Naoczni świadkowie sfotografowali UFO na niebie nad Kazachstanem

Kategorie: 

Mieszkańcy południowych dzielnic Ałmaty obserwowali UFO, przemieszczające się na niebie, donosi NUR.KZ.

 

Świadkowie nakręcili kilka filmów związanych z tym zdarzeniem. Tymczasem nie jest to pierwszy raz, że niezidentyfikowany obiekt lata nad Ałmatą. Jesienią ubiegłego roku UFO obserwowano w okolicach ulic Nawoi – Torajgyrow.

 

Słynny ufolog Sergiej Efimov uważa, że to nie jest przypadek, że UFO często pojawia się nad wschodnimi obszarami Kazachstanu, częściej niż nad samą stolicą.

 

Właściciele portalu NUR.KZ proszą, aby wysyłać im swoje zdjęcia lub filmy na adres [email protected], jeśli byłeś lub byłaś świadkiem spotkania z UFO.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Wojox

Temat przewałkowany na

Temat przewałkowany na www.monitor-polski.pl
Ludzie żyli, jeden gość zadzwonił do żony. Szczegóły na monitorze.
Złoto nie było tyle warte co patenty Freescale, to była firma-córka Motoroli z działu procesorów. Do dziś używam Amigi z procem Motorola MC 68030 -56 mhz a także Apple Power PC, G4 i G5..

Portret użytkownika muret

Jakby nie patrzeć to nwet w

Jakby nie patrzeć to nwet w takim Kazachstanie nie pomija się zagadnienia UFO w przeciwieństwie do tej Polski przepełnionej ludźmi o skostniałym myśleniu. Za dużo tu wąsatych Januszy i rudych Grażyn zdecydowanie.

Portret użytkownika magic pencil

ooj nie przesadzaj muret.

ooj nie przesadzaj muret. Polacy nie myślą skostniale, myślą jeszcze całkiem zdrowo tylko za dużo telewizji oglądają, przeżywają ukrzyżowanie i słuchają się polityków. ci z kolej w takim Kazachstanie szykują już nowe posłanko dla syjonistów i ich chazarskiej braci. wystarczy spojrzeć na stolicę w Astanie. jedyne UFO jakie się tam może zlecieć to cała ta swołocz z "ziemi obiecanej" gdyby się przypadkiem z Putinem dogadali.

Strony