szukają nowych rewelacji rodem z Der Sturmer tylko szukają ciekawostek paleoastronautycznych, UFO, paranormalnych spraw itd.

Portret użytkownika 543210

Admin,   wszyscy ich szukamy

Admin,
 
wszyscy ich szukamy i jest nas bardzo mało wbrew pozorom, ale oprócz tego, że stworzyłeś portale trudniące się nauką zakazaną, stworzyłeś coś wielkiego - społeczność, a raczej zjednoczyłeś ludzi mających te same zaintersowania. Są wśród nas głupcy i mędrcy, egoiści i altruiści, rasiści i kosmo, każdy jest inny, jedni są zadziorni i złośilwi inni ugodowi i koleżeńscy - bo jesteśmy tylko ludźmi, tak tu jak i na cały świecie, każdy jest inny i celowo wspomniałem na początku, że mamy podobne cele i jest nas mało - bo szkoda usuwać to co jest, zwłaszcza, że na dobrą sprawę nie robi nic tak strasznego, "żeby zamykać go w więzieniu" (metaforycznie banować). Myśląc w ten sposób powinniśmy katować na ulicy ludzi, którzy nas drażnią lub usuwać ich ze społeczeństwa, a tego nie robimy IMHO

Portret użytkownika benet

 Drogi adminie !!... ( chwila

 Drogi adminie !!... ( chwila namysłu)... otóż uprzejmie Ci "donoszę ",że pod tym bardzo " arcyciekawym" artykułem tallina zostało napiasnych aż 61 komentarzy, 5 może 6  z nich dotyczy owego tematu,reszta komentarzy łącznie z Twoimi dotyczą bacy (stąd ten wzrost wskaźników pulsara Smile ) Powołana przez Ciebie "milicja" zmoderowała tylko komentarze bacy, (pomijam 2 kom.juszki pod innymi nicami ) ,pytam się grzecznie, dlaczego ? gdzie bezstronność moderatorów ? Ty jako guru zwróć uwagę swoim poplecznikom ,żeby byli uczciwi w stosunku do wszystkich forumowiczów tej strony,przez to ludzie boją się wypowiadać,czują sie wbici w ziemię Smile Wszyscy jesteśmy Twoimi gośćmi ,więc wszyscy powinniśmy być tutaj mile widziani Smile

Portret użytkownika pulsar

@benet Quote:  Powołana

@benet
[quote] Powołana przez Ciebie "milicja" zmoderowała tylko komentarze bacy,[/quote]
Jakoś ja to widzę inaczej,.... 
Pod każdym komentarzem jest link do zakładki "zgłoś nadużycie" i jakoś nie widzę tam zgłoszonych nowych komentarzy do moderowania, - więc jak to jest ? 
Są za to głównie komentarze "bacy"...  

Portret użytkownika benet

pulsar  " tekst stanowczo nie

pulsar  " tekst stanowczo nie na temat a do tego zbyt długi zapraszam na czat " czyli mam rozumieć,że nadużycie według panów "milicjantów" jest tylko wtedy gdy jest to kom.bacy, bo jak widać wyżej np. kom. Ojca b.( nie zarejstrowany)  jest ok.nikomu nie przeszkadza pomimo,że też jest długi i nie na temat. Co wy się tak boicie tego bacy ? przecież jest wirtualny,z pistoletu nikogo nie zastrzeli Smile 

Portret użytkownika b@ron

admin...teoretycznie

admin...teoretycznie tak...jednak czy jesteś w stanie wskazać trolli ze swojego portalu?..tylko zwróć uwagę na to kto to jest troll, jak to się przedkłada w czasie odkąd tu jest i czy tu faktycznie ktoś trolluje...zdania ludzie mają różne i to że ktoś kogoś nazwie trollem niczego nie dowodzi...w każdej dyskusji pojawiają się czasem tematy odbiegające od głównego tematu jednak czy to trollowanie???
ps. pamiętasz poprzednią kontrowersyjną sprawę dotyczącą portalu?...wstawiłeś artykuł dotyczący sprawy karnej na innemedium, dzięki temu można się tam było wypowiedzieć w tej sprawie i był porządek , co sądzisz aby teraz było podobnie? wstawiłbyś artykuł dotyczący tych ostatnich nieporozumień i dzięki temu uniknąłbyś problemu z tematem...gdzie w artykule o zamrożonym guru pojawiło się 75 komentarzy z których z 70 jest nie na temat...(sugestia) twoja wola.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

masz rację Admin ale nie

masz rację Admin ale nie dostrzegasz korzyści wlasnej z tego że... masz rację
fakty są takie:
1 jak baca jest to są "jego grożni dla porządku publicznego bacolodzy" oraz jego przeciwnicy
2 jak bacy nie ma to są tylko jego przeciwnicy
proste. i nikit z wyjątkiem "bacologów" nie jest tu "odstraszony" - przeciwnicy na pewno
tak więc skorzystaj z obecności silnej frakcji ludzi sceptycznych - zdroworozsądkowych, bo tym jest tak naprawdę demonizowana Tobie przez prawdziwe (realne) sekty "groźna sekta bacologów" i Tobie się to opłaci ze względu na ilośc wpisów
bacologia jest sektą wirtualną ale skoro się jej obawiają np swiadkowie jehowy to coś w niej jest, nieprawdaż?
Admin powiem Ci co w niej jest - Prawda - czyli dokladnie to samo co głoszą wszystkie inne kościoły, kościół Pulsara, kościół Mendora i kościół Homo sapiensa - dlaczego tylko wirtualna sekta jest moderowana i wycinana?
dlaczego są ciagle naciski ale tylko na bace? nie na Homosia, nie na Mendora i już nigdy na Pulsara?
podwójne standardy?

Portret użytkownika Ojciec B.

W dzieciństwie mówiłem

W dzieciństwie mówiłem bękartowi (którego przecież przygarnąłem) że jego ojciec był nazistą, ja jestem rasistą a on zostanie mieszańcem dlatego trzymałem go twardą ręką.
Od dziecka wiedział co to ciężka praca za którą dostawał tylko garść wyschniętych, pokruszonych kołaczy
które w dodatku wyglądem przypominały raczej najzwyklejsze mace. Pomimo średnich wyników w nauce niemało problemów sprawiały mu zajęcia wychowania fizycznego - eh nie chciałbym tego mówić ale niektórzy jego koledzy wyrażali opinię jakoby był on niedorozwinięty- wyznał kiedyś w chwili słabości.
I rzeczywiście tylko niektórym zaznaczam musiał wydawać się wręcz śmiesznie groteskowym paradując wiecznie w podarowanym mu kiedyś czarnym chałacie.
W wakacje pozwalałem mu dorabiać w psiarni nieopodal wioski aby nauczył się co to kooperować w większym zespole. Zapatrzył się tam w grupę zootechników z Wrocławskiego Zoo. Całymi godzinami potrafił opowiadać o kryciu i o tym że sperma jest kluczem do wszystkiego i że to zmieni nasze życi.
Od tamtego czasu kontrakt się urwał.... pozostaliśmy w smutku ale też w pewien sposób odciążeni finansowo co niektórym nie znającym bliżej naszej rodzinki mogło wydawać się dziwne lecz zaznaczam iż nie myśleliśmy
o tym wtedy w ten sposób. Dochodziły nas czasami niepokojące sygnały że ten lub ów widział go tu i tam 
w towarzystwie takim a takim ale nie dawaliśmy wiary nikomu nawet tym którzy posiłkowali się rzetelną dokumentacją  fotograficzną. Wreszcie jakiś jego dalszy kolega szepnął coś o terapii konwersyjnej i że to już 2 lata minęły gdy przeszedł ją zwycięsko a terapeuci wydali z tej okazji nawet okolicznościowy bankiet .
A teraz proszę co Ja czytam na tych stronach jego teksty, mój wzorzec i choć to nie mój bękart to z dumą mogę powiedzieć że dostał ode mnie prawdziwą szkołę życia.

Portret użytkownika LOKI KYRIOS

OK   Zastanów się czy

OK Smile Smile Smile
 
Zastanów się czy chcesz pisać jako KHORNE,czy jako LOKI KYRIOS ???
Mod.

L.K

Portret użytkownika żmija niczyja

nic na to nie poradzę monster

nic na to nie poradzę monster że twoje posty są jałowe i jajogłowe...wolę czytać bacę, mam gdzieś teraz twoje oburzenie że stado i manipulacja, dopóki baca nie skomentował twoich wypocin siedziałeś cicho, więc na końcu swojego posta mogłeś napisać..nie lubię bacy bo ma więcej wiernych. jesteś żałosny

Portret użytkownika trzcina_1

a nie musisz??? to po co

a nie musisz??? to po co piszesz o uśpieniu czujności i manipulacji czyżbyś się obawiał ... bo ja się takich ludzi nieobawiam , gdyż nie muszę... gorszych manipulantów znam... 

Portret użytkownika MONSTER

Nie musisz sie o mnie tak

Nie musisz sie o mnie tak obawiać. Zwiódł cię mój kulturalny ton? Zapewnim cię że gdybyś mnie znała osobiście omijałabyś mnie szerokim łukiem. To całe moje pisanie to jedynie taka odskocznia od prawdziwego życia. Pisałem nieraz ze ćwiczę tolerancję i bardzo nie lubię gdy ktoś mnie prowokuje do zachowań innych niż zaplanowałem. Widzisz znowu wyszło kulturalnie Smile

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Tego to jeszcze nie grali -

Tego to jeszcze nie grali - guru w lodówce. Tak na marginesie inny słynny guru SaiBaba pomylił się co do daty swojej śmierci z którą to miał nastąpić złoty wiek (o czym jego wyznawcy uproczywie milczą)...

Portret użytkownika LOKI KYRIOS

mogę pisać  jako  LOKI  lub

mogę pisać  jako  LOKI  lub KHORNE i POOL  co tam wolicie  - najwyraźniej nie dajecie rady z bacą   Lol  bo widzę że powrót jego osoby jest wam na rękę . Skoro usuwacie moje posty ... ale to nic Smile  -  w takim razie NARKA Smile   , z uśmiechem na ustach - pytanie czy  bacy posty  będą na temat ???
 
pozdrawiam
LOKI KYRIOS
KHORNE
POOL
I NIEZAREJESTROWANY  Smile Smile Smile Smile
BEZ POWAŻANIA
 

L.K

Portret użytkownika kuzYn

Ty nie patrz na bacę, tylko

Ty nie patrz na bacę, tylko na siebie, i nie chodzi o to czy piszesz głupoty o bacy, czy o kimś innym. 
Za takie spamowanie jest ban !!! A ponieważ miałeś już kilka banów, to ten będzie wieczysty !!!
Za potrójne konto również !

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika pool

matko jedyna

matko jedyna Smile

pool – odmiana bilardu  Smile ... lub jak kto woli : GROTTESCA,MOVING STORM,LOKI KYRIOS,ZŁE MIĘSO, MIRABELKA,SZYBKI CIACH ... pfff , co za różnica       Lol  

Portret użytkownika LOKI KYRIOS

a co do głupoty to żeby była

a co do głupoty to żeby była jasność - głupoty  to pisze baca w każdym swoim art. i zdaniu  , i jeszcze dla jasności   głupoty  o innych  ?  ,  chyba tylko o bacy  ... a dlaczego  bo :
jest nietolerancyjny , udaje że wszystko wie ,  obraża innych  itd...  nie chce mi się wyliczać ...
a co do głupoty  o innych to tylko do tych baranków bacowych co mu przytakują na tym forum ! i sami mnie zaczepiają gby ja bacę prostuję i przywracam do rzeczywistości  - więc są sobie winni
i jeszcze jedno patrząc na twoją postawę wnioskuję ... że to walka z wiatrakami żeby go  wykurzyć i zaprowadzić normalność  i poziom dyskusji lotów co najmniej IKARA !  ... bo macie przecież życie dzięki niemu istniejecie w sieci Smile
ŻENADA Smile
 
pozdrawiam  i żegnam nie pisz więcej do mnie i omnie  ... bez poważania  i bez obrazy  KUZYN Smile
 

L.K

Portret użytkownika b@ron

LOKI KYRIOS...piszesz... "a

LOKI KYRIOS...piszesz...
"a co do głupoty to żeby była jasność - głupoty  to pisze baca w każdym swoim art. i zdaniu  , i jeszcze dla jasności   głupoty  o innych  ?  ,  chyba tylko o bacy  ... a dlaczego  bo :
jest nietolerancyjny , udaje że wszystko wie ,  obraża innych  itd...  nie chce mi się wyliczać ..."
...podsumujmy...drażnią cię wypowiedzi bacy bo jest nietolerancyjny, udaje że wie wszystko, obraża innych i...nie chce ci się wyliczać...
i w związku z tym "prostujesz bacę" hmmm...nietolerując go, udając że wiesz więcej niż baca, obrażając bacę i tych co mu przytakują...nooo...ciekawa strategia...
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

he he no panie Baronie ależ

he he no panie Baronie ależ to nie żaden loki kyrios jak sie okazuje tylko stary dobry pool odgaszony jakieś półtora roku temu jak świeczka, nagle sie odrodził w roli poczwórnego chwasta - no ale Kuzyn dał rade i wyrwał go z korzeniami - zgaduję, że tak zwany moderator Borek umiejętnie go wywęszył i wystawił prawdziwemu moderatorowi na odstrzał - masakra jak to się ten trujący plankton gdzieś tam hibernuje a potem po latach wypuszcza pnącza i w liczbie mnogiej odrasta Smile
żegnaj pool ROFL
z prochu powstałeś i...
... i teraz masz próchnicę, prawda?

Portret użytkownika Kyrios

@baca Nie rób z siebie błazna

@baca
Nie rób z siebie błazna !
Mniemam, że  zgadujesz iż pisesz do zbanowanej osoby ?
Jesteś śmieszny.....

Portret użytkownika Dżolka

zaraz zaraz, w necie jest już

zaraz zaraz, w necie jest już informacja, że po miesiącu policja silną grupą wtrargnęła w końcu na teren aśramu i zabrali rozkładające się zwłoki. Jakieś szumy na łączach komunikacyjnych są tu ewidentne.

Portret użytkownika riki

Coś mi o tym wiadomo. Jak

Coś mi o tym wiadomo. Jak byłem przez trzy tygodnie na diecie warzywnej, to mi żeberka duszone wysyłały wiadomosci z zamrażarki. Świat jest pełen duchowych tajemnic...

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem